Gå til indhold
INNONET ApSOPLØSTEFTERERKLÆRING

CVR 35057005

INNONET ApS

OPLØSTEFTERERKLÆRING
AnpartsselskabStiftet 28. feb. 2013SkælskørVirksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivningReklamebeskyttet

INNONET ApS (CVR 35057005) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning", stiftet 28. feb. 2013 og med hjemsted i Skælskør. Status: OPLØSTEFTERERKLÆRING.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf→

Kapital

Selskabskapital

80.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

-

Regnskab og nøgletal for INNONET ApS

Regnskaber - nøgletal

12
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jan. 2024→31. dec. 20249. apr. 2025Lars Olofsson10. apr. 2025PDFXML
1. jan. 2023→31. dec. 20232. jul. 2024Lars Olofsson4. jul. 2024PDFXML
1. jan. 2022→31. dec. 202230. jun. 2023Lars Olofsson4. jul. 2023PDFXML
1. jan. 2021→31. dec. 202130. jun. 2022Lars Olofsson5. jul. 2022PDFXML
1. jan. 2020→31. dec. 202011. jun. 2021Lars Olofsson15. jun. 2021PDFXML
1. jan. 2019→31. dec. 2019--4. jun. 2020PDFXML
1. jan. 2018→31. dec. 2018--12. jun. 2019PDFXML
1. jan. 2017→31. dec. 2017--19. jun. 2018PDFXML

Hvem ejer og leder INNONET ApS?

Stiftere

NavnTypeCVR
GYBO RUSTFRIT STÅLDESIGN A/SVIRKSOMHED10580943
ALLAN TANGE HOLDING ApSVIRKSOMHED28968019
THORSBJERG HOLDING ApSVIRKSOMHED29322767
ROTECH ApSVIRKSOMHED31049156
ENTREPRENØR MORTEN C. HENRIKSEN A/SVIRKSOMHED21356441
L.O. VENTURE & ERHVERV ApSVIRKSOMHED34081581
Marina PetersenPERSON-
Jan HjørdiPERSON-

Tidslinje

66

Hvad er der sket i INNONET ApS?

  1. 2025
  2. 27. juni 2025for 1,3 år siden

    Status ændret til OPLØST EFTER ERKLÆRING

  3. 27. juni 2025for 1,3 år siden

    Ejerandel ophørte: 50 %

    ROTECH ApS·EJERREGISTER

  4. 27. juni 2025for 1,3 år siden

    Ejerandel ophørte: 50 %

    L.O. VENTURE & ERHVERV ApS·EJERREGISTER

  5. 27. juni 2025for 1,3 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    Lars Olofsson·Bestyrelse

  6. 27. juni 2025for 1,3 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    Geo Allan Østergaard·Bestyrelse

  7. 27. juni 2025for 1,3 år siden

    Fratrådte som direktør

    Lars Olofsson·Direktion

  8. 27. juni 2025for 1,3 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1018334824·P-nummer

  9. 10. april 2025for 1,6 år siden

    Regnskab for 2024 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2024 → 31. dec. 2024

  10. 1. januar 2025for 1,8 år siden

    Branche ændret til Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning

    702000

  11. 2024
  12. 4. juli 2024for 2,3 år siden

    Regnskab for 2023 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2023 → 31. dec. 2023

  13. 2023
  14. 4. juli 2023for 3,3 år siden

    Regnskab for 2022 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2022 → 31. dec. 2022

  15. 2022
  16. 5. juli 2022for 4,3 år siden

    Regnskab for 2021 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2021 → 31. dec. 2021

  17. 2021
  18. 15. juni 2021for 5,4 år siden

    Regnskab for 2020 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2020 → 31. dec. 2020

  19. 26. februar 2021for 5,7 år siden

    Adresse flyttet til Nytorv 3A, 4230 Skælskør

    SLAGELSE Kommune

Stamdata

StatusOPLØSTEFTERERKLÆRING
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato28. feb. 2013
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste30. mar. 2017
Revision fravalgtJa
Første regnskab28. feb. 2013 → 31. dec. 2013
ArkivnummerApS526568
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Hønagervej 21
4230 Skælskør
SLAGELSE Kommune
Telefon-
E-mail-

Formål

Selskabets formål er idéudvikling og projektskabelse.

Tegningsregel

Selskabet tegnes af en direktør.

Branche

702000

Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om INNONET ApS

Hvad laver INNONET ApS?

INNONET ApS er registreret i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning" (branchekode 702000). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er idéudvikling og projektskabelse.

Hvad er CVR-nummeret på INNONET ApS?

CVR-nummeret på INNONET ApS er 35057005. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK35057005.

Hvornår blev INNONET ApS stiftet?

INNONET ApS blev stiftet 28. feb. 2013 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 13 år 8 mdr.

Er INNONET ApS stadig aktiv?

INNONET ApS står registreret med status "OPLØSTEFTERERKLÆRING" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger INNONET ApS?

