Gå til indhold
KSB ConsultingOphørt

CVR 44166003

KSB Consulting

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 5. jul. 2023Rungsted KystVirksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelseReklamebeskyttet

KSB Consulting (CVR 44166003) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse", stiftet 5. jul. 2023 og med hjemsted i Rungsted Kyst. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

6

Hvad er der sket i KSB Consulting?

  1. 2024
  2. 18. oktober 2024for 1,9 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Katja Margrethe Sprogøe Bentzen·Interessenter

  3. 18. oktober 2024for 1,9 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1029459157·P-nummer

  4. 2023
  5. 5. juli 2023for 3,2 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  6. 5. juli 2023for 3,2 år siden

    Registreret på Vallerød Banevej 34, 2960 Rungsted Kyst

    HØRSHOLM Kommune

  7. 5. juli 2023for 3,2 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Katja Margrethe Sprogøe Bentzen·Interessenter

  8. 5. juli 2023for 3,2 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1029459157·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato5. jul. 2023
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Vallerød Banevej 34
2960 Rungsted Kyst
HØRSHOLM Kommune
Telefon25461046

Branche

702200

Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om KSB Consulting

Hvad laver KSB Consulting?

KSB Consulting er registreret i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse" (branchekode 702200).

Hvad er CVR-nummeret på KSB Consulting?

CVR-nummeret på KSB Consulting er 44166003. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK44166003.

Hvornår blev KSB Consulting stiftet?

KSB Consulting blev stiftet 5. jul. 2023 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 3 år 2 mdr.

Er KSB Consulting stadig aktiv?

KSB Consulting står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger KSB Consulting?

KSB Consulting har registreret adresse på Vallerød Banevej 34, 2960 Rungsted Kyst i HØRSHOLM Kommune.

Historik2 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1029459157
5. jul. 202318. okt. 2024
1 år 3 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon25461046Nej
5. jul. 202318. okt. 2024
1 år 3 mdr.
E-mail[email protected]Nej
5. jul. 202318. okt. 2024
1 år 3 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4009735712
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId3
Fejl registreretNej
Sidst indlæst2. jun. 2025, 15:21
Sidst opdateret19. okt. 2024, 00:00
Antal P-enheder1