Gå til indhold
BRYRUP CAMPING ApSTVANGSOPLØST

CVR 87381110

BRYRUP CAMPING ApS

TVANGSOPLØST
AnpartsselskabBryrup

BRYRUP CAMPING ApS (CVR 87381110) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab, med hjemsted i Bryrup. Status: TVANGSOPLØST.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

4

Hvad er der sket i BRYRUP CAMPING ApS?

  1. 1994
  2. 16. december 1994for 32 år siden

    Status ændret til TVANGSOPLØST

  3. 16. december 1994for 32 år siden

    Fratrådte som likvidator

    Flemming Christian Sørensen·Likvidator

  4. 15. juli 1994for 32 år siden

    Status ændret til UNDER TVANGSOPLØSNING

  5. 1986
  6. 5. september 1986for 40 år siden

    Status ændret til UNDER FRIVILLIG LIKVIDATION

Stamdata

StatusTVANGSOPLØST
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato-
Regnskabsår1. november → 31. oktober
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
ArkivnummerApS35372
Brancheansv.kode-
Reg. numreApS35372

Kontakt

Adresse

Østervang 9
8654 Bryrup
Kommune
Telefon-
E-mail-

Tegningsregel

Selskabet tegnes af likvidator alene

Branche

-

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om BRYRUP CAMPING ApS

Hvad er CVR-nummeret på BRYRUP CAMPING ApS?

CVR-nummeret på BRYRUP CAMPING ApS er 87381110. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK87381110.

Er BRYRUP CAMPING ApS stadig aktiv?

BRYRUP CAMPING ApS står registreret med status "TVANGSOPLØST" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger BRYRUP CAMPING ApS?

BRYRUP CAMPING ApS har registreret adresse på Østervang 9, 8654 Bryrup.

Hvem kan tegne BRYRUP CAMPING ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af likvidator alene

Historik1 afsnit

Ledelse - historisk

1
NavnOrganFunktionPeriode
Flemming Christian SørensenLikvidatorLIKVIDATOR
?16. dec. 1994
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4004322257
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId1
Fejl registreretNej
Sidst indlæst22. dec. 2025, 12:12
Sidst opdateret9. feb. 2015, 23:00
Antal P-enheder0