Gå til indhold
M&M Employees ApSNORMAL

CVR 46742591

M&M Employees ApS

NORMAL
AnpartsselskabStiftet 31. aug. 2026København KIkke-finansielle holdingselskaberReklamebeskyttet

M&M Employees ApS (CVR 46742591) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber", stiftet 31. aug. 2026 og med hjemsted i København K. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf→

Kapital

Selskabskapital

40.415 kr.

Beskæftigelse - seneste

-

Hvem ejer og leder M&M Employees ApS?

Ledelse - aktuel

NavnOrganFunktion
Thomas Daniel Dam LarsenDirektionDIREKTØR
Anders PræstegaardDirektionDIREKTØR

Ejere - aktuelle

6
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Bobber Holding ApSVIRKSOMHED3696623820 %20 %31. aug. 2026
DAM & GREENFORT HOLDING ApSVIRKSOMHED3641154615 %15 %31. aug. 2026
A.K. Bruun Holding ApSVIRKSOMHED3850537815 %15 %31. aug. 2026
HLSR ApSVIRKSOMHED4223472915 %15 %31. aug. 2026
Dam Investments Holding ApSVIRKSOMHED4245647010 %10 %31. aug. 2026
AP Investments ApSVIRKSOMHED4420552110 %10 %31. aug. 2026

Stiftere

NavnTypeCVR
DAM & GREENFORT HOLDING ApSVIRKSOMHED36411546
Bobber Holding ApSVIRKSOMHED36966238
A.K. Bruun Holding ApSVIRKSOMHED38505378
HLSR ApSVIRKSOMHED42234729
Dam Investments Holding ApSVIRKSOMHED42456470
AP Investments ApSVIRKSOMHED44205521

Tidslinje

15

Hvad er der sket i M&M Employees ApS?

  1. 2026
  2. 12. oktober 2026for 20 dage siden

    Kapital ændret til 40.415 kr.

  3. 12. oktober 2026for 20 dage siden

    Vedtægter ændret

  4. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Virksomheden blev stiftet

    Anpartsselskab

  5. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Kapital registreret: 20.000 kr.

  6. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Vedtægter ændret

  7. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Registreret på Amaliegade 22 1, 1256 København K

    KØBENHAVN Kommune

  8. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Ejerandel registreret: 10 %

    Dam Investments Holding ApS·EJERREGISTER

  9. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Ejerandel registreret: 10 %

    AP Investments ApS·EJERREGISTER

  10. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Ejerandel registreret: 15 %

    DAM & GREENFORT HOLDING ApS·EJERREGISTER

  11. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Ejerandel registreret: 15 %

    A.K. Bruun Holding ApS·EJERREGISTER

  12. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Ejerandel registreret: 15 %

    HLSR ApS·EJERREGISTER

  13. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Ejerandel registreret: 20 %

    Bobber Holding ApS·EJERREGISTER

  14. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Tiltrådte som direktør

    Thomas Daniel Dam Larsen·Direktion

  15. 31. august 2026for 2 mdr. siden

    Tiltrådte som direktør

    Anders Præstegaard·Direktion

Stamdata

StatusNORMAL
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato31. aug. 2026
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste12. okt. 2026
Revision fravalgtJa
Første regnskab31. aug. 2026 → 31. dec. 2026
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Amaliegade 22 1
1256 København K
KØBENHAVN Kommune
Telefon-
E-mail-

Formål

Selskabets formål er at drive investeringsvirksomhed samt hermed beslægtet virksomhed.

Tegningsregel

Selskabet tegnes af direktionen i forening.

Branche

642120

Ikke-finansielle holdingselskaber

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1032734320
31. aug. 2026→nu
2 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

10

Ofte stillede spørgsmål om M&M Employees ApS

Hvad laver M&M Employees ApS?

M&M Employees ApS er registreret i branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber" (branchekode 642120). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er at drive investeringsvirksomhed samt hermed beslægtet virksomhed.

Hvad er CVR-nummeret på M&M Employees ApS?

CVR-nummeret på M&M Employees ApS er 46742591. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK46742591.

Hvornår blev M&M Employees ApS stiftet?

M&M Employees ApS blev stiftet 31. aug. 2026 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 2 mdr.

Er M&M Employees ApS stadig aktiv?

Ja. M&M Employees ApS står registreret med status "NORMAL" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer M&M Employees ApS?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes M&M Employees ApS af Bobber Holding ApS (20 %), DAM & GREENFORT HOLDING ApS (15 %), A.K. Bruun Holding ApS (15 %), HLSR ApS (15 %), Dam Investments Holding ApS (10 %) og AP Investments ApS (10 %). Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvem sidder i ledelsen i M&M Employees ApS?

Ledelsen består af Thomas Daniel Dam Larsen (direktør) og Anders Præstegaard (direktør).

Hvem er direktør i M&M Employees ApS?

Thomas Daniel Dam Larsen og Anders Præstegaard er registreret i direktionen hos M&M Employees ApS.

Hvor ligger M&M Employees ApS?

M&M Employees ApS har registreret adresse på Amaliegade 22 1, 1256 København K i KØBENHAVN Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Hvor stor er selskabskapitalen i M&M Employees ApS?

Den registrerede kapital i M&M Employees ApS er 40.415 kr.

Hvem kan tegne M&M Employees ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af direktionen i forening.

Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4010914679
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId3
Fejl registreretNej
Sidst indlæst25. okt. 2026, 08:21
Sidst opdateret13. okt. 2026, 09:50
Antal P-enheder1