Gå til indhold
Steep & Deep Online ApSNORMAL

CVR 40013598

Steep & Deep Online ApS

NORMAL
AnpartsselskabStiftet 1. nov. 2018BirkerødDetailhandel med sports- og fritidsudstyrReklamebeskyttet

Steep & Deep Online ApS (CVR 40013598) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Detailhandel med sports- og fritidsudstyr", stiftet 1. nov. 2018, med hjemsted i Birkerød og ca. 2 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf→

Kapital

Selskabskapital

2.000.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

2022-07 (seneste estimat)

2

Ansatte

0.18

Årsværk

Interval: 2-4 ansatte

Regnskab og nøgletal for Steep & Deep Online ApS

Regnskaber - nøgletal

6
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jul. 2024→30. jun. 202520. nov. 2025Frank Kruse Petersen25. nov. 2025iXBRLXML
1. jul. 2023→30. jun. 20242. dec. 2024Frank Kruse Petersen2. dec. 2024PDFXML
1. jul. 2022→30. jun. 20235. dec. 2023Frank Kruse Petersen5. dec. 2023PDFXML
1. jan. 2021→30. jun. 202223. dec. 2022Frank Kruse Petersen30. dec. 2022PDFXML
1. jan. 2020→31. dec. 202013. jul. 2021Teit Weirum Knudsen20. jul. 2021PDFXML
1. nov. 2018→31. dec. 2019--31. aug. 2020PDFXML

Hvem ejer og leder Steep & Deep Online ApS?

Ledelse - aktuel

NavnOrganFunktion
Frank Kruse PetersenDirektionADM. DIR.
Frank Kruse PetersenBestyrelseFORMAND

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
STEEP & DEEP HOLDING ApSVIRKSOMHED33763646100 %100 %31. dec. 2022

Stiftere

NavnTypeCVR
ALLAN MUFF HOLDING ApSVIRKSOMHED30924711
LABUNDO PARTNERS A/SVIRKSOMHED25167341
E-LAB HOLDING IVSVIRKSOMHED35853022
Bjerre Kusk Holding ApsVIRKSOMHED37460451
Troels Johannesen Holding ApSVIRKSOMHED37496464
KJUSTA HOLDING IVSVIRKSOMHED38373773

Revision

RevisorStatusPeriode
AAEN & CO. STATSAUTORISEREDE REVISORER P/SOphørt
1. nov. 2018→12. nov. 2019
1 år
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKABOphørt
16. jan. 2022→23. dec. 2022
11 mdr.
REVISOR-TEAM REGISTRERET REVISIONSPARTNERSELSKABOphørt
12. nov. 2019→16. jan. 2022
2 år 2 mdr.

Tidslinje

78

Hvad er der sket i Steep & Deep Online ApS?

  1. 2025
  2. 25. november 2025for 11 mdr. siden

    Regnskab for 2025 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jul. 2024 → 30. jun. 2025

  3. 1. januar 2025for 1,8 år siden

    Branche ændret til Detailhandel med sports- og fritidsudstyr

    476310

  4. 2024
  5. 2. december 2024for 1,9 år siden

    Regnskab for 2024 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jul. 2023 → 30. jun. 2024

  6. 16. september 2024for 2,1 år siden

    Adresse flyttet til Birkerød Kongevej 109, 3460 Birkerød

    RUDERSDAL Kommune

  7. 2023
  8. 5. december 2023for 2,9 år siden

    Regnskab for 2023 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jul. 2022 → 30. jun. 2023

  9. 30. november 2023for 2,9 år siden

    Adresse flyttet til Kongevejen 340, 2840 Holte

    RUDERSDAL Kommune

  10. 27. november 2023for 2,9 år siden

    Adresse flyttet til Kongevejen 340, 2840 Holte

    RUDERSDAL Kommune

  11. 1. juli 2023for 3,3 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    Per Elton Arildsbo·Bestyrelse

  12. 2022
  13. 31. december 2022for 3,8 år siden

    Ejerandel ophørte: 15 %

    Arildsbo Holding IVS·EJERREGISTER

  14. 31. december 2022for 3,8 år siden

    Ejerandel ophørte: 25 %

    TR05 HOLDING ApS·EJERREGISTER

  15. 31. december 2022for 3,8 år siden

    Ejerandel registreret: 100 %

    STEEP & DEEP HOLDING ApS·EJERREGISTER

  16. 31. december 2022for 3,8 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    Teit Weirum Knudsen·Bestyrelse

