Gå til indhold
Socialsikkerhed ApSNORMAL

CVR 44457121

Socialsikkerhed ApS

NORMAL
AnpartsselskabStiftet 26. nov. 2023GræstedVirksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivningReklamebeskyttet

Socialsikkerhed ApS (CVR 44457121) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning", stiftet 26. nov. 2023 og med hjemsted i Græsted. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

Selskabskapital

40.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

-

Regnskab og nøgletal for Socialsikkerhed ApS

Regnskaber - nøgletal

2
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jan. 202531. dec. 202524. maj 2026Zaki Lustü Nilou El-Louanzari5. jun. 2026iXBRLXML
26. nov. 202331. dec. 202424. jun. 2025Zaki Lustü Nilou El-Louanzari29. jun. 2025PDFXML

Hvem ejer og leder Socialsikkerhed ApS?

Ledelse - aktuel

NavnOrganFunktion
Zaki Lustü Nilou El-LouanzariDirektionDIREKTØR

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Lustü Holding ApSVIRKSOMHED43637843100 %100 %26. nov. 2023

Stiftere

NavnTypeCVR
Lustü Holding ApSVIRKSOMHED43637843

Tidslinje

10

Hvad er der sket i Socialsikkerhed ApS?

  1. 2026
  2. 5. juni 2026for 4 mdr. siden

    Regnskab for 2025 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2025 → 31. dec. 2025

  3. 2025
  4. 29. juni 2025for 1,2 år siden

    Regnskab for 2024 offentliggjort

    Regnskabsperiode 26. nov. 2023 → 31. dec. 2024

  5. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning

    702000

  6. 2023
  7. 26. november 2023for 2,8 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Anpartsselskab

  8. 26. november 2023for 2,8 år siden

    Kapital registreret: 40.000 kr.

  9. 26. november 2023for 2,8 år siden

    Vedtægter ændret

  10. 26. november 2023for 2,8 år siden

    Registreret på Maglemosevej 23, 3230 Græsted

    GRIBSKOV Kommune

  11. 26. november 2023for 2,8 år siden

    Ejerandel registreret: 100 %

    Lustü Holding ApS·EJERREGISTER

  12. 26. november 2023for 2,8 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Zaki Lustü Nilou El-Louanzari·Direktion

  13. 26. november 2023for 2,8 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1029867638·P-nummer

Stamdata

StatusNORMAL
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato26. nov. 2023
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste26. nov. 2023
Revision fravalgtJa
Første regnskab26. nov. 202331. dec. 2024
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Maglemosevej 23
3230 Græsted
GRIBSKOV Kommune
Telefon-
E-mail-

Formål

Selskabets formål er at udøve virksomhed med handel og service samt aktiviteter i tilknytning hertil.

Tegningsregel

Selskabet tegnes af en direktør.

Branche

702000

Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1029867638
26. nov. 2023nu
2 år 9 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

11

Ofte stillede spørgsmål om Socialsikkerhed ApS

Hvad laver Socialsikkerhed ApS?

Socialsikkerhed ApS er registreret i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning" (branchekode 702000). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er at udøve virksomhed med handel og service samt aktiviteter i tilknytning hertil.

Hvad er CVR-nummeret på Socialsikkerhed ApS?

CVR-nummeret på Socialsikkerhed ApS er 44457121. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK44457121.

Hvornår blev Socialsikkerhed ApS stiftet?

Socialsikkerhed ApS blev stiftet 26. nov. 2023 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 2 år 9 mdr.

Er Socialsikkerhed ApS stadig aktiv?

Ja. Socialsikkerhed ApS står registreret med status "NORMAL" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer Socialsikkerhed ApS?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes Socialsikkerhed ApS af Lustü Holding ApS (100 %). Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvem sidder i ledelsen i Socialsikkerhed ApS?

Ledelsen består af Zaki Lustü Nilou El-Louanzari (direktør).

Hvem er direktør i Socialsikkerhed ApS?

Zaki Lustü Nilou El-Louanzari er registreret i direktionen hos Socialsikkerhed ApS.

Hvor ligger Socialsikkerhed ApS?

Socialsikkerhed ApS har registreret adresse på Maglemosevej 23, 3230 Græsted i GRIBSKOV Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Hvor stor er selskabskapitalen i Socialsikkerhed ApS?

Den registrerede kapital i Socialsikkerhed ApS er 40.000 kr.

Hvornår har Socialsikkerhed ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 5. jun. 2026 og dækker perioden 1. jan. 2025 - 31. dec. 2025. I alt 2 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne Socialsikkerhed ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af en direktør.

Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4009878556
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId2
Fejl registreretNej
Sidst indlæst13. sep. 2026, 04:39
Sidst opdateret23. maj 2025, 15:03
Antal P-enheder1