Gå til indhold
Elite Beauty ClinicAktiv

CVR 35192085

Elite Beauty Clinic

Aktiv
Anden udenlandsk virksomhedStiftet 2. sep. 2013Randers CSkønhedspleje og anden skønhedsbehandlingReklamebeskyttet

Elite Beauty Clinic (CVR 35192085) er en dansk virksomhed registreret som Anden udenlandsk virksomhed i branchen "Skønhedspleje og anden skønhedsbehandling", stiftet 2. sep. 2013, med hjemsted i Randers C og ca. 1 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2022-11 (seneste estimat)

1

Ansatte

0.06

Årsværk

Interval: 1 ansatte

Hvem ejer og leder Elite Beauty Clinic?

Ejere - aktuelle

2
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Susanne Østergaard MaltesePERSON---2. sep. 2013
Susanne østergaard MalteseANDEN_DELTAGER4000765148--2. sep. 2013

Tidslinje

15

Hvad er der sket i Elite Beauty Clinic?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Skønhedspleje og anden skønhedsbehandling

    962200

  3. 2024
  4. 15. januar 2024for 2,7 år siden

    Adresse flyttet til Mariagervej 44, 8900 Randers C

    RANDERS Kommune

  5. 2020
  6. 8. juli 2020for 6,2 år siden

    Adresse flyttet til Mariagervej 44, 8900 Randers C

    RANDERS Kommune

  7. 2019
  8. 1. februar 2019for 7,6 år siden

    Adresse flyttet til Mariagervej 44, 8900 Randers C

    RANDERS Kommune

  9. 2018
  10. 19. november 2018for 7,8 år siden

    Adresse flyttet til Mariagervej 44, 8900 Randers C

    RANDERS Kommune

  11. 6. november 2018for 7,9 år siden

    Adresse flyttet til Mariagervej 44, 8900 Randers C

    RANDERS Kommune

  12. 26. juni 2018for 8,2 år siden

    Adresse flyttet til Mariagervej 44, 8900 Randers C

    RANDERS Kommune

  13. 2017
  14. 1. juni 2017for 9,3 år siden

    Navn ændret til Elite Beauty Clinic

  15. 1. juni 2017for 9,3 år siden

    Adresse flyttet til Mariagervej 44, 8900 Randers C

    RANDERS Kommune

  16. 2013
  17. 2. oktober 2013for 13 år siden

    Adresse flyttet til Mariagervej 44, 8900 Randers C

    RANDERS Kommune

  18. 2. september 2013for 13 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Anden udenlandsk virksomhed

  19. 2. september 2013for 13 år siden

    Registreret på Mariagervej 44, 8900 Randers C

    RANDERS Kommune

  20. 2. september 2013for 13 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Susanne Østergaard Maltese·Interessenter

  21. 2. september 2013for 13 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Susanne østergaard Maltese·Interessenter

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformAnden udenlandsk virksomhed
Stiftelsesdato2. sep. 2013
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Mariagervej 44
8900 Randers C
RANDERS Kommune
Telefon42735616
E-mail-

Branche

962200

Skønhedspleje og anden skønhedsbehandling

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1018682326
2. sep. 2013nu
13 år

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Elite Beauty Clinic

Hvad laver Elite Beauty Clinic?

Elite Beauty Clinic er registreret i branchen "Skønhedspleje og anden skønhedsbehandling" (branchekode 962200).

Hvad er CVR-nummeret på Elite Beauty Clinic?

CVR-nummeret på Elite Beauty Clinic er 35192085. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK35192085.

Hvornår blev Elite Beauty Clinic stiftet?

Elite Beauty Clinic blev stiftet 2. sep. 2013 som Anden udenlandsk virksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 13 år.

Er Elite Beauty Clinic stadig aktiv?

Ja. Elite Beauty Clinic står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer Elite Beauty Clinic?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes Elite Beauty Clinic af Susanne Østergaard Maltese og Susanne østergaard Maltese. Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvor mange ansatte har Elite Beauty Clinic?

CVR opgør Elite Beauty Clinic til 1 ansatte og 0.06 årsværk i november 2022. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Elite Beauty Clinic?

Elite Beauty Clinic har registreret adresse på Mariagervej 44, 8900 Randers C i RANDERS Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik4 afsnit

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Susanne Maltese
2. sep. 201331. maj 2017
3 år 8 mdr.
Elite Beauty Clinic
1. jun. 2017nu
9 år 3 mdr.

Adressehistorik

9

Mariagervej 44

Randers C

Mariagervej 44

Randers C

3 år 7 mdr.

Mariagervej 44

Randers C

Mariagervej 44

Randers C

Mariagervej 44

Randers C

Mariagervej 44

Randers C

Mariagervej 44

Randers C

Mariagervej 44

Randers C

3 år 6 mdr.

Mariagervej 44

Randers C

2 år 8 mdr.
2015201720192021202320252027
AdresseKommunePeriode
Mariagervej 44, 8900 Randers CRANDERS
2. sep. 20131. okt. 2013
29 dage
Mariagervej 44, 8900 Randers CRANDERS
2. okt. 201331. maj 2017
3 år 7 mdr.
Mariagervej 44, 8900 Randers CRANDERS
1. jun. 201725. jun. 2018
1 år
Mariagervej 44, 8900 Randers CRANDERS
26. jun. 20185. nov. 2018
4 mdr.
Mariagervej 44, 8900 Randers CRANDERS
6. nov. 201818. nov. 2018
12 dage
Mariagervej 44, 8900 Randers CRANDERS
19. nov. 201831. jan. 2019
2 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon86435616Nej
2. sep. 201317. jun. 2024
10 år 9 mdr.
Telefon42735616Nej
18. jun. 2024nu
2 år 3 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

5
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201811-11
201711-11
201611-11
201511-11
201411-11
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001967300
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId123
Fejl registreretNej
Sidst indlæst14. sep. 2026, 10:47
Sidst opdateret7. jan. 2025, 09:58
Antal P-enheder1