Gå til indhold
LA CHI CHIOphørt

CVR 42177261

LA CHI CHI

Ophørt
Anden udenlandsk virksomhedStiftet 1. mar. 2021København ØKombinerede serviceydelserReklamebeskyttet

LA CHI CHI (CVR 42177261) er en dansk virksomhed registreret som Anden udenlandsk virksomhed i branchen "Kombinerede serviceydelser", stiftet 1. mar. 2021 og med hjemsted i København Ø. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

11

Hvad er der sket i LA CHI CHI?

  1. 2022
  2. 30. november 2022for 3,8 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Mohamed Bellajrou·Interessenter

  3. 30. november 2022for 3,8 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1026901495·P-nummer

  4. 2. juli 2022for 4,2 år siden

    Adresse flyttet til Christian Xs Vej 22, 6100 Haderslev

    HADERSLEV Kommune

  5. 2021
  6. 3. september 2021for 5,1 år siden

    Branche ændret til Kombinerede serviceydelser

    811000

  7. 18. august 2021for 5,1 år siden

    Navn ændret til NORDIC BUSINESS PARTNER

  8. 25. maj 2021for 5,3 år siden

    Navn ændret til TOLÉRANCE

  9. 1. april 2021for 5,5 år siden

    Navn ændret til TOLERANCE Wear

  10. 1. marts 2021for 5,6 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Anden udenlandsk virksomhed

  11. 1. marts 2021for 5,6 år siden

    Registreret på Østerbrogade 226 st 1, 2100 København Ø

    KØBENHAVN Kommune

  12. 1. marts 2021for 5,6 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Mohamed Bellajrou·Interessenter

  13. 1. marts 2021for 5,6 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1026901495·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformAnden udenlandsk virksomhed
Stiftelsesdato1. mar. 2021
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Østerbrogade 226 st 1
2100 København Ø
KØBENHAVN Kommune
Telefon-

Branche

811000

Kombinerede serviceydelser

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om LA CHI CHI

Hvad laver LA CHI CHI?

LA CHI CHI er registreret i branchen "Kombinerede serviceydelser" (branchekode 811000).

Hvad er CVR-nummeret på LA CHI CHI?

CVR-nummeret på LA CHI CHI er 42177261. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK42177261.

Hvornår blev LA CHI CHI stiftet?

LA CHI CHI blev stiftet 1. mar. 2021 som Anden udenlandsk virksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 5 år 6 mdr.

Er LA CHI CHI stadig aktiv?

LA CHI CHI står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger LA CHI CHI?

LA CHI CHI har registreret adresse på Østerbrogade 226 st 1, 2100 København Ø i KØBENHAVN Kommune.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1026901495
1. mar. 202130. nov. 2022
1 år 8 mdr.

Navnehistorik

4
NavnPeriode
LA CHI CHI
1. mar. 202131. mar. 2021
30 dage
TOLERANCE Wear
1. apr. 202124. maj 2021
1 mdr.
TOLÉRANCE
25. maj 202117. aug. 2021
2 mdr.
NORDIC BUSINESS PARTNER
18. aug. 202130. nov. 2022
1 år 3 mdr.

Adressehistorik

2

Østerbrogade 226

København Ø

1 år 4 mdr.

Christian Xs Vej 22

Haderslev

4 mdr.
2022
AdresseKommunePeriode
Østerbrogade 226 st 1, 2100 København ØKØBENHAVN
1. mar. 20211. jul. 2022
1 år 4 mdr.
Christian Xs Vej 22, 6100 HaderslevHADERSLEV
2. jul. 202230. nov. 2022
4 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
E-mail[email protected]Nej
1. mar. 202124. maj 2021
2 mdr.
E-mail[email protected]Nej
25. maj 20212. sep. 2021
3 mdr.
E-mail[email protected]Nej
3. sep. 202130. nov. 2022
1 år 2 mdr.
Hjemmesidewww.tolerancewear.comNej
25. maj 202117. aug. 2021
2 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4008794799
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId9
Fejl registreretNej
Sidst indlæst13. aug. 2026, 22:03
Sidst opdateret8. dec. 2022, 15:28
Antal P-enheder1