Gå til indhold
Ayatransport v/Bayram TancuayOphørt

CVR 39204479

Ayatransport v/Bayram Tancuay

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 2. jan. 2018BrøndbyTaxikørselReklamebeskyttet

Ayatransport v/Bayram Tancuay (CVR 39204479) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Taxikørsel", stiftet 2. jan. 2018 og med hjemsted i Brøndby. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

6

Hvad er der sket i Ayatransport v/Bayram Tancuay?

  1. 2018
  2. 29. juli 2018for 8,2 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Bayram Özgün Tancuay·Interessenter

  3. 29. juli 2018for 8,2 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1023206710·P-nummer

  4. 2. januar 2018for 8,7 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  5. 2. januar 2018for 8,7 år siden

    Registreret på Gillesager 222 1 tv, 2605 Brøndby

    BRØNDBY Kommune

  6. 2. januar 2018for 8,7 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Bayram Özgün Tancuay·Interessenter

  7. 2. januar 2018for 8,7 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1023206710·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato2. jan. 2018
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Gillesager 222 1 tv
2605 Brøndby
BRØNDBY Kommune
Telefon-

Branche

493200

Taxikørsel

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Ayatransport v/Bayram Tancuay

Hvad laver Ayatransport v/Bayram Tancuay?

Ayatransport v/Bayram Tancuay er registreret i branchen "Taxikørsel" (branchekode 493200).

Hvad er CVR-nummeret på Ayatransport v/Bayram Tancuay?

CVR-nummeret på Ayatransport v/Bayram Tancuay er 39204479. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK39204479.

Hvornår blev Ayatransport v/Bayram Tancuay stiftet?

Ayatransport v/Bayram Tancuay blev stiftet 2. jan. 2018 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 8 år 8 mdr.

Er Ayatransport v/Bayram Tancuay stadig aktiv?

Ayatransport v/Bayram Tancuay står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger Ayatransport v/Bayram Tancuay?

Ayatransport v/Bayram Tancuay har registreret adresse på Gillesager 222 1 tv, 2605 Brøndby i BRØNDBY Kommune.

Historik2 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1023206710
2. jan. 201829. jul. 2018
6 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
E-mail[email protected]Nej
2. jan. 201829. jul. 2018
6 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4007456735
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId2
Fejl registreretNej
Sidst indlæst17. jul. 2024, 14:35
Sidst opdateret30. jul. 2018, 00:00
Antal P-enheder1