Gå til indhold
MFyllgraf Holding ApSNORMAL

CVR 44139227

MFyllgraf Holding ApS

NORMAL
AnpartsselskabStiftet 26. jun. 2023StøvringIkke-finansielle holdingselskaberReklamebeskyttet

MFyllgraf Holding ApS (CVR 44139227) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber", stiftet 26. jun. 2023 og med hjemsted i Støvring. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

Selskabskapital

40.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

-

Regnskab og nøgletal for MFyllgraf Holding ApS

Regnskaber - nøgletal

3
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jan. 202531. dec. 202517. feb. 2026Michael Fyllgraf Godiksen17. feb. 2026iXBRLXML
1. jan. 202431. dec. 202430. jun. 2025Michael Fyllgraf Godiksen30. jun. 2025PDFXML
26. jun. 202331. dec. 202321. jun. 2024Michael Fyllgraf Godiksen21. jun. 2024iXBRLXML

Hvem ejer og leder MFyllgraf Holding ApS?

Ledelse - aktuel

NavnOrganFunktion
Michael Fyllgraf GodiksenDirektionDIREKTØR

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Michael Fyllgraf GodiksenPERSON-100 %100 %26. jun. 2023

Stiftere

NavnTypeCVR
Michael Fyllgraf GodiksenPERSON-

Tidslinje

15

Hvad er der sket i MFyllgraf Holding ApS?

  1. 2026
  2. 17. februar 2026for 7 mdr. siden

    Regnskab for 2025 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2025 → 31. dec. 2025

  3. 2025
  4. 30. juni 2025for 1,2 år siden

    Regnskab for 2024 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2024 → 31. dec. 2024

  5. 27. februar 2025for 1,6 år siden

    Adresse flyttet til Nibevej 124, 9530 Støvring

    REBILD Kommune

  6. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Ikke-finansielle holdingselskaber

    642120

  7. 2024
  8. 21. juni 2024for 2,3 år siden

    Regnskab for 2023 offentliggjort

    Regnskabsperiode 26. jun. 2023 → 31. dec. 2023

  9. 22. april 2024for 2,4 år siden

    Adresse flyttet til Nibevej 124, 9530 Støvring

    REBILD Kommune

  10. 2023
  11. 10. december 2023for 2,8 år siden

    Adresse flyttet til Nibevej 124, 9530 Støvring

    REBILD Kommune

  12. 13. november 2023for 2,9 år siden

    Adresse flyttet til Nibevej 124, 9530 Støvring

    REBILD Kommune

  13. 26. juni 2023for 3,2 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Anpartsselskab

  14. 26. juni 2023for 3,2 år siden

    Kapital registreret: 40.000 kr.

  15. 26. juni 2023for 3,2 år siden

    Vedtægter ændret

  16. 26. juni 2023for 3,2 år siden

    Registreret på Nibevej 124, 9530 Støvring

    REBILD Kommune

  17. 26. juni 2023for 3,2 år siden

    Ejerandel registreret: 100 %

    Michael Fyllgraf Godiksen·EJERREGISTER

  18. 26. juni 2023for 3,2 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Michael Fyllgraf Godiksen·Direktion

Stamdata

StatusNORMAL
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato26. jun. 2023
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste26. jun. 2023
Revision fravalgtJa
Første regnskab26. jun. 202331. dec. 2023
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Nibevej 124
9530 Støvring
REBILD Kommune
Telefon-

Formål

Virksomhedens formål er at besidde kapitalandele og formueadministration samt hermed efter direktionens skøn beslægtet virksomhed.

Tegningsregel

Virksomheden tegnes af en direktør

Branche

642120

Ikke-finansielle holdingselskaber

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1029424051
26. jun. 2023nu
3 år 2 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

11

Ofte stillede spørgsmål om MFyllgraf Holding ApS

Hvad laver MFyllgraf Holding ApS?

MFyllgraf Holding ApS er registreret i branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber" (branchekode 642120). Formålet er ifølge vedtægterne: Virksomhedens formål er at besidde kapitalandele og formueadministration samt hermed efter direktionens skøn beslægtet virksomhed.

Hvad er CVR-nummeret på MFyllgraf Holding ApS?

CVR-nummeret på MFyllgraf Holding ApS er 44139227. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK44139227.

Hvornår blev MFyllgraf Holding ApS stiftet?

MFyllgraf Holding ApS blev stiftet 26. jun. 2023 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 3 år 2 mdr.

Er MFyllgraf Holding ApS stadig aktiv?

Ja. MFyllgraf Holding ApS står registreret med status "NORMAL" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer MFyllgraf Holding ApS?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes MFyllgraf Holding ApS af Michael Fyllgraf Godiksen (100 %). Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvem sidder i ledelsen i MFyllgraf Holding ApS?

Ledelsen består af Michael Fyllgraf Godiksen (direktør).

Hvem er direktør i MFyllgraf Holding ApS?

Michael Fyllgraf Godiksen er registreret i direktionen hos MFyllgraf Holding ApS.

Hvor ligger MFyllgraf Holding ApS?

MFyllgraf Holding ApS har registreret adresse på Nibevej 124, 9530 Støvring i REBILD Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Hvor stor er selskabskapitalen i MFyllgraf Holding ApS?

Den registrerede kapital i MFyllgraf Holding ApS er 40.000 kr.

Hvornår har MFyllgraf Holding ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 17. feb. 2026 og dækker perioden 1. jan. 2025 - 31. dec. 2025. I alt 3 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne MFyllgraf Holding ApS?

Tegningsreglen lyder: Virksomheden tegnes af en direktør

Historik2 afsnit

Adressehistorik

5

Nibevej 124

Støvring

Nibevej 124

Støvring

Nibevej 124

Støvring

Nibevej 124

Støvring

10 mdr.

Nibevej 124

Støvring

1 år 6 mdr.
202420252026
AdresseKommunePeriode
Nibevej 124, 9530 StøvringREBILD
26. jun. 202312. nov. 2023
4 mdr.
Nibevej 124, 9530 StøvringREBILD
13. nov. 20239. dec. 2023
26 dage
Nibevej 124, 9530 StøvringREBILD
10. dec. 202321. apr. 2024
4 mdr.
Nibevej 124, 9530 StøvringREBILD
22. apr. 202426. feb. 2025
10 mdr.
Nibevej 124, 9530 StøvringREBILD
27. feb. 2025nu
1 år 6 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
E-mail[email protected]Nej
26. jun. 2023nu
3 år 2 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4009719746
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId6
Fejl registreretNej
Sidst indlæst13. sep. 2026, 11:36
Sidst opdateret27. maj 2026, 00:38
Antal P-enheder1