Gå til indhold
STRONG4LIFE ApSNORMAL

CVR 37626392

STRONG4LIFE ApS

NORMAL
AnpartsselskabStiftet 18. apr. 2016Odense SØDrift af fitnesscentreReklamebeskyttet

STRONG4LIFE ApS (CVR 37626392) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Drift af fitnesscentre", stiftet 18. apr. 2016, med hjemsted i Odense SØ og ca. 10 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf→

Kapital

Selskabskapital

50.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

2026-08 (seneste estimat)

10

Ansatte

2

Årsværk

Interval: 10-19 ansatte

Regnskab og nøgletal for STRONG4LIFE ApS

Regnskaber - nøgletal

10
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jan. 2025→31. dec. 202519. feb. 2026Ole Stougaard23. feb. 2026iXBRLXML
1. jan. 2024→31. dec. 202428. apr. 2025Ole Stougaard29. apr. 2025iXBRLXML
1. jan. 2023→31. dec. 20238. feb. 2024Ole Stougaard9. feb. 2024iXBRLXML
1. jan. 2022→31. dec. 20226. mar. 2023Ole Stougaard6. mar. 2023iXBRLXML
1. jan. 2021→31. dec. 20212. maj 2022Ole Stougaard9. maj 2022iXBRLXML
1. jan. 2020→31. dec. 202019. feb. 2021Ole Stougaard20. feb. 2021iXBRLXML
1. jan. 2019→31. dec. 2019--31. aug. 2020PDFiXBRLXML
1. jan. 2018→31. dec. 2018--24. maj 2019PDFiXBRLXML

Hvem ejer og leder STRONG4LIFE ApS?

Ledelse - aktuel

NavnOrganFunktion
Ole StougaardDirektionDIREKTØR
Allan Rosenfelt FrederiksenDirektionADM. DIR.

Ejere - aktuelle

9
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
OLE STOUGAARD ApSVIRKSOMHED3055035815 %15 %1. okt. 2021
Rosenfelt Holding ApSVIRKSOMHED4272576515 %15 %1. okt. 2021
Torben Lundtofte WerenbergPERSON-10 %10 %18. apr. 2016
MOMENTUM ADVOKATANPARTSELSKAB ApSVIRKSOMHED2743618810 %10 %18. apr. 2016
TFR HOLDING ApSVIRKSOMHED2524436210 %10 %18. apr. 2016
SALTUS ApSVIRKSOMHED3582983010 %10 %18. apr. 2016
VISTI JENSEN HOLDING ApSVIRKSOMHED3643087710 %10 %18. apr. 2016
MJLK Invest I IVSVIRKSOMHED4044945010 %10 %1. maj 2020
Je|Sus ApSVIRKSOMHED4231569910 %10 %17. apr. 2024

Stiftere

NavnTypeCVR
Torben Lundtofte WerenbergPERSON-
Allan Rosenfelt FrederiksenPERSON-
MOMENTUM ADVOKATANPARTSELSKAB ApSVIRKSOMHED27436188
TFR HOLDING ApSVIRKSOMHED25244362
JENS H. NISSEN HOLDING ApSVIRKSOMHED27638406
OLE STOUGAARD ApSVIRKSOMHED30550358
SALTUS ApSVIRKSOMHED35829830
VISTI JENSEN HOLDING ApSVIRKSOMHED36430877
C4F GROUP ApSVIRKSOMHED36481242
M. Graves Holding ApSVIRKSOMHED37431443

Tidslinje

53

Hvad er der sket i STRONG4LIFE ApS?

