Gå til indhold
AF ServicesOphørt

CVR 44273993

AF Services

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. sep. 2023AlbertslundVirksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelseReklamebeskyttet

AF Services (CVR 44273993) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse", stiftet 1. sep. 2023 og med hjemsted i Albertslund. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

6

Hvad er der sket i AF Services?

  1. 2024
  2. 16. juni 2024for 2,3 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Andreas Dybig Frederiksen·Interessenter

  3. 16. juni 2024for 2,3 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1029606516·P-nummer

  4. 2023
  5. 1. september 2023for 3,1 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  6. 1. september 2023for 3,1 år siden

    Registreret på Morbærhaven 91N, 2620 Albertslund

    ALBERTSLUND Kommune

  7. 1. september 2023for 3,1 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Andreas Dybig Frederiksen·Interessenter

  8. 1. september 2023for 3,1 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1029606516·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. sep. 2023
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Morbærhaven 91N
2620 Albertslund
ALBERTSLUND Kommune
Telefon-
E-mail-

Branche

702200

Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om AF Services

Hvad laver AF Services?

AF Services er registreret i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse" (branchekode 702200).

Hvad er CVR-nummeret på AF Services?

CVR-nummeret på AF Services er 44273993. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK44273993.

Hvornår blev AF Services stiftet?

AF Services blev stiftet 1. sep. 2023 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 3 år.

Er AF Services stadig aktiv?

AF Services står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger AF Services?

AF Services har registreret adresse på Morbærhaven 91N, 2620 Albertslund i ALBERTSLUND Kommune.

Historik1 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1029606516
1. sep. 202316. jun. 2024
9 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4009789081
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId4
Fejl registreretNej
Sidst indlæst27. apr. 2026, 13:04
Sidst opdateret14. okt. 2025, 10:31
Antal P-enheder1