Gå til indhold
V11 ApSUNDERTVANGSOPLØSNING

CVR 43855018

V11 ApS

UNDERTVANGSOPLØSNING
AnpartsselskabStiftet 13. feb. 2023København SVIkke-finansielle holdingselskaberReklamebeskyttet

V11 ApS (CVR 43855018) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber", stiftet 13. feb. 2023 og med hjemsted i København SV. Status: UNDERTVANGSOPLØSNING.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf→

Kapital

Selskabskapital

40.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

-

Regnskab og nøgletal for V11 ApS

Regnskaber - nøgletal

2
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jan. 2024→31. dec. 202417. jul. 2025Vincent Muir17. jul. 2025iXBRLXML
13. feb. 2023→31. dec. 202327. maj 2024Rasmus Bruun31. maj 2024PDFXML

Hvem ejer og leder V11 ApS?

Ledelse - aktuel

NavnOrganFunktion
Thomas Munkhøj HaslevLikvidatorLIKVIDATOR

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Vincent MuirPERSON-100 %100 %17. jun. 2024

Stiftere

NavnTypeCVR
Ib Nørlund TherkelsenPERSON-
Nicklas Lindby FordsmandPERSON-
Nynne Louise Hougaard JustesenPERSON-
DAM HOLDING VIBORG ApSVIRKSOMHED27567436
OLE JUST HOLDING ApSVIRKSOMHED30808533
PRET T ApSVIRKSOMHED33052634
Mathias Viborg Holding IVSVIRKSOMHED38641832
RBTB Holding IVSVIRKSOMHED38911082
NDH Invest ApSVIRKSOMHED39971585
Leo Holdings ApSVIRKSOMHED42233196
SR Holding & Invest ApSVIRKSOMHED43393332
SDH Green Solutions ApSVIRKSOMHED43398229

Tidslinje

28

Hvad er der sket i V11 ApS?

  1. 2026
  2. 9. september 2026for 2 mdr. siden

    Tiltrådte som likvidator

    Thomas Munkhøj Haslev·Likvidator

  3. 18. august 2026for 2 mdr. siden

    Status ændret til UNDER TVANGSOPLØSNING

  4. 18. august 2026for 2 mdr. siden

    Fratrådte som direktør

    Vincent Muir·Direktion

  5. 2025
  6. 17. juli 2025for 1,3 år siden

    Regnskab for 2024 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2024 → 31. dec. 2024

  7. 1. januar 2025for 1,8 år siden

    Branche ændret til Ikke-finansielle holdingselskaber

    642120

  8. 2024
  9. 21. juni 2024for 2,4 år siden

    Navn ændret til V11 ApS

  10. 21. juni 2024for 2,4 år siden

    Vedtægter ændret

  11. 21. juni 2024for 2,4 år siden

    Branche ændret til Ikke-finansielle holdingselskaber

    642020

  12. 21. juni 2024for 2,4 år siden

    Adresse flyttet til Dieselvej 16 2 th, 2450 København SV

    KØBENHAVN Kommune

  13. 21. juni 2024for 2,4 år siden

    Fratrådte som direktør

    Rasmus Bork Tingleff Bruun·Direktion

  14. 21. juni 2024for 2,4 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Vincent Muir·Direktion

  15. 17. juni 2024for 2,4 år siden

    Vedtægter ændret

  16. 17. juni 2024for 2,4 år siden

    Ejerandel ophørte: 100 %

    Tingleff - Support IVS·EJERREGISTER

  17. 17. juni 2024for 2,4 år siden

    Ejerandel registreret: 100 %

    Vincent Muir·EJERREGISTER

Stamdata

StatusUNDERTVANGSOPLØSNING
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato13. feb. 2023
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste21. jun. 2024
Revision fravalgtJa
Første regnskab13. feb. 2023 → 31. dec. 2023
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Dieselvej 16 2 th
2450 København SV
KØBENHAVN Kommune
Telefon-
E-mail-

Formål

Selskabets formål er at eje aktier og anparter, samt enhver virksomhed i hermed stående forbindelse.