  1. 2026
  2. 23. februar 2026for 8 mdr. siden

    Regnskab for 2025 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2025 → 31. dec. 2025

  3. 2025
  4. 29. april 2025for 1,5 år siden

    Regnskab for 2024 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2024 → 31. dec. 2024

  5. 1. januar 2025for 1,8 år siden

    Branche ændret til Drift af fitnesscentre

    931300

  6. 2024
  7. 17. april 2024for 2,5 år siden

    Ejerandel ophørte: 10 %

    JENS H. NISSEN HOLDING ApS·EJERREGISTER

  8. 17. april 2024for 2,5 år siden

    Ejerandel registreret: 10 %

    Je|Sus ApS·EJERREGISTER

  9. 9. februar 2024for 2,7 år siden

    Regnskab for 2023 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2023 → 31. dec. 2023

  10. 2023
  11. 10. juli 2023for 3,3 år siden

    Adresse flyttet til Herluf Trolles Vej 116A, 5220 Odense SØ

    ODENSE Kommune

  12. 6. marts 2023for 3,7 år siden

    Regnskab for 2022 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2022 → 31. dec. 2022

  13. 2022
  14. 9. maj 2022for 4,5 år siden

    Regnskab for 2021 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2021 → 31. dec. 2021

  15. 2021
  16. 1. oktober 2021for 5,1 år siden

    Ejerandel ophørte: 10 %

    Kristian Bradsted Nielsen·EJERREGISTER

  17. 1. oktober 2021for 5,1 år siden

    Ejerandel ophørte: 10 %

    Allan Rosenfelt Frederiksen·EJERREGISTER

  18. 1. oktober 2021for 5,1 år siden

    Ejerandel registreret: 15 %

    OLE STOUGAARD ApS·EJERREGISTER

  19. 1. oktober 2021for 5,1 år siden

    Ejerandel registreret: 15 %

    Rosenfelt Holding ApS·EJERREGISTER

  20. 1. oktober 2021for 5,1 år siden

    Fratrådte som direktør

    Kristian Bradsted Nielsen·Direktion

Stamdata

StatusNORMAL
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato18. apr. 2016
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste10. apr. 2019
Revision fravalgtJa
Første regnskab18. apr. 2016 → 31. dec. 2016
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Herluf Trolles Vej 116A
5220 Odense SØ
ODENSE Kommune
Telefon-
E-mail-

Formål

Selskabets formål er at drive fitness center og anden hermed beslægtet virksomhed.

Tegningsregel

Selskabet tegnes af direktionen.

Branche

931300

Drift af fitnesscentre

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1021352124
18. apr. 2016→nu
10 år 6 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

12

Ofte stillede spørgsmål om STRONG4LIFE ApS

Hvad laver STRONG4LIFE ApS?

STRONG4LIFE ApS er registreret i branchen "Drift af fitnesscentre" (branchekode 931300). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er at drive fitness center og anden hermed beslægtet virksomhed.

Hvad er CVR-nummeret på STRONG4LIFE ApS?

CVR-nummeret på STRONG4LIFE ApS er 37626392. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK37626392.

Hvornår blev STRONG4LIFE ApS stiftet?

STRONG4LIFE ApS blev stiftet 18. apr. 2016 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 10 år 6 mdr.

Er STRONG4LIFE ApS stadig aktiv?

Ja. STRONG4LIFE ApS står registreret med status "NORMAL" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer STRONG4LIFE ApS?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes STRONG4LIFE ApS af OLE STOUGAARD ApS (15 %), Rosenfelt Holding ApS (15 %), Torben Lundtofte Werenberg (10 %), MOMENTUM ADVOKATANPARTSELSKAB ApS (10 %), TFR HOLDING ApS (10 %) og SALTUS ApS (10 %) (samt 3 andre). Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvem sidder i ledelsen i STRONG4LIFE ApS?

Ledelsen består af Ole Stougaard (direktør) og Allan Rosenfelt Frederiksen (adm. dir.).

Hvem er direktør i STRONG4LIFE ApS?

Ole Stougaard og Allan Rosenfelt Frederiksen er registreret i direktionen hos STRONG4LIFE ApS.

Hvor mange ansatte har STRONG4LIFE ApS?

CVR opgør STRONG4LIFE ApS til 10 ansatte og 2 årsværk i august 2026. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger STRONG4LIFE ApS?

