Gå til indhold
KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKABNORMAL

CVR 35827897

KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB

NORMAL
AnpartsselskabStiftet 10. apr. 2014HolstebroBogføring og revision; skatterådgivningReklamebeskyttet

KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB (CVR 35827897) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Bogføring og revision; skatterådgivning", stiftet 10. apr. 2014 og med hjemsted i Holstebro. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

Selskabskapital

50.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

-

Regnskab og nøgletal for KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB

Regnskaber - nøgletal

11
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. okt. 202430. sep. 20253. feb. 2026Henrik Lund3. feb. 2026iXBRLXML
1. okt. 202330. sep. 20245. nov. 2024Henrik Lund6. nov. 2024PDFXML
1. okt. 202230. sep. 202319. okt. 2023Henrik Lund19. okt. 2023PDFXML
1. okt. 202130. sep. 202229. dec. 2022Henrik Lund29. dec. 2022PDFXML
1. okt. 202030. sep. 20211. okt. 2021Henrik Lund1. okt. 2021PDFXML
1. okt. 201930. sep. 2020--1. okt. 2020PDFXML
1. okt. 201830. sep. 2019--1. okt. 2019PDFXML
1. okt. 201730. sep. 2018--1. okt. 2018PDFXML

Hvem ejer og leder KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB?

Ledelse - aktuel

NavnOrganFunktion
Henrik LundDirektionDIREKTØR

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Henrik LundPERSON-100 %100 %10. apr. 2014

Stiftere

NavnTypeCVR
Henrik LundPERSON-

Tidslinje

22

Hvad er der sket i KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB?

  1. 2026
  2. 3. februar 2026for 8 mdr. siden

    Regnskab for 2025 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. okt. 2024 → 30. sep. 2025

  3. 2025
  4. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Bogføring og revision; skatterådgivning

    692000

  5. 2024
  6. 6. november 2024for 1,9 år siden

    Regnskab for 2024 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. okt. 2023 → 30. sep. 2024

  7. 2023
  8. 19. oktober 2023for 2,9 år siden

    Regnskab for 2023 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. okt. 2022 → 30. sep. 2023

  9. 12. maj 2023for 3,4 år siden

    Adresse flyttet til Nupark 51, 7500 Holstebro

    HOLSTEBRO Kommune

  10. 18. april 2023for 3,4 år siden

    Adresse flyttet til Nupark 51, 7500 Holstebro

    HOLSTEBRO Kommune

  11. 2022
  12. 29. december 2022for 3,7 år siden

    Regnskab for 2022 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. okt. 2021 → 30. sep. 2022

  13. 2021
  14. 1. oktober 2021for 5 år siden

    Regnskab for 2021 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. okt. 2020 → 30. sep. 2021

  15. 2020
  16. 1. oktober 2020for 6 år siden

    Regnskab for 2020 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. okt. 2019 → 30. sep. 2020

  17. 2019
  18. 1. oktober 2019for 7 år siden

    Regnskab for 2019 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. okt. 2018 → 30. sep. 2019

  19. 2018
  20. 1. oktober 2018for 8 år siden

    Regnskab for 2018 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. okt. 2017 → 30. sep. 2018

  21. 2017
  22. 4. december 2017for 8,8 år siden

    Regnskab for 2017 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. okt. 2016 → 30. sep. 2017

  23. 2016
  24. 13. november 2016for 9,9 år siden

    Regnskab for 2016 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. okt. 2015 → 30. sep. 2016

  25. 2015
  26. 28. december 2015for 11 år siden

    Regnskab for 2015 offentliggjort

    Regnskabsperiode 10. apr. 2014 → 30. sep. 2015

Stamdata

StatusNORMAL
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato10. apr. 2014
Regnskabsår1. oktober → 30. september
Vedtægt seneste10. apr. 2014
Revision fravalgtJa
Første regnskab10. apr. 201430. sep. 2015
ArkivnummerApS548137
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Nupark 51
7500 Holstebro
HOLSTEBRO Kommune
Telefon69151044

Formål

Selskabets formål er at eje aktier og anparter i revisionsfirmaer, andre værdipapirer, finansiering samt anden dermed i forbindelse stående virksomhed.

Tegningsregel

Selskabet tegnes af direktøren.

Branche

692000

Bogføring og revision; skatterådgivning

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1019298953
10. apr. 2014nu
12 år 5 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

11

Ofte stillede spørgsmål om KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB

Hvad laver KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB?

KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB er registreret i branchen "Bogføring og revision; skatterådgivning" (branchekode 692000). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er at eje aktier og anparter i revisionsfirmaer, andre værdipapirer, finansiering samt anden dermed i forbindelse stående virksomhed.

Hvad er CVR-nummeret på KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB?

CVR-nummeret på KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB er 35827897. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK35827897.

Hvornår blev KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB stiftet?

KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB blev stiftet 10. apr. 2014 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 12 år 5 mdr.

Er KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB stadig aktiv?

Ja. KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB står registreret med status "NORMAL" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB af Henrik Lund (100 %). Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvem sidder i ledelsen i KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB?

Ledelsen består af Henrik Lund (direktør).

Hvem er direktør i KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB?

Henrik Lund er registreret i direktionen hos KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB.

Hvor ligger KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB?

KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB har registreret adresse på Nupark 51, 7500 Holstebro i HOLSTEBRO Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Hvor stor er selskabskapitalen i KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB?

Den registrerede kapital i KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB er 50.000 kr.

Hvornår har KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 3. feb. 2026 og dækker perioden 1. okt. 2024 - 30. sep. 2025. I alt 11 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne KLAR REVISION HOLDING STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af direktøren.

Historik2 afsnit

Adressehistorik

3

Nupark 51

Holstebro

9 år

Nupark 51

Holstebro

Nupark 51

Holstebro

3 år 4 mdr.
2015201720192021202320252027
AdresseKommunePeriode
Nupark 51, 7500 HolstebroHOLSTEBRO
10. apr. 201417. apr. 2023
9 år
Nupark 51, 7500 HolstebroHOLSTEBRO
18. apr. 202311. maj 2023
23 dage
Nupark 51, 7500 HolstebroHOLSTEBRO
12. maj 2023nu
3 år 4 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon21130045Nej
10. apr. 201424. maj 2017
3 år 1 mdr.
Telefon69151044Nej
25. maj 2017nu
9 år 3 mdr.
E-mail[email protected]Nej
10. apr. 2014nu
12 år 5 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4002029791
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId17
Fejl registreretNej
Sidst indlæst14. sep. 2026, 09:18
Sidst opdateret31. maj 2025, 06:18
Antal P-enheder1