Gå til indhold
SLT Undervisning v/Simon Ladehoff ThomsenOphørt

CVR 33547315

SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. apr. 2011Aarhus NPraktiserende speciallægerReklamebeskyttet

SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen (CVR 33547315) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Praktiserende speciallæger", stiftet 1. apr. 2011, med hjemsted i Aarhus N og ca. 0 ansatte. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2013 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Tidslinje

7

Hvad er der sket i SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen?

  1. 2013
  2. 31. december 2013for 13 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Simon Ladehoff Thomsen·Interessenter

  3. 31. december 2013for 13 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1016790628·P-nummer

  4. 27. december 2013for 13 år siden

    Adresse flyttet til Lyøvej 24, 8370 Hadsten

    FAVRSKOV Kommune

  5. 2011
  6. 1. april 2011for 15 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  7. 1. april 2011for 15 år siden

    Registreret på Skejby Vænge 141, 8200 Aarhus N

    AARHUS Kommune

  8. 1. april 2011for 15 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Simon Ladehoff Thomsen·Interessenter

  9. 1. april 2011for 15 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1016790628·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. apr. 2011
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Skejby Vænge 141
8200 Aarhus N
AARHUS Kommune
Telefon40447145

Branche

862200

Praktiserende speciallæger

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen

Hvad laver SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen?

SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen er registreret i branchen "Praktiserende speciallæger" (branchekode 862200).

Hvad er CVR-nummeret på SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen?

CVR-nummeret på SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen er 33547315. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK33547315.

Hvornår blev SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen stiftet?

SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen blev stiftet 1. apr. 2011 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 15 år 5 mdr.

Er SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen stadig aktiv?

SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen?

CVR opgør SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen til 0 ansatte og 0 årsværk i 2013. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen?

SLT Undervisning v/Simon Ladehoff Thomsen har registreret adresse på Skejby Vænge 141, 8200 Aarhus N i AARHUS Kommune.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1016790628
1. apr. 201131. dec. 2013
2 år 8 mdr.

Adressehistorik

2

Skejby Vænge 141

Aarhus N

2 år 8 mdr.

Lyøvej 24

Hadsten

201220132014
AdresseKommunePeriode
Skejby Vænge 141, 8200 Aarhus NAARHUS
1. apr. 201126. dec. 2013
2 år 8 mdr.
Lyøvej 24, 8370 HadstenFAVRSKOV
27. dec. 201331. dec. 2013
4 dage

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon40447145Nej
1. apr. 201131. dec. 2013
2 år 8 mdr.
E-mail[email protected]Nej
1. apr. 201131. dec. 2013
2 år 8 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

2
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201300-00
201100-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001862881
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId6
Fejl registreretNej
Sidst indlæst12. okt. 2025, 09:28
Sidst opdateret3. okt. 2014, 00:00
Antal P-enheder1