STRONG4LIFE ApS har registreret adresse på Herluf Trolles Vej 116A, 5220 Odense SØ i ODENSE Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Hvor stor er selskabskapitalen i STRONG4LIFE ApS?

Den registrerede kapital i STRONG4LIFE ApS er 50.000 kr.

Hvornår har STRONG4LIFE ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 23. feb. 2026 og dækker perioden 1. jan. 2025 - 31. dec. 2025. I alt 10 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne STRONG4LIFE ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af direktionen.

Historik5 afsnit

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Stronger ApS
18. apr. 2016→8. aug. 2017
1 år 3 mdr.
STRONG4LIFE ApS
9. aug. 2017→nu
9 år 2 mdr.

Adressehistorik

4

Nyborgvej 220

Odense SØ

Nyborgvej 200

Odense SØ

Cikorievej 76

Odense SØ

6 år 10 mdr.

Herluf Trolles Vej 116A

Odense SØ

3 år 3 mdr.
201720192021202320252027
AdresseKommunePeriode
Nyborgvej 220 1, 5220 Odense SØODENSE
18. apr. 2016→24. apr. 2016
6 dage
Nyborgvej 200 1, 5220 Odense SØODENSE
25. apr. 2016→18. aug. 2016
3 mdr.
Cikorievej 76, 5220 Odense SØODENSE
19. aug. 2016→9. jul. 2023
6 år 10 mdr.
Herluf Trolles Vej 116A, 5220 Odense SØODENSE
10. jul. 2023→nu
3 år 3 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

3
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201851-5-91
201731-2-41
201611-11

Ledelse - historisk

3

Kristian Bradsted Nielsen

DIREKTØR · Direktion

2 år 5 mdr.

Ole Stougaard

ADM. DIR. · Direktion

2 år 11 mdr.

Allan Rosenfelt Frederiksen

DIREKTØR · Direktion

2 år 11 mdr.
20172018201920202021
NavnOrganFunktionPeriode
Kristian Bradsted NielsenDirektionDIREKTØR
10. apr. 2019→1. okt. 2021
2 år 5 mdr.
Ole StougaardDirektionADM. DIR.
18. apr. 2016→9. apr. 2019
2 år 11 mdr.
Allan Rosenfelt FrederiksenDirektionDIREKTØR
18. apr. 2016→9. apr. 2019
2 år 11 mdr.

Ejere - historisk

7

JENS H. NISSEN HOLDING ApS

10 %

7 år 11 mdr.

Kristian Bradsted Nielsen

10 %

2 år 5 mdr.

Allan Rosenfelt Frederiksen

10 %

5 år 5 mdr.

OLE STOUGAARD ApS

10 %

5 år 5 mdr.

Designshop ApS

10 %

2 år 4 mdr.

M. Graves Holding ApS

10 %

2 år 8 mdr.

C4F GROUP ApS

10 %

1 år 8 mdr.
2017201920212023
NavnTypeEjerandelPeriode
JENS H. NISSEN HOLDING ApSVIRKSOMHED10 %
18. apr. 2016→17. apr. 2024
7 år 11 mdr.
Kristian Bradsted NielsenPERSON10 %
10. apr. 2019→1. okt. 2021
2 år 5 mdr.
Allan Rosenfelt FrederiksenPERSON10 %
18. apr. 2016→1. okt. 2021
5 år 5 mdr.
OLE STOUGAARD ApSVIRKSOMHED10 %
18. apr. 2016→30. sep. 2021
5 år 5 mdr.
Designshop ApSVIRKSOMHED10 %
20. dec. 2017→1. maj 2020
2 år 4 mdr.
M. Graves Holding ApSVIRKSOMHED10 %
18. apr. 2016→10. jan. 2019
2 år 8 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4006512233
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId177
Fejl registreretNej
Sidst indlæst24. okt. 2026, 17:07
Sidst opdateret1. aug. 2026, 00:18
Antal P-enheder1