Gå til indhold
Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61Aktiv

CVR 44092956

Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61

Aktiv
Frivillig foreningStiftet 2. jun. 2023HorsensAndre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.Reklamebeskyttet

Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61 (CVR 44092956) er en dansk virksomhed registreret som Frivillig forening i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.", stiftet 2. jun. 2023 og med hjemsted i Horsens. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

5

Hvad er der sket i Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

    949900

  3. 2023
  4. 2. juni 2023for 3,3 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Frivillig forening

  5. 2. juni 2023for 3,3 år siden

    Registreret på Torstedalle 55, 8700 Horsens

    HORSENS Kommune

  6. 2. juni 2023for 3,3 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Jimi Morgan Buck·Repræsentanter

  7. 2. juni 2023for 3,3 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1029363001·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformFrivillig forening
Stiftelsesdato2. jun. 2023
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Torstedalle 55
8700 Horsens
HORSENS Kommune
Telefon61337706

Branche

949900

Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1029363001
2. jun. 2023nu
3 år 3 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61

Hvad laver Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61?

Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61 er registreret i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n." (branchekode 949900).

Hvad er CVR-nummeret på Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61?

CVR-nummeret på Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61 er 44092956. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK44092956.

Hvornår blev Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61 stiftet?

Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61 blev stiftet 2. jun. 2023 som Frivillig forening. Virksomheden har dermed eksisteret i 3 år 3 mdr.

Er Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61 stadig aktiv?

Ja. Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61 står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvor ligger Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61?

Grundejerforeningen Torstedalle 49b-61 har registreret adresse på Torstedalle 55, 8700 Horsens i HORSENS Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik1 afsnit

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon61337706Nej
2. jun. 2023nu
3 år 3 mdr.
E-mail[email protected]Nej
2. jun. 2023nu
3 år 3 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4009689112
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId1
Fejl registreretNej
Sidst indlæst14. sep. 2026, 16:53
Sidst opdateret12. maj 2025, 10:01
Antal P-enheder1