Gå til indhold
Restaurant Jin Long v/Guanhua FuOphørt

CVR 32411894

Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. okt. 2009NæstvedRestauranter

Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu (CVR 32411894) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Restauranter", stiftet 1. okt. 2009 og med hjemsted i Næstved. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2010 K3 (seneste estimat)

-

Ansatte

1

Årsværk

Tidslinje

8

Hvad er der sket i Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu?

  1. 2010
  2. 31. december 2010for 16 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Guanhua Fu·Interessenter

  3. 31. december 2010for 16 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1015574743·P-nummer

  4. 2009
  5. 5. november 2009for 17 år siden

    Adresse flyttet til Jernbanegade 8C, 4700 Næstved

    NÆSTVED Kommune

  6. 19. oktober 2009for 17 år siden

    Adresse flyttet til Agerlunden 34, 2660 Brøndby Strand

    BRØNDBY Kommune

  7. 1. oktober 2009for 17 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  8. 1. oktober 2009for 17 år siden

    Registreret på Jernbanegade 8C, 4700 Næstved

    NÆSTVED Kommune

  9. 1. oktober 2009for 17 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Guanhua Fu·Interessenter

  10. 1. oktober 2009for 17 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1015574743·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. okt. 2009
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Jernbanegade 8C
4700 Næstved
NÆSTVED Kommune
Telefon55725888

Branche

561010

Restauranter

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu

Hvad laver Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu?

Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu er registreret i branchen "Restauranter" (branchekode 561010).

Hvad er CVR-nummeret på Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu?

CVR-nummeret på Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu er 32411894. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK32411894.

Hvornår blev Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu stiftet?

Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu blev stiftet 1. okt. 2009 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 16 år 11 mdr.

Er Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu stadig aktiv?

Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu?

CVR opgør Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu til 1 årsværk i 3. kvartal 2010. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu?

Restaurant Jin Long v/Guanhua Fu har registreret adresse på Jernbanegade 8C, 4700 Næstved i NÆSTVED Kommune.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1015574743
1. okt. 200931. dec. 2010
1 år 2 mdr.

Adressehistorik

3

Jernbanegade 8C

Næstved

Agerlunden 34

Brøndby Strand

Jernbanegade 8C

Næstved

1 år 1 mdr.
20102011
AdresseKommunePeriode
Jernbanegade 8C, 4700 NæstvedNÆSTVED
1. okt. 200918. okt. 2009
17 dage
Agerlunden 34, 2660 Brøndby StrandBRØNDBY
19. okt. 20094. nov. 2009
16 dage
Jernbanegade 8C, 4700 NæstvedNÆSTVED
5. nov. 200931. dec. 2010
1 år 1 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon55725888Nej
26. apr. 201031. dec. 2010
8 mdr.
E-mail[email protected]Nej
1. okt. 200931. dec. 2010
1 år 2 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

1
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
200900-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001778338
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId5
Fejl registreretNej
Sidst indlæst26. feb. 2026, 00:23
Sidst opdateret17. dec. 2015, 19:02
Antal P-enheder1