Gå til indhold
Dully ApSNORMAL

CVR 42324930

Dully ApS

NORMAL
AnpartsselskabStiftet 21. apr. 2021København KAnden udgivelse af softwareReklamebeskyttet

Dully ApS (CVR 42324930) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Anden udgivelse af software", stiftet 21. apr. 2021, med hjemsted i København K og ca. 7 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf→

Kapital

Selskabskapital

61.024 kr.

Beskæftigelse - seneste

2026-08 (seneste estimat)

7

Ansatte

6

Årsværk

Interval: 5-9 ansatte

Regnskab og nøgletal for Dully ApS

Regnskaber - nøgletal

4
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jul. 2024→30. jun. 202530. dec. 2025Phillip Larsen Beckmann5. jan. 2026iXBRLXML
1. jul. 2023→30. jun. 202420. dec. 2024Phillip Larsen Beckmann4. jan. 2025PDFXML
1. jul. 2022→30. jun. 202331. jan. 2024Philip Larsen Beckmann1. feb. 2024PDFXML
21. apr. 2021→30. jun. 202230. dec. 2022Philip Larsen Beckmann2. jan. 2023PDFXML

Hvem ejer og leder Dully ApS?

Ledelse - aktuel

NavnOrganFunktion
Amit LuthraBestyrelseFORMAND
Steffen Herbst RasmussenBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
Laurent Vincent LopezBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
Thomas Wittendorff RasmussenBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
Philip Larsen BeckmannBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
Philip Larsen BeckmannDirektionDIREKTØR

Ejere - aktuelle

4
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
PLB Invest ApSVIRKSOMHED4180929925 %25 %17. sep. 2025
TWR Invest ApSVIRKSOMHED4505791725 %25 %17. sep. 2025
Luthra Family Holding ApSVIRKSOMHED4449897920 %20 %17. sep. 2025
Lopez Holding ApSVIRKSOMHED4294462915 %15 %17. sep. 2025

Stiftere

NavnTypeCVR
CHIKARA HOLDING ApSVIRKSOMHED29203229
CC GRUPPEN HOLDING ApSVIRKSOMHED31607701
BRDR. RASMUSSEN HOLDING ApSVIRKSOMHED35471499
MFL Invest ApSVIRKSOMHED36983507
Nordic Bulk Inc. ApSVIRKSOMHED36983515
Sønnerne af Arne Juul ApSVIRKSOMHED37221899
Jullia Holding ApSVIRKSOMHED38215272
MGerner ApSVIRKSOMHED40616233
Ertner Holding ApSVIRKSOMHED40619143
PLB Invest ApSVIRKSOMHED41809299
ESK Capital ApSVIRKSOMHED41810173

Revision

RevisorStatusPeriode
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKABOphørt
21. apr. 2021→2. sep. 2024
3 år 4 mdr.
GRANT THORNTON,STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKABAktiv
3. sep. 2024→nu
2 år 1 mdr.

Tidslinje

94

Hvad er der sket i Dully ApS?

  1. 2026
  2. 5. januar 2026for 10 mdr. siden

    Regnskab for 2025 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jul. 2024 → 30. jun. 2025

  3. 2025
  4. 17. september 2025for 1,1 år siden

    Ejerandel registreret: 15 %

    Lopez Holding ApS·EJERREGISTER

  5. 17. september 2025for 1,1 år siden

    Ejerandel registreret: 20 %

    Luthra Family Holding ApS·EJERREGISTER

  6. 17. september 2025for 1,1 år siden

    Ejerandel registreret: 25 %

    PLB Invest ApS·EJERREGISTER

  7. 17. september 2025for 1,1 år siden

    Ejerandel registreret: 25 %

    TWR Invest ApS·EJERREGISTER

  8. 16. september 2025for 1,1 år siden

    Ejerandel ophørte: 15 %

    Luthra Family Holding ApS·EJERREGISTER

  9. 16. september 2025for 1,1 år siden

    Ejerandel ophørte: 20 %

    Lopez Holding ApS·EJERREGISTER

  10. 16. september 2025for 1,1 år siden

    Ejerandel ophørte: 25 %

    PLB Invest ApS·EJERREGISTER

  11. 16. september 2025for 1,1 år siden

    Ejerandel ophørte: 25 %

    TWR Invest ApS·EJERREGISTER

  12. 11. september 2025for 1,1 år siden

    Kapital ændret til 61.024 kr.

  13. 11. september 2025for 1,1 år siden

    Vedtægter ændret

  14. 7. april 2025for 1,6 år siden

    Navn ændret til Dully ApS

  15. 7. april 2025for 1,6 år siden

    Vedtægter ændret

  16. 12. marts 2025for 1,6 år siden

    Kapital ændret til 58.398 kr.

Stamdata

StatusNORMAL
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato21. apr. 2021
Regnskabsår1. juli → 30. juni
Vedtægt seneste11. sep. 2025
Revision fravalgtNej
Første regnskab21. apr. 2021 → 30. jun. 2022
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Rådhusstræde 3 st
1466 København K
KØBENHAVN Kommune
Telefon-
E-mail-

Formål

Selskabets formål er salg-, konsulent- og udviklingsvirksomhed.

Tegningsregel

Selskabet tegnes af et bestyrelsesmedlem i forening med en direktør.

Branche

582900

Anden udgivelse af software

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1027082625
21. apr. 2021→nu
5 år 6 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

13

Ofte stillede spørgsmål om Dully ApS

Hvad laver Dully ApS?

