Gå til indhold
EF Langelandsgade 220Aktiv

CVR 38428543

EF Langelandsgade 220

Aktiv
ForeningStiftet 20. feb. 2017Aarhus CAndre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.Reklamebeskyttet

EF Langelandsgade 220 (CVR 38428543) er en dansk virksomhed registreret som Forening i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.", stiftet 20. feb. 2017, med hjemsted i Aarhus C og ca. 1 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2026-06 (seneste estimat)

1

Ansatte

0.02

Årsværk

Interval: 1 ansatte

Tidslinje

13

Hvad er der sket i EF Langelandsgade 220?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

    949900

  3. 2024
  4. 15. november 2024for 1,9 år siden

    Adresse flyttet til Søndergade 74 5, 8000 Aarhus C

    AARHUS Kommune

  5. 9. juli 2024for 2,2 år siden

    Adresse flyttet til Søndergade 74 5, 8000 Aarhus C

    AARHUS Kommune

  6. 2023
  7. 31. oktober 2023for 2,9 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Stig Præst Andersen·Repræsentanter

  8. 1. juli 2023for 3,2 år siden

    Adresse flyttet til Åboulevarden 31 5, 8000 Aarhus C

    AARHUS Kommune

  9. 2022
  10. 1. november 2022for 3,9 år siden

    Virksomhedsform ændret til Forening

    FOR

  11. 1. november 2022for 3,9 år siden

    Branche ændret til Andre organisationer og foreninger i.a.n.

    949900

  12. 18. maj 2022for 4,4 år siden

    Adresse flyttet til Søndergade 74 5, 8000 Aarhus C

    AARHUS Kommune

  13. 2021
  14. 1. november 2021for 4,9 år siden

    Adresse flyttet til Studsgade 44 st, 8000 Aarhus C

    AARHUS Kommune

  15. 2019
  16. 11. december 2019for 6,8 år siden

    Adresse flyttet til Studsgade 44 st, 8000 Aarhus C

    AARHUS Kommune

  17. 2017
  18. 20. februar 2017for 9,6 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Frivillig forening

  19. 20. februar 2017for 9,6 år siden

    Registreret på Terp Skovvej 111, 8270 Højbjerg

    AARHUS Kommune

  20. 20. februar 2017for 9,6 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1022202347·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformForening
Stiftelsesdato20. feb. 2017
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Søndergade 74 5
8000 Aarhus C
AARHUS Kommune
Telefon89319000
Hjemmesidewww.abel.dk

Branche

949900

Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1022202347
20. feb. 2017nu
9 år 7 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om EF Langelandsgade 220

Hvad laver EF Langelandsgade 220?

EF Langelandsgade 220 er registreret i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n." (branchekode 949900).

Hvad er CVR-nummeret på EF Langelandsgade 220?

CVR-nummeret på EF Langelandsgade 220 er 38428543. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK38428543.

Hvornår blev EF Langelandsgade 220 stiftet?

EF Langelandsgade 220 blev stiftet 20. feb. 2017 som Forening. Virksomheden har dermed eksisteret i 9 år 7 mdr.

Er EF Langelandsgade 220 stadig aktiv?

Ja. EF Langelandsgade 220 står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvor mange ansatte har EF Langelandsgade 220?

CVR opgør EF Langelandsgade 220 til 1 ansatte og 0.02 årsværk i juni 2026. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger EF Langelandsgade 220?

EF Langelandsgade 220 har registreret adresse på Søndergade 74 5, 8000 Aarhus C i AARHUS Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik2 afsnit

Adressehistorik

7

Terp Skovvej 111

Højbjerg

2 år 9 mdr.

Studsgade 44

Aarhus C

1 år 10 mdr.

Studsgade 44

Aarhus C

Søndergade 74

Aarhus C

Åboulevarden 31

Aarhus C

Søndergade 74

Aarhus C

Søndergade 74

Aarhus C

1 år 10 mdr.
20182020202220242026
AdresseKommunePeriode
Terp Skovvej 111, 8270 HøjbjergAARHUS
20. feb. 201710. dec. 2019
2 år 9 mdr.
Studsgade 44 st, 8000 Aarhus CAARHUS
11. dec. 201931. okt. 2021
1 år 10 mdr.
Studsgade 44 st, 8000 Aarhus CAARHUS
1. nov. 202117. maj 2022
6 mdr.
Søndergade 74 5, 8000 Aarhus CAARHUS
18. maj 202230. jun. 2023
1 år 1 mdr.
Åboulevarden 31 5, 8000 Aarhus CAARHUS
1. jul. 20238. jul. 2024
1 år
Søndergade 74 5, 8000 Aarhus CAARHUS
9. jul. 202414. nov. 2024
4 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon89319000Nej
1. jul. 2023nu
3 år 2 mdr.
E-mail[email protected]Nej
20. feb. 201717. maj 2022
5 år 2 mdr.
E-mail[email protected]Nej
18. maj 202230. jun. 2023
1 år 1 mdr.
E-mail[email protected]Nej
1. jul. 20238. jul. 2024
1 år
E-mail[email protected]Nej
9. jul. 202414. nov. 2024
4 mdr.
E-mail[email protected]Nej
15. nov. 2024nu
1 år 10 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4006807558
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId43
Fejl registreretNej
Sidst indlæst15. sep. 2026, 12:28
Sidst opdateret28. dec. 2024, 09:54
Antal P-enheder1