Gå til indhold
Grundejerforeningen Nysted HavnefrontAktiv

CVR 36631449

Grundejerforeningen Nysted Havnefront

Aktiv
Frivillig foreningStiftet 9. apr. 2015NystedAndre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.Reklamebeskyttet

Grundejerforeningen Nysted Havnefront (CVR 36631449) er en dansk virksomhed registreret som Frivillig forening i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.", stiftet 9. apr. 2015 og med hjemsted i Nysted. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

12

Hvad er der sket i Grundejerforeningen Nysted Havnefront?

  1. 2026
  2. 27. januar 2026for 8 mdr. siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Søren Nicolaj Korshøj·Repræsentanter

  3. 2025
  4. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

    949900

  5. 2024
  6. 26. marts 2024for 2,5 år siden

    Virksomhedsform ændret til Frivillig forening

    FFO

  7. 26. marts 2024for 2,5 år siden

    Navn ændret til Grundejerforeningen Nysted Havnefront

  8. 26. marts 2024for 2,5 år siden

    Branche ændret til Andre organisationer og foreninger i.a.n.

    949900

  9. 26. marts 2024for 2,5 år siden

    Adresse flyttet til Strandvejen 59, 4880 Nysted

    GULDBORGSUND Kommune

  10. 26. marts 2024for 2,5 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1030226441·P-nummer

  11. 27. januar 2024for 2,7 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1020302204·P-nummer

  12. 2018
  13. 27. marts 2018for 8,5 år siden

    Adresse flyttet til Strandvejen 59, 4880 Nysted

    GULDBORGSUND Kommune

  14. 2015
  15. 9. april 2015for 11 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Frivillig forening

  16. 9. april 2015for 11 år siden

    Registreret på Strandvejen 3, 4880 Nysted

    GULDBORGSUND Kommune

  17. 9. april 2015for 11 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1020302204·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformFrivillig forening
Stiftelsesdato9. apr. 2015
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Strandvejen 59
4880 Nysted
GULDBORGSUND Kommune
Telefon54872109

Branche

949900

Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1030226441
26. mar. 2024nu
2 år 5 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Grundejerforeningen Nysted Havnefront

Hvad laver Grundejerforeningen Nysted Havnefront?

Grundejerforeningen Nysted Havnefront er registreret i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n." (branchekode 949900).

Hvad er CVR-nummeret på Grundejerforeningen Nysted Havnefront?

CVR-nummeret på Grundejerforeningen Nysted Havnefront er 36631449. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK36631449.

Hvornår blev Grundejerforeningen Nysted Havnefront stiftet?

Grundejerforeningen Nysted Havnefront blev stiftet 9. apr. 2015 som Frivillig forening. Virksomheden har dermed eksisteret i 11 år 5 mdr.

Er Grundejerforeningen Nysted Havnefront stadig aktiv?

Ja. Grundejerforeningen Nysted Havnefront står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvor ligger Grundejerforeningen Nysted Havnefront?

Grundejerforeningen Nysted Havnefront har registreret adresse på Strandvejen 59, 4880 Nysted i GULDBORGSUND Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1020302204
9. apr. 201527. jan. 2024
8 år 9 mdr.

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Grundejerforeningen Nysted Havnefront
9. apr. 201527. jan. 2024
8 år 9 mdr.
Grundejerforeningen Nysted Havnefront
26. mar. 2024nu
2 år 5 mdr.

Adressehistorik

3

Strandvejen 3

Nysted

2 år 11 mdr.

Strandvejen 59

Nysted

5 år 10 mdr.

Strandvejen 59

Nysted

2 år 5 mdr.
201620182020202220242026
AdresseKommunePeriode
Strandvejen 3, 4880 NystedGULDBORGSUND
9. apr. 201526. mar. 2018
2 år 11 mdr.
Strandvejen 59, 4880 NystedGULDBORGSUND
27. mar. 201827. jan. 2024
5 år 10 mdr.
Strandvejen 59, 4880 NystedGULDBORGSUND
26. mar. 2024nu
2 år 5 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon54872109Nej
9. apr. 201526. mar. 2018
2 år 11 mdr.
E-mail[email protected]Nej
9. apr. 201526. mar. 2018
2 år 11 mdr.
E-mail[email protected]Nej
27. mar. 201827. jan. 2024
5 år 10 mdr.
E-mail[email protected]Nej
26. mar. 2024nu
2 år 5 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4005966600
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId5
Fejl registreretNej
Sidst indlæst17. sep. 2026, 05:55
Sidst opdateret27. jan. 2026, 12:08
Antal P-enheder1