Gå til indhold
BP HOLDING 2015 ApSNORMAL

CVR 36503157

BP HOLDING 2015 ApS

NORMAL
AnpartsselskabStiftet 26. jan. 2015TarmAnden finansiel formidling i.a.n.

BP HOLDING 2015 ApS (CVR 36503157) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Anden finansiel formidling i.a.n.", stiftet 26. jan. 2015 og med hjemsted i Tarm. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

Selskabskapital

200.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

-

Regnskab og nøgletal for BP HOLDING 2015 ApS

Regnskaber - nøgletal

11
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jan. 202531. dec. 202518. jun. 2026Brian Poulsen25. jun. 2026iXBRLXML
1. jan. 202431. dec. 202430. jun. 2025Brian Poulsen3. jul. 2025PDFXML
1. jan. 202331. dec. 202328. jun. 2024Brian Poulsen5. jul. 2024PDFXML
1. jan. 202231. dec. 20226. jul. 2023Brian Poulsen10. jul. 2023PDFXML
1. jan. 202131. dec. 202123. jun. 2022Brian Poulsen25. jun. 2022PDFXML
1. jan. 202031. dec. 202028. jun. 2021Brian Poulsen29. jun. 2021PDFXML
1. jan. 201931. dec. 2019--1. jul. 2020PDFXML
1. jan. 201831. dec. 2018--30. maj 2019PDFXML

Hvem ejer og leder BP HOLDING 2015 ApS?

Ledelse - aktuel

NavnOrganFunktion
Brian PoulsenDirektionDIREKTØR

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Brian PoulsenPERSON-100 %100 %26. jan. 2015

Stiftere

NavnTypeCVR
Brian PoulsenPERSON-

Revision

RevisorStatusPeriode
P.R. EJENDOMSANPARTSSELSKABAktiv
26. jan. 2015nu
11 år 7 mdr.

Tidslinje

22

Hvad er der sket i BP HOLDING 2015 ApS?

  1. 2026
  2. 25. juni 2026for 3 mdr. siden

    Regnskab for 2025 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2025 → 31. dec. 2025

  3. 2025
  4. 3. juli 2025for 1,2 år siden

    Regnskab for 2024 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2024 → 31. dec. 2024

  5. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Anden finansiel formidling i.a.n.

    649990

  6. 2024
  7. 5. juli 2024for 2,2 år siden

    Regnskab for 2023 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2023 → 31. dec. 2023

  8. 2023
  9. 10. juli 2023for 3,2 år siden

    Regnskab for 2022 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2022 → 31. dec. 2022

  10. 2022
  11. 25. juni 2022for 4,2 år siden

    Regnskab for 2021 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2021 → 31. dec. 2021

  12. 2021
  13. 29. juni 2021for 5,2 år siden

    Regnskab for 2020 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2020 → 31. dec. 2020

  14. 2020
  15. 1. juli 2020for 6,2 år siden

    Regnskab for 2019 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2019 → 31. dec. 2019

  16. 13. januar 2020for 6,7 år siden

    Adresse flyttet til Nærildvej 3, 6880 Tarm

    RINGKØBING-SKJERN Kommune

  17. 2019
  18. 29. november 2019for 6,8 år siden

    Adresse flyttet til Nærildvej 3, 6880 Tarm

    RINGKØBING-SKJERN Kommune

  19. 30. maj 2019for 7,3 år siden

    Regnskab for 2018 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2018 → 31. dec. 2018

  20. 2018
  21. 31. maj 2018for 8,3 år siden

    Regnskab for 2017 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2017 → 31. dec. 2017

  22. 2017
  23. 2. juni 2017for 9,3 år siden

    Regnskab for 2016 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2016 → 31. dec. 2016

  24. 2016
  25. 1. juni 2016for 10 år siden

    Regnskab for 2015 offentliggjort

    Regnskabsperiode 26. jan. 2015 → 31. dec. 2015

Stamdata

StatusNORMAL
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato26. jan. 2015
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste26. jan. 2015
Revision fravalgtNej
Første regnskab26. jan. 201531. dec. 2015
ArkivnummerApS569519
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Nærildvej 3
6880 Tarm
RINGKØBING-SKJERN Kommune
Telefon-
E-mail-

Formål

Selskabets formål er at eje formuegenstande, herunder anparter og aktier, samt hermed beslægtet virksomhed.

Tegningsregel

Selskabet tegnes af en direktør.

Branche

649990

Anden finansiel formidling i.a.n.

Primær NACE-branche

773100

Udlejning og leasing af landbrugsmaskiner og -udstyr

Bibranche 1

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1020103325
26. jan. 2015nu
11 år 7 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

12

Ofte stillede spørgsmål om BP HOLDING 2015 ApS

Hvad laver BP HOLDING 2015 ApS?

BP HOLDING 2015 ApS er registreret i branchen "Anden finansiel formidling i.a.n." (branchekode 649990). Derudover er virksomheden registreret med bibrancherne Udlejning og leasing af landbrugsmaskiner og -udstyr. Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er at eje formuegenstande, herunder anparter og aktier, samt hermed beslægtet virksomhed.

Hvad er CVR-nummeret på BP HOLDING 2015 ApS?

CVR-nummeret på BP HOLDING 2015 ApS er 36503157. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK36503157.

Hvornår blev BP HOLDING 2015 ApS stiftet?

BP HOLDING 2015 ApS blev stiftet 26. jan. 2015 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 11 år 7 mdr.

Er BP HOLDING 2015 ApS stadig aktiv?

Ja. BP HOLDING 2015 ApS står registreret med status "NORMAL" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer BP HOLDING 2015 ApS?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes BP HOLDING 2015 ApS af Brian Poulsen (100 %). Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvem sidder i ledelsen i BP HOLDING 2015 ApS?

Ledelsen består af Brian Poulsen (direktør).

Hvem er direktør i BP HOLDING 2015 ApS?

Brian Poulsen er registreret i direktionen hos BP HOLDING 2015 ApS.

Hvor ligger BP HOLDING 2015 ApS?

BP HOLDING 2015 ApS har registreret adresse på Nærildvej 3, 6880 Tarm i RINGKØBING-SKJERN Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Hvor stor er selskabskapitalen i BP HOLDING 2015 ApS?

Den registrerede kapital i BP HOLDING 2015 ApS er 200.000 kr.

Hvornår har BP HOLDING 2015 ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 25. jun. 2026 og dækker perioden 1. jan. 2025 - 31. dec. 2025. I alt 11 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem er revisor for BP HOLDING 2015 ApS?

P.R. EJENDOMSANPARTSSELSKAB er registreret som revisor for BP HOLDING 2015 ApS.

Hvem kan tegne BP HOLDING 2015 ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af en direktør.

Historik1 afsnit

Adressehistorik

3

Nærildvej 3

Tarm

4 år 10 mdr.

Nærildvej 3

Tarm

Nærildvej 3

Tarm

6 år 8 mdr.
201620182020202220242026
AdresseKommunePeriode
Nærildvej 3, 6880 TarmRINGKØBING-SKJERN
26. jan. 201528. nov. 2019
4 år 10 mdr.
Nærildvej 3, 6880 TarmRINGKØBING-SKJERN
29. nov. 201912. jan. 2020
1 mdr.
Nærildvej 3, 6880 TarmRINGKØBING-SKJERN
13. jan. 2020nu
6 år 8 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4003865674
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId11
Fejl registreretNej
Sidst indlæst18. sep. 2026, 15:56
Sidst opdateret4. jun. 2025, 14:06
Antal P-enheder1