  17. 31. december 2022for 3,8 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    Ralf Sohl·Bestyrelse

  18. 30. december 2022for 3,8 år siden

    Ejerandel ophørte: 50 %

    STEEP & DEEP HOLDING ApS·EJERREGISTER

Stamdata

StatusNORMAL
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato1. nov. 2018
Regnskabsår1. juli → 30. juni
Vedtægt seneste13. dec. 2021
Revision fravalgtJa
Første regnskab1. nov. 2018 → 31. dec. 2019
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Birkerød Kongevej 109
3460 Birkerød
RUDERSDAL Kommune
Telefon61616195

Formål

Virksomhedens formål er at drive retailsalg, onlinesalg, Wholesale og Agentsalg med livstilsprodukter

Tegningsregel

Selskabet tegnes af den samlede bestyrelse eller af en direktør i forening med bestyrelsesformanden

Branche

476310

Detailhandel med sports- og fritidsudstyr

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1024120755
1. nov. 2018→nu
7 år 11 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

13

Ofte stillede spørgsmål om Steep & Deep Online ApS

Hvad laver Steep & Deep Online ApS?

Steep & Deep Online ApS er registreret i branchen "Detailhandel med sports- og fritidsudstyr" (branchekode 476310). Formålet er ifølge vedtægterne: Virksomhedens formål er at drive retailsalg, onlinesalg, Wholesale og Agentsalg med livstilsprodukter

Hvad er CVR-nummeret på Steep & Deep Online ApS?

CVR-nummeret på Steep & Deep Online ApS er 40013598. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK40013598.

Hvornår blev Steep & Deep Online ApS stiftet?

Steep & Deep Online ApS blev stiftet 1. nov. 2018 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 7 år 11 mdr.

Er Steep & Deep Online ApS stadig aktiv?

Ja. Steep & Deep Online ApS står registreret med status "NORMAL" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer Steep & Deep Online ApS?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes Steep & Deep Online ApS af STEEP & DEEP HOLDING ApS (100 %). Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvem sidder i ledelsen i Steep & Deep Online ApS?

Ledelsen består af Frank Kruse Petersen (adm. dir.) og Frank Kruse Petersen (formand).

Hvem er direktør i Steep & Deep Online ApS?

Frank Kruse Petersen er registreret i direktionen hos Steep & Deep Online ApS.

Hvor mange ansatte har Steep & Deep Online ApS?

CVR opgør Steep & Deep Online ApS til 2 ansatte og 0.18 årsværk i juli 2022. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Steep & Deep Online ApS?

Steep & Deep Online ApS har registreret adresse på Birkerød Kongevej 109, 3460 Birkerød i RUDERSDAL Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Hvor stor er selskabskapitalen i Steep & Deep Online ApS?

Den registrerede kapital i Steep & Deep Online ApS er 2.000.000 kr.

Hvornår har Steep & Deep Online ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 25. nov. 2025 og dækker perioden 1. jul. 2024 - 30. jun. 2025. I alt 6 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne Steep & Deep Online ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af den samlede bestyrelse eller af en direktør i forening med bestyrelsesformanden

Har Steep & Deep Online ApS andre navne?

Steep & Deep Online ApS er også registreret under binavnet Blacksnow.dk ApS. Et binavn er et lovligt alternativt navn for den samme juridiske enhed - samme CVR-nummer.

Historik7 afsnit

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Blacksnow.dk ApS
1. nov. 2018→12. dec. 2021
3 år 1 mdr.
Steep & Deep Online ApS
13. dec. 2021→nu
4 år 10 mdr.

Binavne

1
BinavnPeriode
Blacksnow.dk ApS
13. jan. 2022→nu
4 år 9 mdr.

Adressehistorik

7

Scandiagade 25

København SV

Sundkaj 7

Nordhavn

Sundkaj 125

Nordhavn

1 år 4 mdr.

Kongevejen 340

Holte

2 år 7 mdr.

