Gå til indhold
Adventure Network SkytteforeningOphørt

CVR 43440276

Adventure Network Skytteforening

Ophørt
Frivillig foreningStiftet 13. aug. 2022ValbyAndre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.Reklamebeskyttet

Adventure Network Skytteforening (CVR 43440276) er en dansk virksomhed registreret som Frivillig forening i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.", stiftet 13. aug. 2022 og med hjemsted i Valby. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

7

Hvad er der sket i Adventure Network Skytteforening?

  1. 2025
  2. 15. august 2025for 1,1 år siden

    Fratrådte som foreningsrepræsentant

    Niels Jørn Friborg·Repræsentanter

  3. 15. august 2025for 1,1 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1028479553·P-nummer

  4. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

    949900

  5. 2022
  6. 13. august 2022for 4,1 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Frivillig forening

  7. 13. august 2022for 4,1 år siden

    Registreret på Eschrichtsvej 21, 2500 Valby

    KØBENHAVN Kommune

  8. 13. august 2022for 4,1 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Niels Jørn Friborg·Repræsentanter

  9. 13. august 2022for 4,1 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1028479553·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformFrivillig forening
Stiftelsesdato13. aug. 2022
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Eschrichtsvej 21
2500 Valby
KØBENHAVN Kommune
Telefon-

Branche

949900

Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Adventure Network Skytteforening

Hvad laver Adventure Network Skytteforening?

Adventure Network Skytteforening er registreret i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n." (branchekode 949900).

Hvad er CVR-nummeret på Adventure Network Skytteforening?

CVR-nummeret på Adventure Network Skytteforening er 43440276. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK43440276.

Hvornår blev Adventure Network Skytteforening stiftet?

Adventure Network Skytteforening blev stiftet 13. aug. 2022 som Frivillig forening. Virksomheden har dermed eksisteret i 4 år 1 mdr.

Er Adventure Network Skytteforening stadig aktiv?

Adventure Network Skytteforening står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger Adventure Network Skytteforening?

Adventure Network Skytteforening har registreret adresse på Eschrichtsvej 21, 2500 Valby i KØBENHAVN Kommune.

Historik2 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1028479553
13. aug. 202215. aug. 2025
3 år

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
E-mail[email protected]Nej
13. aug. 202215. aug. 2025
3 år
Hjemmesidewww.adventurenetwork.dkNej
13. aug. 202215. aug. 2025
3 år
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4009348453
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId3
Fejl registreretNej
Sidst indlæst16. aug. 2025, 00:02
Sidst opdateret16. aug. 2025, 00:02
Antal P-enheder1