Tegningsregel

Virksomheden tegnes af en likvidator

Branche

642120

Ikke-finansielle holdingselskaber

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1029033125
13. feb. 2023→nu
3 år 8 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

10

Ofte stillede spørgsmål om V11 ApS

Hvad laver V11 ApS?

V11 ApS er registreret i branchen "Ikke-finansielle holdingselskaber" (branchekode 642120). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er at eje aktier og anparter, samt enhver virksomhed i hermed stående forbindelse.

Hvad er CVR-nummeret på V11 ApS?

CVR-nummeret på V11 ApS er 43855018. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK43855018.

Hvornår blev V11 ApS stiftet?

V11 ApS blev stiftet 13. feb. 2023 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 3 år 8 mdr.

Er V11 ApS stadig aktiv?

V11 ApS står registreret med status "UNDERTVANGSOPLØSNING" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvem ejer V11 ApS?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes V11 ApS af Vincent Muir (100 %). Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvem sidder i ledelsen i V11 ApS?

Ledelsen består af Thomas Munkhøj Haslev (likvidator).

Hvor ligger V11 ApS?

V11 ApS har registreret adresse på Dieselvej 16 2 th, 2450 København SV i KØBENHAVN Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Hvor stor er selskabskapitalen i V11 ApS?

Den registrerede kapital i V11 ApS er 40.000 kr.

Hvornår har V11 ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 17. jul. 2025 og dækker perioden 1. jan. 2024 - 31. dec. 2024. I alt 2 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne V11 ApS?

Tegningsreglen lyder: Virksomheden tegnes af en likvidator

Historik4 afsnit

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Adept Time ApS
13. feb. 2023→20. jun. 2024
1 år 4 mdr.
V11 ApS
21. jun. 2024→nu
2 år 4 mdr.

Adressehistorik

2

Kaj Munks Vej 15

Kjellerup

1 år 4 mdr.

Dieselvej 16

København SV

2 år 4 mdr.
2023202420252026
AdresseKommunePeriode
Kaj Munks Vej 15, 8620 KjellerupSILKEBORG
13. feb. 2023→20. jun. 2024
1 år 4 mdr.
Dieselvej 16 2 th, 2450 København SVKØBENHAVN
21. jun. 2024→nu
2 år 4 mdr.

Ledelse - historisk

3

Vincent Muir

DIREKTØR · Direktion

2 år 1 mdr.

Rasmus Bork Tingleff Bruun

DIREKTØR · Direktion

Nicolaj Dændler Hougaard

DIREKTØR · Direktion

1 år 3 mdr.
2023202420252026
NavnOrganFunktionPeriode
Vincent MuirDirektionDIREKTØR
21. jun. 2024→18. aug. 2026
2 år 1 mdr.
Rasmus Bork Tingleff BruunDirektionDIREKTØR
27. maj 2024→21. jun. 2024
25 dage
Nicolaj Dændler HougaardDirektionDIREKTØR
13. feb. 2023→27. maj 2024
1 år 3 mdr.

Ejere - historisk

3

Tingleff - Support IVS

100 %

PRET T ApS

10 %

1 år 3 mdr.

NDH Invest ApS

33.3 %

1 år 3 mdr.
2024
NavnTypeEjerandelPeriode
Tingleff - Support IVSVIRKSOMHED100 %
28. maj 2024→17. jun. 2024
20 dage
PRET T ApSVIRKSOMHED10 %
13. feb. 2023→28. maj 2024
1 år 3 mdr.
NDH Invest ApSVIRKSOMHED33.3 %
13. feb. 2023→28. maj 2024
1 år 3 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4009569123
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId9
Fejl registreretNej
Sidst indlæst26. okt. 2026, 20:41
Sidst opdateret9. sep. 2026, 09:59
Antal P-enheder1