Kongevejen 340

Holte

Kongevejen 340

Holte

Birkerød Kongevej 109

Birkerød

2 år 1 mdr.
2020202220242026
AdresseKommunePeriode
Scandiagade 25, 2450 København SVKØBENHAVN
1. nov. 2018→14. nov. 2019
1 år
Sundkaj 7 2 tv, 2150 NordhavnKØBENHAVN
15. nov. 2019→26. nov. 2019
11 dage
Sundkaj 125 2 th, 2150 NordhavnKØBENHAVN
27. nov. 2019→4. apr. 2021
1 år 4 mdr.
Kongevejen 340, 2840 HolteRUDERSDAL
5. apr. 2021→26. nov. 2023
2 år 7 mdr.
Kongevejen 340, 2840 HolteRUDERSDAL
27. nov. 2023→29. nov. 2023
2 dage
Kongevejen 340, 2840 HolteRUDERSDAL
30. nov. 2023→15. sep. 2024
9 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon61616195Nej
15. nov. 2019→nu
6 år 11 mdr.
E-mail[email protected]Nej
1. nov. 2018→14. nov. 2019
1 år
E-mail[email protected]Nej
15. nov. 2019→1. nov. 2020
11 mdr.
E-mail[email protected]Nej
2. nov. 2020→10. jul. 2022
1 år 8 mdr.
E-mail[email protected]Nej
11. jul. 2022→15. sep. 2024
2 år 2 mdr.
E-mail[email protected]Nej
16. sep. 2024→nu
2 år 1 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

1
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
2018182-10-192-4

Ledelse - historisk

14

Per Elton Arildsbo

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

1 år 6 mdr.

Teit Weirum Knudsen

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

1 år

Ralf Sohl

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

3 år 6 mdr.

Per Elton Arildsbo

ADM. DIR. · Direktion

Teit Weirum Knudsen

ADM. DIR. · Direktion

1 år 6 mdr.

Poul Sohl

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

2 år 6 mdr.

Teit Weirum Knudsen

FORMAND · Bestyrelse

2 år 6 mdr.

Jens Mikkel Asmussen

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

1 år 2 mdr.

Christian Fogh Harboe

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

1 år 2 mdr.

Ole Kazu Kragh Takai

ADM. DIR. · Direktion

Christian Fogh Harboe

ADM. DIR. · Direktion

1 år 4 mdr.

Allan Muff

FORMAND · Bestyrelse

Troels Johannesen

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

Christian Bjerre Kusk

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

20192020202120222023
NavnOrganFunktionPeriode
Per Elton ArildsboBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
13. dec. 2021→1. jul. 2023
1 år 6 mdr.
Teit Weirum KnudsenBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
13. dec. 2021→31. dec. 2022
1 år
Ralf SohlBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
6. jun. 2019→31. dec. 2022
3 år 6 mdr.
Per Elton ArildsboDirektionADM. DIR.
13. dec. 2021→14. jul. 2022
7 mdr.
Teit Weirum KnudsenDirektionADM. DIR.
1. jun. 2020→13. dec. 2021
1 år 6 mdr.
Poul SohlBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
6. jun. 2019→13. dec. 2021
2 år 6 mdr.

Ejere - historisk

9

TR05 HOLDING ApS

25 %

2 år 4 mdr.

Arildsbo Holding IVS

15 %

1 år

STEEP & DEEP HOLDING ApS

50 %

1 år

E-LAB HOLDING IVS

15 %

1 år 9 mdr.

TR05 HOLDING ApS

66.7 %

1 år 2 mdr.

ALLAN MUFF HOLDING ApS

20 %

LABUNDO PARTNERS A/S

15 %

Bjerre Kusk Holding Aps

25 %

Troels Johannesen Holding ApS

20 %

20192020202120222023
NavnTypeEjerandelPeriode
TR05 HOLDING ApSVIRKSOMHED25 %
11. aug. 2020→31. dec. 2022
2 år 4 mdr.
Arildsbo Holding IVSVIRKSOMHED15 %
8. dec. 2021→31. dec. 2022
1 år
STEEP & DEEP HOLDING ApSVIRKSOMHED50 %
8. dec. 2021→30. dec. 2022
1 år
E-LAB HOLDING IVSVIRKSOMHED15 %
1. nov. 2018→11. aug. 2020
1 år 9 mdr.
TR05 HOLDING ApSVIRKSOMHED66.7 %
27. maj 2019→10. aug. 2020
1 år 2 mdr.
ALLAN MUFF HOLDING ApSVIRKSOMHED20 %
1. nov. 2018→27. maj 2019
6 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4007849494
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId83
Fejl registreretNej
Sidst indlæst31. okt. 2026, 02:00
Sidst opdateret22. sep. 2026, 00:26
Antal P-enheder1