Gå til indhold
Danske Blomsterhandlere Nordsjællands AfdelingAktiv

CVR 39795035

Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling

Aktiv
Frivillig foreningStiftet 20. aug. 2018HillerødAndre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.Reklamebeskyttet

Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling (CVR 39795035) er en dansk virksomhed registreret som Frivillig forening i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.", stiftet 20. aug. 2018 og med hjemsted i Hillerød. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

12

Hvad er der sket i Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

    949900

  3. 2023
  4. 29. november 2023for 2,8 år siden

    Virksomhedsform ændret til Frivillig forening

    FFO

  5. 29. november 2023for 2,8 år siden

    Navn ændret til Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling

  6. 29. november 2023for 2,8 år siden

    Branche ændret til Andre organisationer og foreninger i.a.n.

    949900

  7. 29. november 2023for 2,8 år siden

    Adresse flyttet til Pibe Møllevej 24B, 3400 Hillerød

    HILLERØD Kommune

  8. 29. november 2023for 2,8 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Karna Klit Lønne·Repræsentanter

  9. 29. november 2023for 2,8 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1029877447·P-nummer

  10. 15. marts 2023for 3,5 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1023878638·P-nummer

  11. 2020
  12. 13. marts 2020for 6,5 år siden

    Adresse flyttet til Pibe Møllevej 24B, 3400 Hillerød

    HILLERØD Kommune

  13. 2018
  14. 20. august 2018for 8,1 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Frivillig forening

  15. 20. august 2018for 8,1 år siden

    Registreret på Viadukten 3, 3660 Stenløse

    EGEDAL Kommune

  16. 20. august 2018for 8,1 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1023878638·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformFrivillig forening
Stiftelsesdato20. aug. 2018
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Pibe Møllevej 24B
3400 Hillerød
HILLERØD Kommune
Telefon40365424

Branche

949900

Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1029877447
29. nov. 2023nu
2 år 9 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling

Hvad laver Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling?

Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling er registreret i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n." (branchekode 949900).

Hvad er CVR-nummeret på Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling?

CVR-nummeret på Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling er 39795035. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK39795035.

Hvornår blev Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling stiftet?

Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling blev stiftet 20. aug. 2018 som Frivillig forening. Virksomheden har dermed eksisteret i 8 år 1 mdr.

Er Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling stadig aktiv?

Ja. Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvor ligger Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling?

Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling har registreret adresse på Pibe Møllevej 24B, 3400 Hillerød i HILLERØD Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1023878638
20. aug. 201815. mar. 2023
4 år 6 mdr.

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling
20. aug. 201815. mar. 2023
4 år 6 mdr.
Danske Blomsterhandlere Nordsjællands Afdeling
29. nov. 2023nu
2 år 9 mdr.

Adressehistorik

3

Viadukten 3

Stenløse

1 år 6 mdr.

Pibe Møllevej 24B

Hillerød

3 år

Pibe Møllevej 24B

Hillerød

2 år 9 mdr.
2020202220242026
AdresseKommunePeriode
Viadukten 3, 3660 StenløseEGEDAL
20. aug. 201812. mar. 2020
1 år 6 mdr.
Pibe Møllevej 24B, 3400 HillerødHILLERØD
13. mar. 202015. mar. 2023
3 år
Pibe Møllevej 24B, 3400 HillerødHILLERØD
29. nov. 2023nu
2 år 9 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon20824950Nej
20. aug. 201812. mar. 2020
1 år 6 mdr.
Telefon40365424Nej
13. mar. 202015. mar. 2023
3 år
Telefon40365424Nej
29. nov. 2023nu
2 år 9 mdr.
E-mail[email protected]Nej
20. aug. 201812. mar. 2020
1 år 6 mdr.
E-mail[email protected]Nej
13. mar. 202015. mar. 2023
3 år
E-mail[email protected]Nej
29. nov. 2023nu
2 år 9 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4007748029
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId4
Fejl registreretNej
Sidst indlæst18. sep. 2026, 02:59
Sidst opdateret28. dec. 2024, 09:54
Antal P-enheder1