Gå til indhold
KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGESLETTET

CVR 32146872

KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE

SLETTET
Filial af udenlandsk aktieselskab, kommanditaktiesStiftet 7. maj 2009FredericiaAdministrations- og kontorserviceaktiviteterReklamebeskyttet

KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE (CVR 32146872) er en dansk virksomhed registreret som Filial af udenlandsk aktieselskab, kommanditakties i branchen "Administrations- og kontorserviceaktiviteter", stiftet 7. maj 2009, med hjemsted i Fredericia og ca. 1 ansatte. Status: SLETTET.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2026-01 (seneste estimat)

1

Ansatte

1

Årsværk

Interval: 1 ansatte

Regnskab og nøgletal for KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE

Regnskaber - nøgletal

16
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jan. 202431. dec. 2024--18. jun. 2025PDF
1. jan. 202331. dec. 2023--28. jun. 2024PDF
1. jan. 202231. dec. 2022--2. jun. 2023PDF
1. jan. 202131. dec. 2021--3. jun. 2022PDF
1. jan. 202031. dec. 2020--12. maj 2021PDF
1. jan. 201931. dec. 2019--5. sep. 2020PDF
1. jan. 201831. dec. 2018--17. jun. 2019PDF
1. jan. 201731. dec. 2017--21. dec. 2018PDF

Tidslinje

33

Hvad er der sket i KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE?

  1. 2026
  2. 27. februar 2026for 7 mdr. siden

    Status ændret til SLETTET

  3. 27. februar 2026for 7 mdr. siden

    Fratrådte som filialbestyrere

    Jens Skjold Rehmeier·Filialbestyrere

  4. 27. februar 2026for 7 mdr. siden

    Fratrådte som hovedselskab

    KELIN KRAFT AS·Hovedselskab

  5. 27. februar 2026for 7 mdr. siden

    Produktionsenhed lukket

    1015251480·P-nummer

  6. 2025
  7. 18. juni 2025for 1,3 år siden

    Regnskab for 2024 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2024 → 31. dec. 2024

  8. 31. januar 2025for 1,6 år siden

    Adresse flyttet til Refshalevej 163A 1 th, 1432 København K

    KØBENHAVN Kommune

  9. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Administrations- og kontorserviceaktiviteter

    821000

  10. 2024
  11. 28. juni 2024for 2,2 år siden

    Regnskab for 2023 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2023 → 31. dec. 2023

  12. 2023
  13. 2. juni 2023for 3,3 år siden

    Regnskab for 2022 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2022 → 31. dec. 2022

  14. 2022
  15. 3. juni 2022for 4,3 år siden

    Regnskab for 2021 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2021 → 31. dec. 2021

  16. 2021
  17. 12. maj 2021for 5,4 år siden

    Regnskab for 2020 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2020 → 31. dec. 2020

  18. 16. februar 2021for 5,6 år siden

    Adresse flyttet til Høffdingsvej 34 1, 2500 Valby

    KØBENHAVN Kommune

  19. 2020
  20. 5. september 2020for 6 år siden

    Regnskab for 2019 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2019 → 31. dec. 2019

  21. 2019
  22. 21. august 2019for 7,1 år siden

    Adresse flyttet til Torveporten 2 3, 2500 Valby

    KØBENHAVN Kommune

Stamdata

StatusSLETTET
VirksomhedsformFilial af udenlandsk aktieselskab, kommanditakties
Stiftelsesdato7. maj 2009
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgtNej
Første regnskab-
ArkivnummerFAS455838
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Vesterballevej 5
7000 Fredericia
FREDERICIA Kommune
Telefon76221165

Formål

Filialens formål er det samme som hovedselskabets.

Tegningsregel

Filialen tegnes af af to filialbestyrerer i forening.

Branche

821000

Administrations- og kontorserviceaktiviteter

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE

Hvad laver KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE?

KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE er registreret i branchen "Administrations- og kontorserviceaktiviteter" (branchekode 821000). Formålet er ifølge vedtægterne: Filialens formål er det samme som hovedselskabets.

Hvad er CVR-nummeret på KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE?

CVR-nummeret på KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE er 32146872. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK32146872.

Hvornår blev KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE stiftet?

KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE blev stiftet 7. maj 2009 som Filial af udenlandsk aktieselskab, kommanditakties. Virksomheden har dermed eksisteret i 17 år 4 mdr.

Er KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE stadig aktiv?

KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE står registreret med status "SLETTET" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE?

CVR opgør KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE til 1 ansatte og 1 årsværk i januar 2026. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE?

KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE har registreret adresse på Vesterballevej 5, 7000 Fredericia i FREDERICIA Kommune.

Hvornår har KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 18. jun. 2025 og dækker perioden 1. jan. 2024 - 31. dec. 2024. I alt 16 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne KELIN KRAFT,FILIAL AF KELIN KRAFT AS, NORGE?

Tegningsreglen lyder: Filialen tegnes af af to filialbestyrerer i forening.

Historik5 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1015251480
7. maj 200927. feb. 2026
16 år 9 mdr.

Adressehistorik

5

Vesterballevej 5

Fredericia

8 år 4 mdr.

Torveporten 2

Valby

Torveporten 2

Valby

Høffdingsvej 34

Valby

3 år 11 mdr.

Refshalevej 163A

København K

201120142017202020232026
AdresseKommunePeriode
Vesterballevej 5, 7000 FredericiaFREDERICIA
7. maj 20093. okt. 2017
8 år 4 mdr.
Torveporten 2 3, 2500 ValbyKØBENHAVN
4. okt. 201720. aug. 2019
1 år 10 mdr.
Torveporten 2 3, 2500 ValbyKØBENHAVN
21. aug. 201915. feb. 2021
1 år 5 mdr.
Høffdingsvej 34 1, 2500 ValbyKØBENHAVN
16. feb. 202130. jan. 2025
3 år 11 mdr.
Refshalevej 163A 1 th, 1432 København KKØBENHAVN
31. jan. 202527. feb. 2026
1 år

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon76221165Nej
1. sep. 20093. okt. 2017
8 år 1 mdr.
Telefon69126590Nej
4. okt. 201730. jan. 2025
7 år 3 mdr.
Telefon51935540Nej
31. jan. 202527. feb. 2026
1 år
E-mail[email protected]Nej
4. okt. 201727. feb. 2026
8 år 4 mdr.
Hjemmesidewww.kelinkraft.comNej
4. okt. 201727. feb. 2026
8 år 4 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

9
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201832-2-42-4
201711-11
201621-2-41
201522-2-42-4
201422-2-42-4
201322-2-42-4

Ledelse - historisk

2

Jens Skjold Rehmeier

FILIALBESTYRERE · Filialbestyrere

14 år 5 mdr.

Harald Markvardsen

FILIALBESTYRERE · Filialbestyrere

9 år 1 mdr.
201120142017202020232026
NavnOrganFunktionPeriode
Jens Skjold RehmeierFilialbestyrereFILIALBESTYRERE
1. sep. 201127. feb. 2026
14 år 5 mdr.
Harald MarkvardsenFilialbestyrereFILIALBESTYRERE
1. maj 20098. jun. 2018
9 år 1 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001751626
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId190
Fejl registreretNej
Sidst indlæst29. mar. 2026, 18:32
Sidst opdateret27. feb. 2026, 09:34
Antal P-enheder1