Gå til indhold
Forskudsforeningen for Vejen og OmegnAktiv

CVR 35707166

Forskudsforeningen for Vejen og Omegn

Aktiv
Frivillig foreningStiftet 11. apr. 2014VejenAndre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.Reklamebeskyttet

Forskudsforeningen for Vejen og Omegn (CVR 35707166) er en dansk virksomhed registreret som Frivillig forening i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.", stiftet 11. apr. 2014 og med hjemsted i Vejen. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

7

Hvad er der sket i Forskudsforeningen for Vejen og Omegn?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

    949900

  3. 2024
  4. 7. juni 2024for 2,3 år siden

    Adresse flyttet til Skovvej 2B 1, 6600 Vejen

    VEJEN Kommune

  5. 2023
  6. 8. oktober 2023for 3 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Hans Peter Lassen·Repræsentanter

  7. 2020
  8. 16. oktober 2020for 5,9 år siden

    Adresse flyttet til Skovvej 2B 1, 6600 Vejen

    VEJEN Kommune

  9. 2014
  10. 11. april 2014for 12 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Frivillig forening

  11. 11. april 2014for 12 år siden

    Registreret på Kirsebærvej 71, 6600 Vejen

    VEJEN Kommune

  12. 11. april 2014for 12 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1019300648·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformFrivillig forening
Stiftelsesdato11. apr. 2014
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Skovvej 2B 1
6600 Vejen
VEJEN Kommune
Telefon22742560

Branche

949900

Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1019300648
11. apr. 2014nu
12 år 5 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Forskudsforeningen for Vejen og Omegn

Hvad laver Forskudsforeningen for Vejen og Omegn?

Forskudsforeningen for Vejen og Omegn er registreret i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n." (branchekode 949900).

Hvad er CVR-nummeret på Forskudsforeningen for Vejen og Omegn?

CVR-nummeret på Forskudsforeningen for Vejen og Omegn er 35707166. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK35707166.

Hvornår blev Forskudsforeningen for Vejen og Omegn stiftet?

Forskudsforeningen for Vejen og Omegn blev stiftet 11. apr. 2014 som Frivillig forening. Virksomheden har dermed eksisteret i 12 år 5 mdr.

Er Forskudsforeningen for Vejen og Omegn stadig aktiv?

Ja. Forskudsforeningen for Vejen og Omegn står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvor ligger Forskudsforeningen for Vejen og Omegn?

Forskudsforeningen for Vejen og Omegn har registreret adresse på Skovvej 2B 1, 6600 Vejen i VEJEN Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik2 afsnit

Adressehistorik

3

Kirsebærvej 71

Vejen

6 år 6 mdr.

Skovvej 2B

Vejen

3 år 7 mdr.

Skovvej 2B

Vejen

2 år 3 mdr.
2015201720192021202320252027
AdresseKommunePeriode
Kirsebærvej 71, 6600 VejenVEJEN
11. apr. 201415. okt. 2020
6 år 6 mdr.
Skovvej 2B 1, 6600 VejenVEJEN
16. okt. 20206. jun. 2024
3 år 7 mdr.
Skovvej 2B 1, 6600 VejenVEJEN
7. jun. 2024nu
2 år 3 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon22742560Nej
11. apr. 201422. maj 2016
2 år 1 mdr.
E-mail[email protected]Nej
11. apr. 2014nu
12 år 5 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4002025219
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId5
Fejl registreretNej
Sidst indlæst17. sep. 2026, 19:39
Sidst opdateret1. jun. 2025, 19:13
Antal P-enheder1