Gå til indhold
Stubkjær ServiceAktiv

CVR 40738711

Stubkjær Service

Aktiv
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 28. aug. 2019BøvlingbjergLevering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendomReklamebeskyttet

Stubkjær Service (CVR 40738711) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom", stiftet 28. aug. 2019 og med hjemsted i Bøvlingbjerg. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Hvem ejer og leder Stubkjær Service?

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Dennis Høj StubkjærPERSON---28. aug. 2019

Tidslinje

6

Hvad er der sket i Stubkjær Service?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom

    811000

  3. 2023
  4. 1. september 2023for 3,1 år siden

    Adresse flyttet til Møllevænget 2, 7650 Bøvlingbjerg

    LEMVIG Kommune

  5. 2019
  6. 28. august 2019for 7,1 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  7. 28. august 2019for 7,1 år siden

    Registreret på Bækmarksbrovej 85B, 7650 Bøvlingbjerg

    LEMVIG Kommune

  8. 28. august 2019for 7,1 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Dennis Høj Stubkjær·Interessenter

  9. 28. august 2019for 7,1 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1024978989·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato28. aug. 2019
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Møllevænget 2
7650 Bøvlingbjerg
LEMVIG Kommune
Telefon-

Branche

811000

Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1024978989
28. aug. 2019nu
7 år

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Stubkjær Service

Hvad laver Stubkjær Service?

Stubkjær Service er registreret i branchen "Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom" (branchekode 811000).

Hvad er CVR-nummeret på Stubkjær Service?

CVR-nummeret på Stubkjær Service er 40738711. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK40738711.

Hvornår blev Stubkjær Service stiftet?

Stubkjær Service blev stiftet 28. aug. 2019 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 7 år.

Er Stubkjær Service stadig aktiv?

Ja. Stubkjær Service står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer Stubkjær Service?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes Stubkjær Service af Dennis Høj Stubkjær. Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvor ligger Stubkjær Service?

Stubkjær Service har registreret adresse på Møllevænget 2, 7650 Bøvlingbjerg i LEMVIG Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik2 afsnit

Adressehistorik

2

Bækmarksbrovej 85B

Bøvlingbjerg

4 år

Møllevænget 2

Bøvlingbjerg

3 år
20202021202220232024202520262027
AdresseKommunePeriode
Bækmarksbrovej 85B, 7650 BøvlingbjergLEMVIG
28. aug. 201931. aug. 2023
4 år
Møllevænget 2, 7650 BøvlingbjergLEMVIG
1. sep. 2023nu
3 år

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
E-mail[email protected]Nej
28. aug. 2019nu
7 år
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4008179401
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId2
Fejl registreretNej
Sidst indlæst18. sep. 2026, 09:00
Sidst opdateret24. apr. 2025, 20:46
Antal P-enheder1