Gå til indhold
HR THORKILD BROIER PEDERSENAktiv

CVR 89967953

HR THORKILD BROIER PEDERSEN

Aktiv
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. aug. 1980SolbjergAvl af malkekvæg

HR THORKILD BROIER PEDERSEN (CVR 89967953) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Avl af malkekvæg", stiftet 1. aug. 1980, med hjemsted i Solbjerg og ca. 0 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2018 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Hvem ejer og leder HR THORKILD BROIER PEDERSEN?

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Thorkild Boier PedersenPERSON---1. aug. 1980

Tidslinje

7

Hvad er der sket i HR THORKILD BROIER PEDERSEN?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Avl af malkekvæg

    014100

  3. 2018
  4. 3. december 2018for 7,8 år siden

    Adresse flyttet til Tisetvej 29, 8355 Solbjerg

    AARHUS Kommune

  5. 2008
  6. 1. januar 2008for 19 år siden

    Branche ændret til Avl af malkekvæg

    014100

  7. 1980
  8. 1. august 1980for 46 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  9. 1. august 1980for 46 år siden

    Registreret på Tisetvej 29, 8355 Solbjerg

    AARHUS Kommune

  10. 1. august 1980for 46 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Thorkild Boier Pedersen·Interessenter

  11. 1. august 1980for 46 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1002830484·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. aug. 1980
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Tisetvej 29
8355 Solbjerg
AARHUS Kommune
Telefon-
E-mail-

Branche

014100

Avl af malkekvæg

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1002830484
1. aug. 1980nu
46 år 1 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om HR THORKILD BROIER PEDERSEN

Hvad laver HR THORKILD BROIER PEDERSEN?

HR THORKILD BROIER PEDERSEN er registreret i branchen "Avl af malkekvæg" (branchekode 014100).

Hvad er CVR-nummeret på HR THORKILD BROIER PEDERSEN?

CVR-nummeret på HR THORKILD BROIER PEDERSEN er 89967953. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK89967953.

Hvornår blev HR THORKILD BROIER PEDERSEN stiftet?

HR THORKILD BROIER PEDERSEN blev stiftet 1. aug. 1980 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 46 år 1 mdr.

Er HR THORKILD BROIER PEDERSEN stadig aktiv?

Ja. HR THORKILD BROIER PEDERSEN står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer HR THORKILD BROIER PEDERSEN?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes HR THORKILD BROIER PEDERSEN af Thorkild Boier Pedersen. Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvor mange ansatte har HR THORKILD BROIER PEDERSEN?

CVR opgør HR THORKILD BROIER PEDERSEN til 0 ansatte og 0 årsværk i 2018. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger HR THORKILD BROIER PEDERSEN?

HR THORKILD BROIER PEDERSEN har registreret adresse på Tisetvej 29, 8355 Solbjerg i AARHUS Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik2 afsnit

Adressehistorik

2

Tisetvej 29

Solbjerg

38 år 4 mdr.

Tisetvej 29

Solbjerg

7 år 9 mdr.
1985199219992006201320202027
AdresseKommunePeriode
Tisetvej 29, 8355 SolbjergAARHUS
1. aug. 19802. dec. 2018
38 år 4 mdr.
Tisetvej 29, 8355 SolbjergAARHUS
3. dec. 2018nu
7 år 9 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

20
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201800-00
201700-00
201600-00
201500-00
201400-00
201300-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001250008
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId10
Fejl registreretNej
Sidst indlæst13. sep. 2026, 21:09
Sidst opdateret25. mar. 2025, 00:40
Antal P-enheder1