Gå til indhold
Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen JensenOphørt

CVR 53758517

Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 23. okt. 1971StruerUdlejning af erhvervsejendomme

Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen (CVR 53758517) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Udlejning af erhvervsejendomme", stiftet 23. okt. 1971 og med hjemsted i Struer. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2004 K2 (seneste estimat)

-

Ansatte

0

Årsværk

Tidslinje

12

Hvad er der sket i Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen?

  1. 2017
  2. 25. november 2017for 8,8 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Jørgen Jensen·Interessenter

  3. 25. november 2017for 8,8 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1010622502·P-nummer

  4. 2008
  5. 1. januar 2008for 19 år siden

    Branche ændret til Udlejning af erhvervsejendomme

    682040

  6. 2004
  7. 2. januar 2004for 23 år siden

    Navn ændret til Aase og Jørgen Jensen

  8. 2. januar 2004for 23 år siden

    Branche ændret til Udlejning af erhvervsejendomme

    702040

  9. 2003
  10. 1. oktober 2003for 23 år siden

    Branche ændret til Uoplyst

    980000

  11. 1. oktober 2003for 23 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1010622502·P-nummer

  12. 30. september 2003for 23 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1002008021·P-nummer

  13. 1971
  14. 23. oktober 1971for 55 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  15. 23. oktober 1971for 55 år siden

    Registreret på Vilhelmsborgvej 58, 7600 Struer

    STRUER Kommune

  16. 23. oktober 1971for 55 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Jørgen Jensen·Interessenter

  17. 23. oktober 1971for 55 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1002008021·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato23. okt. 1971
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Vilhelmsborgvej 58
7600 Struer
STRUER Kommune
Telefon97487440
Telefax97487441
E-mail-

Branche

682040

Udlejning af erhvervsejendomme

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen

Hvad laver Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen?

Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen er registreret i branchen "Udlejning af erhvervsejendomme" (branchekode 682040).

Hvad er CVR-nummeret på Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen?

CVR-nummeret på Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen er 53758517. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK53758517.

Hvornår blev Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen stiftet?

Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen blev stiftet 23. okt. 1971 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 54 år 10 mdr.

Er Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen stadig aktiv?

Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen?

CVR opgør Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen til 0 årsværk i 2. kvartal 2004. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen?

Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen har registreret adresse på Vilhelmsborgvej 58, 7600 Struer i STRUER Kommune.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

2
P-nummerPeriode
1002008021
23. okt. 197130. sep. 2003
31 år 11 mdr.
1010622502
1. okt. 200325. nov. 2017
14 år 1 mdr.

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Vestjysk Rense-og Malecentral v/Aase og Jørgen Jensen
23. okt. 19711. jan. 2004
32 år 2 mdr.
Aase og Jørgen Jensen
2. jan. 200425. nov. 2017
13 år 10 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon97487440Nej
8. jun. 200425. nov. 2017
13 år 5 mdr.
Telefax97487441Nej
10. dec. 200425. nov. 2017
12 år 11 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

14
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201600-00
201500-00
201400-00
201300-00
201200-00
201100-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001145072
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId14
Fejl registreretNej
Sidst indlæst23. feb. 2021, 10:36
Sidst opdateret13. sep. 2019, 10:07
Antal P-enheder1