Gå til indhold
RINGKØBING AUTOLAKERINGOphørt

CVR 57910615

RINGKØBING AUTOLAKERING

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. jul. 1976RingkøbingAutolakererier

RINGKØBING AUTOLAKERING (CVR 57910615) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Autolakererier", stiftet 1. jul. 1976 og med hjemsted i Ringkøbing. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2005 K2 (seneste estimat)

-

Ansatte

2

Årsværk

Tidslinje

7

Hvad er der sket i RINGKØBING AUTOLAKERING?

  1. 2005
  2. 31. maj 2005for 21 år siden

    Navn ændret til Jørgen Stilling

  3. 31. maj 2005for 21 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Jørgen Stilling·Interessenter

  4. 31. maj 2005for 21 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1002071777·P-nummer

  5. 1976
  6. 1. juli 1976for 50 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  7. 1. juli 1976for 50 år siden

    Registreret på Birkmosevej 34, 6950 Ringkøbing

    RINGKØBING Kommune

  8. 1. juli 1976for 50 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Jørgen Stilling·Interessenter

  9. 1. juli 1976for 50 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1002071777·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. jul. 1976
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Birkmosevej 34
6950 Ringkøbing
RINGKØBING Kommune
Telefon97321875
Telefax97325454
E-mail-

Branche

502050

Autolakererier

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om RINGKØBING AUTOLAKERING

Hvad laver RINGKØBING AUTOLAKERING?

RINGKØBING AUTOLAKERING er registreret i branchen "Autolakererier" (branchekode 502050).

Hvad er CVR-nummeret på RINGKØBING AUTOLAKERING?

CVR-nummeret på RINGKØBING AUTOLAKERING er 57910615. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK57910615.

Hvornår blev RINGKØBING AUTOLAKERING stiftet?

RINGKØBING AUTOLAKERING blev stiftet 1. jul. 1976 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 50 år 2 mdr.

Er RINGKØBING AUTOLAKERING stadig aktiv?

RINGKØBING AUTOLAKERING står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har RINGKØBING AUTOLAKERING?

CVR opgør RINGKØBING AUTOLAKERING til 2 årsværk i 2. kvartal 2005. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger RINGKØBING AUTOLAKERING?

RINGKØBING AUTOLAKERING har registreret adresse på Birkmosevej 34, 6950 Ringkøbing i RINGKØBING Kommune.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1002071777
1. jul. 197631. maj 2005
28 år 10 mdr.

Navnehistorik

2
NavnPeriode
RINGKØBING AUTOLAKERING
1. jul. 197630. maj 2005
28 år 10 mdr.
Jørgen Stilling
31. maj 200531. maj 2005

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon97321875Nej
23. jan. 200031. maj 2005
5 år 4 mdr.
Telefax97325454Nej
23. jan. 20003. jul. 2003
3 år 5 mdr.
Telefax97325454Nej
10. dec. 200431. maj 2005
5 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

8
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
200444-2-42-4
200343-2-42-4
200243-2-42-4
200154-5-92-4
200044-2-42-4
199944-2-42-4
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001159756
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId4
Fejl registreretNej
Sidst indlæst20. feb. 2021, 16:03
Sidst opdateret9. jan. 2019, 21:06
Antal P-enheder1