Gå til indhold
DAMME MØLLELAUG I/SOphørt

CVR 35743952

DAMME MØLLELAUG I/S

Ophørt
InteressentskabStiftet 1. okt. 1987AskebyGasforsyning

DAMME MØLLELAUG I/S (CVR 35743952) er en dansk virksomhed registreret som Interessentskab i branchen "Gasforsyning", stiftet 1. okt. 1987 og med hjemsted i Askeby. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

20

Hvad er der sket i DAMME MØLLELAUG I/S?

  1. 2002
  2. 22. april 2002for 24 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Inger Nygaard·Interessenter

  3. 22. april 2002for 24 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Jørgen Kunstmann·Interessenter

  4. 22. april 2002for 24 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Kim Boye Petersen·Interessenter

  5. 22. april 2002for 24 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Knud Ellitsgaard-Rasmussen·Interessenter

  6. 22. april 2002for 24 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Finn Ihlemann·Interessenter

  7. 22. april 2002for 24 år siden

    Fratrådte som interessenter

    John Larsen·Interessenter

  8. 22. april 2002for 24 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Hans Peder Jakobsen·Interessenter

  9. 22. april 2002for 24 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Knud Erik Lange·Interessenter

  10. 22. april 2002for 24 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1001737300·P-nummer

  11. 1987
  12. 1. oktober 1987for 39 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Interessentskab

  13. 1. oktober 1987for 39 år siden

    Registreret på Lusmosevej 28, 4792 Askeby

  14. 1. oktober 1987for 39 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Inger Nygaard·Interessenter

  15. 1. oktober 1987for 39 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Jørgen Kunstmann·Interessenter

  16. 1. oktober 1987for 39 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Kim Boye Petersen·Interessenter

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformInteressentskab
Stiftelsesdato1. okt. 1987
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Lusmosevej 28
4792 Askeby
Kommune
Telefon-
E-mail-

Branche

402000

Gasforsyning

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om DAMME MØLLELAUG I/S

Hvad laver DAMME MØLLELAUG I/S?

DAMME MØLLELAUG I/S er registreret i branchen "Gasforsyning" (branchekode 402000).

Hvad er CVR-nummeret på DAMME MØLLELAUG I/S?

CVR-nummeret på DAMME MØLLELAUG I/S er 35743952. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK35743952.

Hvornår blev DAMME MØLLELAUG I/S stiftet?

DAMME MØLLELAUG I/S blev stiftet 1. okt. 1987 som Interessentskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 38 år 11 mdr.

Er DAMME MØLLELAUG I/S stadig aktiv?

DAMME MØLLELAUG I/S står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger DAMME MØLLELAUG I/S?

DAMME MØLLELAUG I/S har registreret adresse på Lusmosevej 28, 4792 Askeby.

Historik1 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1001737300
1. okt. 198722. apr. 2002
14 år 6 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001129635
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId3
Fejl registreretNej
Sidst indlæst9. maj 2023, 13:10
Sidst opdateret2. okt. 2014, 22:00
Antal P-enheder1