Gå til indhold
Mand & BådAktiv

CVR 44804891

Mand & Båd

Aktiv
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 2. maj 2024Vester SkerningeLevering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendomReklamebeskyttet

Mand & Båd (CVR 44804891) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom", stiftet 2. maj 2024 og med hjemsted i Vester Skerninge. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Hvem ejer og leder Mand & Båd?

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Thomas DahlPERSON---2. maj 2024

Tidslinje

5

Hvad er der sket i Mand & Båd?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom

    811000

  3. 2024
  4. 2. maj 2024for 2,4 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  5. 2. maj 2024for 2,4 år siden

    Registreret på Strandhuse 8, 5762 Vester Skerninge

    SVENDBORG Kommune

  6. 2. maj 2024for 2,4 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Thomas Dahl·Interessenter

  7. 2. maj 2024for 2,4 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1030362973·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato2. maj 2024
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Strandhuse 8
5762 Vester Skerninge
SVENDBORG Kommune
Telefon71846144

Branche

811000

Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1030362973
2. maj 2024nu
2 år 4 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Mand & Båd

Hvad laver Mand & Båd?

Mand & Båd er registreret i branchen "Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom" (branchekode 811000).

Hvad er CVR-nummeret på Mand & Båd?

CVR-nummeret på Mand & Båd er 44804891. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK44804891.

Hvornår blev Mand & Båd stiftet?

Mand & Båd blev stiftet 2. maj 2024 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 2 år 4 mdr.

Er Mand & Båd stadig aktiv?

Ja. Mand & Båd står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer Mand & Båd?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes Mand & Båd af Thomas Dahl. Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvor ligger Mand & Båd?

Mand & Båd har registreret adresse på Strandhuse 8, 5762 Vester Skerninge i SVENDBORG Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik1 afsnit

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon71846144Nej
2. maj 2024nu
2 år 4 mdr.
E-mail[email protected]Nej
2. maj 2024nu
2 år 4 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4010053528
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId1
Fejl registreretNej
Sidst indlæst14. sep. 2026, 00:48
Sidst opdateret28. dec. 2024, 09:54
Antal P-enheder1