Gå til indhold
BIH VIKAR IVSOPLØSTEFTERKONKURS

CVR 36488050

BIH VIKAR IVS

OPLØSTEFTERKONKURS
IværksætterselskabStiftet 8. jan. 2015København ØArbejdsformidlingskontorer

BIH VIKAR IVS (CVR 36488050) er en dansk virksomhed registreret som Iværksætterselskab i branchen "Arbejdsformidlingskontorer", stiftet 8. jan. 2015 og med hjemsted i København Ø. Status: OPLØSTEFTERKONKURS.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

Selskabskapital

1 kr.

Beskæftigelse - seneste

-

Hvem ejer og leder BIH VIKAR IVS?

Stiftere

NavnTypeCVR
Mikkel Guldager NielsenPERSON-

Tidslinje

14

Hvad er der sket i BIH VIKAR IVS?

  1. 2017
  2. 8. september 2017for 9 år siden

    Status ændret til OPLØST EFTER KONKURS

  3. 8. september 2017for 9 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1020056122·P-nummer

  4. 2016
  5. 27. oktober 2016for 9,9 år siden

    Status ændret til UNDER KONKURS

  6. 27. oktober 2016for 9,9 år siden

    Fratrådte som likvidator

    Nete Weber·Likvidator

  7. 28. september 2016for 10 år siden

    Tiltrådte som likvidator

    Nete Weber·Likvidator

  8. 11. august 2016for 10 år siden

    Status ændret til UNDER TVANGSOPLØSNING

  9. 11. august 2016for 10 år siden

    Fratrådte som adm. dir

    Mikkel Guldager Nielsen·Direktion

  10. 2015
  11. 10. marts 2015for 12 år siden

    Branche ændret til Arbejdsformidlingskontorer

    781000

  12. 8. januar 2015for 12 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Iværksætterselskab

  13. 8. januar 2015for 12 år siden

    Kapital registreret: 1 kr.

  14. 8. januar 2015for 12 år siden

    Vedtægter ændret

  15. 8. januar 2015for 12 år siden

    Registreret på Hjørringgade 21 1 th, 2100 København Ø

    KØBENHAVN Kommune

  16. 8. januar 2015for 12 år siden

    Tiltrådte som adm. dir

    Mikkel Guldager Nielsen·Direktion

  17. 8. januar 2015for 12 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1020056122·P-nummer

Stamdata

StatusOPLØSTEFTERKONKURS
VirksomhedsformIværksætterselskab
Stiftelsesdato8. jan. 2015
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste8. jan. 2015
Revision fravalgtJa
Første regnskab8. jan. 201531. dec. 2015
ArkivnummerApS568222
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Hjørringgade 21 1 th
2100 København Ø
KØBENHAVN Kommune
Telefon-
E-mail-

Formål

Selskabets formål er at drive virksomhed med rekruttering af personale og hermed forbundet virksomhed.

Tegningsregel

Selskabet forpligtes ved aftaler, som indgås på selskabets vegne af den administrerende direktør alene.

Branche

781000

Arbejdsformidlingskontorer

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om BIH VIKAR IVS

Hvad laver BIH VIKAR IVS?

BIH VIKAR IVS er registreret i branchen "Arbejdsformidlingskontorer" (branchekode 781000). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er at drive virksomhed med rekruttering af personale og hermed forbundet virksomhed.

Hvad er CVR-nummeret på BIH VIKAR IVS?

CVR-nummeret på BIH VIKAR IVS er 36488050. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK36488050.

Hvornår blev BIH VIKAR IVS stiftet?

BIH VIKAR IVS blev stiftet 8. jan. 2015 som Iværksætterselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 11 år 8 mdr.

Er BIH VIKAR IVS stadig aktiv?

BIH VIKAR IVS står registreret med status "OPLØSTEFTERKONKURS" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger BIH VIKAR IVS?

BIH VIKAR IVS har registreret adresse på Hjørringgade 21 1 th, 2100 København Ø i KØBENHAVN Kommune.

Hvor stor er selskabskapitalen i BIH VIKAR IVS?

Den registrerede kapital i BIH VIKAR IVS er 1 kr.

Hvem kan tegne BIH VIKAR IVS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet forpligtes ved aftaler, som indgås på selskabets vegne af den administrerende direktør alene.

Historik2 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1020056122
8. jan. 20158. sep. 2017
2 år 8 mdr.

Ledelse - historisk

2

Nete Weber

LIKVIDATOR · Likvidator

Mikkel Guldager Nielsen

adm. dir · Direktion

1 år 7 mdr.
20152016
NavnOrganFunktionPeriode
Nete WeberLikvidatorLIKVIDATOR
28. sep. 201627. okt. 2016
29 dage
Mikkel Guldager NielsenDirektionadm. dir
8. jan. 201511. aug. 2016
1 år 7 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4003847184
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId10
Fejl registreretNej
Sidst indlæst22. maj 2026, 01:04
Sidst opdateret28. jan. 2021, 19:54
Antal P-enheder1