Gå til indhold
SDU Drone Construction ClubAktiv

CVR 45676994

SDU Drone Construction Club

Aktiv
Frivillig foreningStiftet 13. jun. 2025SønderborgAndre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.Reklamebeskyttet

SDU Drone Construction Club (CVR 45676994) er en dansk virksomhed registreret som Frivillig forening i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.", stiftet 13. jun. 2025 og med hjemsted i Sønderborg. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

4

Hvad er der sket i SDU Drone Construction Club?

  1. 2025
  2. 13. juni 2025for 1,3 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Frivillig forening

  3. 13. juni 2025for 1,3 år siden

    Registreret på Alsion 2 st, 6400 Sønderborg

    SØNDERBORG Kommune

  4. 13. juni 2025for 1,3 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Vojtech Ilcik·Repræsentanter

  5. 13. juni 2025for 1,3 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1031417062·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformFrivillig forening
Stiftelsesdato13. jun. 2025
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Alsion 2 st
6400 Sønderborg
SØNDERBORG Kommune
Telefon-

Branche

949900

Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1031417062
13. jun. 2025nu
1 år 3 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om SDU Drone Construction Club

Hvad laver SDU Drone Construction Club?

SDU Drone Construction Club er registreret i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n." (branchekode 949900).

Hvad er CVR-nummeret på SDU Drone Construction Club?

CVR-nummeret på SDU Drone Construction Club er 45676994. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK45676994.

Hvornår blev SDU Drone Construction Club stiftet?

SDU Drone Construction Club blev stiftet 13. jun. 2025 som Frivillig forening. Virksomheden har dermed eksisteret i 1 år 3 mdr.

Er SDU Drone Construction Club stadig aktiv?

Ja. SDU Drone Construction Club står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvor ligger SDU Drone Construction Club?

SDU Drone Construction Club har registreret adresse på Alsion 2 st, 6400 Sønderborg i SØNDERBORG Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik1 afsnit

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
E-mail[email protected]Nej
13. jun. 2025nu
1 år 3 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4010434690
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId1
Fejl registreretNej
Sidst indlæst16. sep. 2026, 12:26
Sidst opdateret17. jun. 2025, 00:36
Antal P-enheder1