Gå til indhold
EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6Aktiv

CVR 34557004

EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6

Aktiv
Frivillig foreningStiftet 29. aug. 2012FrederiksbergAndre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6 (CVR 34557004) er en dansk virksomhed registreret som Frivillig forening i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.", stiftet 29. aug. 2012 og med hjemsted i Frederiksberg. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

16

Hvad er der sket i EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

    949900

  3. 2024
  4. 10. april 2024for 2,5 år siden

    Virksomhedsform ændret til Frivillig forening

    FFO

  5. 10. april 2024for 2,5 år siden

    Navn ændret til EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6

  6. 10. april 2024for 2,5 år siden

    Branche ændret til Andre organisationer og foreninger i.a.n.

    949900

  7. 10. april 2024for 2,5 år siden

    Adresse flyttet til Langelandsvej 6 st th, 2000 Frederiksberg

    FREDERIKSBERG Kommune

  8. 10. april 2024for 2,5 år siden

    Tiltrådte som foreningsrepræsentant

    Claus Hegelund Nielsen·Repræsentanter

  9. 10. april 2024for 2,5 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1030256669·P-nummer

  10. 3. februar 2024for 2,6 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1017889393·P-nummer

  11. 2021
  12. 1. februar 2021for 5,6 år siden

    Navn ændret til EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6

  13. 1. februar 2021for 5,6 år siden

    Adresse flyttet til Langelandsvej 6 st th, 2000 Frederiksberg

    FREDERIKSBERG Kommune

  14. 2018
  15. 26. november 2018for 7,8 år siden

    Adresse flyttet til Langelandsvej 6 3 th, 2000 Frederiksberg

    FREDERIKSBERG Kommune

  16. 16. marts 2018for 8,5 år siden

    Adresse flyttet til Langelandsvej 6 3 th, 2000 Frederiksberg

    FREDERIKSBERG Kommune

  17. 2016
  18. 27. april 2016for 10 år siden

    Adresse flyttet til Langelandsvej 6 1 th, 2000 Frederiksberg

    FREDERIKSBERG Kommune

  19. 2012
  20. 29. august 2012for 14 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Frivillig forening

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformFrivillig forening
Stiftelsesdato29. aug. 2012
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Langelandsvej 6 st th
2000 Frederiksberg
FREDERIKSBERG Kommune
Telefon26208858

Branche

949900

Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n.

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1030256669
10. apr. 2024nu
2 år 5 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6

Hvad laver EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6?

EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6 er registreret i branchen "Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n." (branchekode 949900).

Hvad er CVR-nummeret på EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6?

CVR-nummeret på EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6 er 34557004. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK34557004.

Hvornår blev EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6 stiftet?

EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6 blev stiftet 29. aug. 2012 som Frivillig forening. Virksomheden har dermed eksisteret i 14 år.

Er EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6 stadig aktiv?

Ja. EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6 står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvor ligger EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6?

EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6 har registreret adresse på Langelandsvej 6 st th, 2000 Frederiksberg i FREDERIKSBERG Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1017889393
29. aug. 20123. feb. 2024
11 år 5 mdr.

Navnehistorik

3
NavnPeriode
e/f Langelandsvej 6
29. aug. 201231. jan. 2021
8 år 5 mdr.
EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6
1. feb. 20213. feb. 2024
3 år
EJERLEJLIGHEDSFORENINGEN LANGELANDSVEJ 6
10. apr. 2024nu
2 år 5 mdr.

Adressehistorik

6

Langelandsvej 6

Frederiksberg

3 år 7 mdr.

Langelandsvej 6

Frederiksberg

Langelandsvej 6

Frederiksberg

Langelandsvej 6

Frederiksberg

2 år 2 mdr.

Langelandsvej 6

Frederiksberg

3 år

Langelandsvej 6

Frederiksberg

2 år 5 mdr.
2014201620182020202220242026
AdresseKommunePeriode
Langelandsvej 6 2 th, 2000 FrederiksbergFREDERIKSBERG
29. aug. 201226. apr. 2016
3 år 7 mdr.
Langelandsvej 6 1 th, 2000 FrederiksbergFREDERIKSBERG
27. apr. 201615. mar. 2018
1 år 10 mdr.
Langelandsvej 6 3 th, 2000 FrederiksbergFREDERIKSBERG
16. mar. 201825. nov. 2018
8 mdr.
Langelandsvej 6 3 th, 2000 FrederiksbergFREDERIKSBERG
26. nov. 201831. jan. 2021
2 år 2 mdr.
Langelandsvej 6 st th, 2000 FrederiksbergFREDERIKSBERG
1. feb. 20213. feb. 2024
3 år
Langelandsvej 6 st th, 2000 FrederiksbergFREDERIKSBERG
10. apr. 2024nu
2 år 5 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon26208858Nej
29. aug. 20123. feb. 2024
11 år 5 mdr.
E-mail[email protected]Nej
29. aug. 201226. apr. 2016
3 år 7 mdr.
E-mail[email protected]Nej
27. apr. 201615. mar. 2018
1 år 10 mdr.
E-mail[email protected]Nej
16. mar. 201831. jan. 2021
2 år 10 mdr.
E-mail[email protected]Nej
1. feb. 20213. feb. 2024
3 år
E-mail[email protected]Nej
10. apr. 2024nu
2 år 5 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001923898
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId7
Fejl registreretNej
Sidst indlæst22. sep. 2026, 01:07
Sidst opdateret19. maj 2025, 10:19
Antal P-enheder1