Gå til indhold
Ejd. Mågevej 7Aktiv

CVR 39088185

Ejd. Mågevej 7

Aktiv
Personligt ejet Mindre VirksomhedStiftet 1. nov. 2017Odense CAnden udlejning af boligerReklamebeskyttet

Ejd. Mågevej 7 (CVR 39088185) er en dansk virksomhed registreret som Personligt ejet Mindre Virksomhed i branchen "Anden udlejning af boliger", stiftet 1. nov. 2017, med hjemsted i Odense C og ca. 0 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2017 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Hvem ejer og leder Ejd. Mågevej 7?

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Ellis Løvenholdt WittenhagenPERSON---1. nov. 2017

Tidslinje

8

Hvad er der sket i Ejd. Mågevej 7?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Anden udlejning af boliger

    682030

  3. 2019
  4. 8. marts 2019for 7,5 år siden

    Adresse flyttet til Vestre Stationsvej 25, 5000 Odense C

    ODENSE Kommune

  5. 2018
  6. 20. oktober 2018for 7,9 år siden

    Adresse flyttet til Østre Stationsvej 1, 5000 Odense C

    ODENSE Kommune

  7. 12. oktober 2018for 7,9 år siden

    Adresse flyttet til Østre Stationsvej 1, 5000 Odense C

    ODENSE Kommune

  8. 2017
  9. 1. november 2017for 8,9 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Personligt ejet Mindre Virksomhed

  10. 1. november 2017for 8,9 år siden

    Registreret på Sverigesgade 2 1, 5000 Odense C

    ODENSE Kommune

  11. 1. november 2017for 8,9 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Ellis Løvenholdt Wittenhagen·Interessenter

  12. 1. november 2017for 8,9 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1023022873·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformPersonligt ejet Mindre Virksomhed
Stiftelsesdato1. nov. 2017
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Vestre Stationsvej 25
5000 Odense C
ODENSE Kommune
Telefon40107822

Branche

682030

Anden udlejning af boliger

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1023022873
1. nov. 2017nu
8 år 10 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Ejd. Mågevej 7

Hvad laver Ejd. Mågevej 7?

Ejd. Mågevej 7 er registreret i branchen "Anden udlejning af boliger" (branchekode 682030).

Hvad er CVR-nummeret på Ejd. Mågevej 7?

CVR-nummeret på Ejd. Mågevej 7 er 39088185. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK39088185.

Hvornår blev Ejd. Mågevej 7 stiftet?

Ejd. Mågevej 7 blev stiftet 1. nov. 2017 som Personligt ejet Mindre Virksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 8 år 10 mdr.

Er Ejd. Mågevej 7 stadig aktiv?

Ja. Ejd. Mågevej 7 står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer Ejd. Mågevej 7?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes Ejd. Mågevej 7 af Ellis Løvenholdt Wittenhagen. Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvor mange ansatte har Ejd. Mågevej 7?

CVR opgør Ejd. Mågevej 7 til 0 ansatte og 0 årsværk i 2017. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Ejd. Mågevej 7?

Ejd. Mågevej 7 har registreret adresse på Vestre Stationsvej 25, 5000 Odense C i ODENSE Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik3 afsnit

Adressehistorik

4

Sverigesgade 2

Odense C

Østre Stationsvej 1

Odense C

Østre Stationsvej 1

Odense C

Vestre Stationsvej 25

Odense C

7 år 6 mdr.
20192021202320252027
AdresseKommunePeriode
Sverigesgade 2 1, 5000 Odense CODENSE
1. nov. 201711. okt. 2018
11 mdr.
Østre Stationsvej 1, 5000 Odense CODENSE
12. okt. 201819. okt. 2018
7 dage
Østre Stationsvej 1, 5000 Odense CODENSE
20. okt. 20187. mar. 2019
4 mdr.
Vestre Stationsvej 25, 5000 Odense CODENSE
8. mar. 2019nu
7 år 6 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon63117880Nej
1. nov. 201711. okt. 2018
11 mdr.
Telefon40107822Nej
12. okt. 2018nu
7 år 11 mdr.
E-mail[email protected]Nej
1. nov. 201711. okt. 2018
11 mdr.
E-mail[email protected]Nej
12. okt. 2018nu
7 år 11 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

1
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201700-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4007268669
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId5
Fejl registreretNej
Sidst indlæst21. sep. 2026, 20:07
Sidst opdateret3. sep. 2026, 15:59
Antal P-enheder1