Dully ApS er registreret i branchen "Anden udgivelse af software" (branchekode 582900). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er salg-, konsulent- og udviklingsvirksomhed.

Hvad er CVR-nummeret på Dully ApS?

CVR-nummeret på Dully ApS er 42324930. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK42324930.

Hvornår blev Dully ApS stiftet?

Dully ApS blev stiftet 21. apr. 2021 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 5 år 6 mdr.

Er Dully ApS stadig aktiv?

Ja. Dully ApS står registreret med status "NORMAL" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer Dully ApS?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes Dully ApS af PLB Invest ApS (25 %), TWR Invest ApS (25 %), Luthra Family Holding ApS (20 %) og Lopez Holding ApS (15 %). Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvem sidder i ledelsen i Dully ApS?

Ledelsen består af Philip Larsen Beckmann (direktør), Amit Luthra (formand), Steffen Herbst Rasmussen (bestyrelsesmedlem), Laurent Vincent Lopez (bestyrelsesmedlem), Thomas Wittendorff Rasmussen (bestyrelsesmedlem) og Philip Larsen Beckmann (bestyrelsesmedlem).

Hvem er direktør i Dully ApS?

Philip Larsen Beckmann er registreret i direktionen hos Dully ApS.

Hvor mange ansatte har Dully ApS?

CVR opgør Dully ApS til 7 ansatte og 6 årsværk i august 2026. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Dully ApS?

Dully ApS har registreret adresse på Rådhusstræde 3 st, 1466 København K i KØBENHAVN Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Hvor stor er selskabskapitalen i Dully ApS?

Den registrerede kapital i Dully ApS er 61.024 kr.

Hvornår har Dully ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 5. jan. 2026 og dækker perioden 1. jul. 2024 - 30. jun. 2025. I alt 4 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem er revisor for Dully ApS?

GRANT THORNTON,STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB er registreret som revisor for Dully ApS.

Hvem kan tegne Dully ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af et bestyrelsesmedlem i forening med en direktør.

Historik4 afsnit

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Mealo ApS
21. apr. 2021→6. apr. 2025
3 år 11 mdr.
Dully ApS
7. apr. 2025→nu
1 år 6 mdr.

Adressehistorik

5

Lyngbyvej 421

Gentofte

2 år 7 mdr.

Dalgas Boulevard 48

Frederiksberg

Lykkesholms Allé 20

Frederiksberg C

Rådhusstræde 3A

København K

Rådhusstræde 3

København K

1 år 8 mdr.
202220232024202520262027
AdresseKommunePeriode
Lyngbyvej 421 1 th, 2820 GentofteGENTOFTE
21. apr. 2021→17. dec. 2023
2 år 7 mdr.
Dalgas Boulevard 48, 2000 FrederiksbergFREDERIKSBERG
18. dec. 2023→28. maj 2024
5 mdr.
Lykkesholms Allé 20 1 tv, 1902 Frederiksberg CFREDERIKSBERG
29. maj 2024→11. dec. 2024
6 mdr.
Rådhusstræde 3A st, 1466 København KKØBENHAVN
12. dec. 2024→13. feb. 2025
2 mdr.
Rådhusstræde 3 st, 1466 København KKØBENHAVN
14. feb. 2025→nu
1 år 8 mdr.

Ledelse - historisk

1

Thomas Wittendorff Rasmussen

FORMAND · Bestyrelse

3 år 6 mdr.
202220232024
NavnOrganFunktionPeriode
Thomas Wittendorff RasmussenBestyrelseFORMAND
21. apr. 2021→10. nov. 2024
3 år 6 mdr.

Ejere - historisk

26

PLB Invest ApS

25 %

6 mdr.

Lopez Holding ApS

20 %

6 mdr.

Luthra Family Holding ApS

15 %

6 mdr.

TWR Invest ApS

25 %

6 mdr.

PLB Invest ApS

33.3 %

4 mdr.

Lopez Holding ApS

20 %

4 mdr.

Luthra Family Holding ApS

5 %

4 mdr.

TWR Invest ApS

33.3 %

4 mdr.

PLB Invest ApS

33.3 %

Lopez Holding ApS

25 %

TWR Invest ApS

33.3 %

CC GRUPPEN HOLDING ApS

5 %

BRDR. RASMUSSEN HOLDING ApS

33.3 %

MFL Invest ApS

5 %

Sønnerne af Arne Juul ApS

5 %

Wrem Holding ApS

5 %

2025
NavnTypeEjerandelPeriode
PLB Invest ApSVIRKSOMHED25 %
12. mar. 2025→16. sep. 2025
6 mdr.
Lopez Holding ApSVIRKSOMHED20 %
12. mar. 2025→16. sep. 2025
6 mdr.
Luthra Family Holding ApSVIRKSOMHED15 %
12. mar. 2025→16. sep. 2025
6 mdr.
TWR Invest ApSVIRKSOMHED25 %
12. mar. 2025→16. sep. 2025
6 mdr.
PLB Invest ApSVIRKSOMHED33.3 %
11. nov. 2024→11. mar. 2025
4 mdr.
Lopez Holding ApSVIRKSOMHED20 %
11. nov. 2024→11. mar. 2025
4 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4008850779
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId82
Fejl registreretNej
Sidst indlæst24. okt. 2026, 23:08
Sidst opdateret17. maj 2026, 14:45
Antal P-enheder1