INNONET ApS har registreret adresse på Hønagervej 21, 4230 Skælskør i SLAGELSE Kommune.

Hvor stor er selskabskapitalen i INNONET ApS?

Den registrerede kapital i INNONET ApS er 80.000 kr.

Hvornår har INNONET ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 10. apr. 2025 og dækker perioden 1. jan. 2024 - 31. dec. 2024. I alt 12 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne INNONET ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af en direktør.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1018334824
28. feb. 2013→27. jun. 2025
12 år 3 mdr.

Adressehistorik

6

Hønagervej 21

Skælskør

3 år 4 mdr.

Slotshaven 2

Holbæk

2 år 3 mdr.

Bromme Østermark 26

Munke Bjergby

Stensbjergvej 6

Høng

Stensbjergvej 6

Høng

Nytorv 3A

Skælskør

4 år 4 mdr.
201420162018202020222024
AdresseKommunePeriode
Hønagervej 21, 4230 SkælskørSLAGELSE
28. feb. 2013→25. jul. 2016
3 år 4 mdr.
Slotshaven 2, 4300 HolbækHOLBÆK
26. jul. 2016→25. nov. 2018
2 år 3 mdr.
Bromme Østermark 26, 4190 Munke BjergbySORØ
26. nov. 2018→13. jun. 2019
6 mdr.
Stensbjergvej 6, 4270 HøngKALUNDBORG
14. jun. 2019→2. mar. 2020
8 mdr.
Stensbjergvej 6, 4270 HøngKALUNDBORG
3. mar. 2020→25. feb. 2021
11 mdr.
Nytorv 3A, 4230 SkælskørSLAGELSE
26. feb. 2021→27. jun. 2025
4 år 4 mdr.

Ledelse - historisk

11

Lars Olofsson

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

12 år 3 mdr.

Lars Olofsson

DIREKTØR · Direktion

10 år 5 mdr.

Geo Allan Østergaard

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

12 år 3 mdr.

Morten Casper Henriksen

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

4 år 1 mdr.

Peter Brødsgaard

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

4 år 1 mdr.

Allan Tange

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

4 år 1 mdr.

Jan Hjørdi

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

4 år 1 mdr.

Jan Bojsen

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

4 år 1 mdr.

Troels Poul Jørgensen

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

2 år 2 mdr.

Marina Petersen

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

1 år 10 mdr.

Marina Petersen

DIREKTØR · Direktion

1 år 10 mdr.
201420162018202020222024
NavnOrganFunktionPeriode
Lars OlofssonBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
28. feb. 2013→27. jun. 2025
12 år 3 mdr.
Lars OlofssonDirektionDIREKTØR
15. jan. 2015→27. jun. 2025
10 år 5 mdr.
Geo Allan ØstergaardBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
28. feb. 2013→27. jun. 2025
12 år 3 mdr.
Morten Casper HenriksenBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
28. feb. 2013→30. mar. 2017
4 år 1 mdr.
Peter BrødsgaardBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
28. feb. 2013→30. mar. 2017
4 år 1 mdr.
Allan TangeBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
28. feb. 2013→30. mar. 2017
4 år 1 mdr.

Ejere - historisk

9

ROTECH ApS

50 %

8 år 2 mdr.

L.O. VENTURE & ERHVERV ApS

50 %

8 år 2 mdr.

GYBO RUSTFRIT STÅLDESIGN A/S

10 %

2 år 3 mdr.

ALLAN TANGE HOLDING ApS

10 %

2 år 3 mdr.

THORSBJERG HOLDING ApS

10 %

2 år 3 mdr.

ENTREPRENØR MORTEN C. HENRIKSEN A/S

10 %

2 år 3 mdr.

Jan Hjørdi

10 %

2 år 3 mdr.

ROTECH ApS

10 %

2 år 3 mdr.

L.O. VENTURE & ERHVERV ApS

25 %

2 år 3 mdr.
20162018202020222024
NavnTypeEjerandelPeriode
ROTECH ApSVIRKSOMHED50 %
1. apr. 2017→27. jun. 2025
8 år 2 mdr.
L.O. VENTURE & ERHVERV ApSVIRKSOMHED50 %
1. apr. 2017→27. jun. 2025
8 år 2 mdr.
GYBO RUSTFRIT STÅLDESIGN A/SVIRKSOMHED10 %
31. dec. 2014→1. apr. 2017
2 år 3 mdr.
ALLAN TANGE HOLDING ApSVIRKSOMHED10 %
31. dec. 2014→1. apr. 2017
2 år 3 mdr.
THORSBJERG HOLDING ApSVIRKSOMHED10 %
31. dec. 2014→1. apr. 2017
2 år 3 mdr.
ENTREPRENØR MORTEN C. HENRIKSEN A/SVIRKSOMHED10 %
31. dec. 2014→1. apr. 2017
2 år 3 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001947495
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId15
Fejl registreretNej
Sidst indlæst8. okt. 2026, 15:26
Sidst opdateret28. jun. 2025, 00:00
Antal P-enheder1