Gå til indhold
KRUSÅ EL-SERVICE ApSNORMAL

CVR 32088791

KRUSÅ EL-SERVICE ApS

NORMAL
AnpartsselskabStiftet 31. mar. 2009KrusåEl-installationReklamebeskyttet

KRUSÅ EL-SERVICE ApS (CVR 32088791) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "El-installation", stiftet 31. mar. 2009, med hjemsted i Kruså og ca. 6 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

Selskabskapital

125.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

2026-06 (seneste estimat)

6

Ansatte

5

Årsværk

Interval: 5-9 ansatte

Regnskab og nøgletal for KRUSÅ EL-SERVICE ApS

Regnskaber - nøgletal

17
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jan. 202531. dec. 202513. maj 2026Norman Rudbeck14. maj 2026iXBRLXML
1. jan. 202431. dec. 20244. jun. 2025Norman Rudbeck13. jun. 2025PDFXML
1. jan. 202331. dec. 20234. jun. 2024Norman Rudbeck6. jun. 2024PDFXML
1. jan. 202231. dec. 202216. maj 2023Norman Rudbeck26. maj 2023PDFXML
1. jan. 202131. dec. 20219. maj 2022Nornan Rudbeck20. maj 2022PDFXML
1. jan. 202031. dec. 20206. apr. 2021Norman Rudbeck15. apr. 2021PDFXML
1. jan. 201931. dec. 2019--11. sep. 2020PDFXML
1. jan. 201831. dec. 2018--13. jun. 2019PDFXML

Hvem ejer og leder KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

Ledelse - aktuel

NavnOrganFunktion
Norman RudbeckDirektionDIREKTØR

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
NORMAN RUDBECK HOLDING ApSVIRKSOMHED36043660100 %100 %11. jul. 2014

Stiftere

NavnTypeCVR
Norman RudbeckPERSON-

Revision

RevisorStatusPeriode
DSH-REVISION ApSOphørt
31. mar. 200916. maj 2013
4 år 1 mdr.

Tidslinje

29

Hvad er der sket i KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

  1. 2026
  2. 14. maj 2026for 4 mdr. siden

    Regnskab for 2025 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2025 → 31. dec. 2025

  3. 2025
  4. 13. juni 2025for 1,3 år siden

    Regnskab for 2024 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2024 → 31. dec. 2024

  5. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til El-installation

    432100

  6. 2024
  7. 6. juni 2024for 2,3 år siden

    Regnskab for 2023 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2023 → 31. dec. 2023

  8. 2023
  9. 26. maj 2023for 3,3 år siden

    Regnskab for 2022 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2022 → 31. dec. 2022

  10. 2022
  11. 20. maj 2022for 4,3 år siden

    Regnskab for 2021 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2021 → 31. dec. 2021

  12. 2021
  13. 15. april 2021for 5,4 år siden

    Regnskab for 2020 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2020 → 31. dec. 2020

  14. 2020
  15. 11. september 2020for 6 år siden

    Regnskab for 2019 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2019 → 31. dec. 2019

  16. 2019
  17. 13. juni 2019for 7,3 år siden

    Regnskab for 2018 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2018 → 31. dec. 2018

  18. 2018
  19. 25. oktober 2018for 7,9 år siden

    Adresse flyttet til Egelund 5, 6340 Kruså

    AABENRAA Kommune

  20. 15. maj 2018for 8,4 år siden

    Regnskab for 2017 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2017 → 31. dec. 2017

  21. 2017
  22. 8. juni 2017for 9,3 år siden

    Regnskab for 2016 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2016 → 31. dec. 2016

  23. 2016
  24. 8. april 2016for 10 år siden

    Regnskab for 2015 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2015 → 31. dec. 2015

  25. 2015
  26. 13. april 2015for 11 år siden

    Regnskab for 2014 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2014 → 31. dec. 2014

Stamdata

StatusNORMAL
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato31. mar. 2009
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste1. maj 2014
Revision fravalgtJa
Første regnskab1. jan. 200931. dec. 2009
ArkivnummerApS453602
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Egelund 5
6340 Kruså
AABENRAA Kommune
Telefon40824939

Formål

Selskabets formål er drift af elektrikervirksomhed

Tegningsregel

Selskabet tegnes af direktionen

Branche

432100

El-installation

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1015180532
31. mar. 2009nu
17 år 5 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

13

Ofte stillede spørgsmål om KRUSÅ EL-SERVICE ApS

Hvad laver KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

KRUSÅ EL-SERVICE ApS er registreret i branchen "El-installation" (branchekode 432100). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er drift af elektrikervirksomhed

Hvad er CVR-nummeret på KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

CVR-nummeret på KRUSÅ EL-SERVICE ApS er 32088791. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK32088791.

Hvornår blev KRUSÅ EL-SERVICE ApS stiftet?

KRUSÅ EL-SERVICE ApS blev stiftet 31. mar. 2009 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 17 år 5 mdr.

Er KRUSÅ EL-SERVICE ApS stadig aktiv?

Ja. KRUSÅ EL-SERVICE ApS står registreret med status "NORMAL" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes KRUSÅ EL-SERVICE ApS af NORMAN RUDBECK HOLDING ApS (100 %). Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvem sidder i ledelsen i KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

Ledelsen består af Norman Rudbeck (direktør).

Hvem er direktør i KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

Norman Rudbeck er registreret i direktionen hos KRUSÅ EL-SERVICE ApS.

Hvor mange ansatte har KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

CVR opgør KRUSÅ EL-SERVICE ApS til 6 ansatte og 5 årsværk i juni 2026. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

KRUSÅ EL-SERVICE ApS har registreret adresse på Egelund 5, 6340 Kruså i AABENRAA Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Hvor stor er selskabskapitalen i KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

Den registrerede kapital i KRUSÅ EL-SERVICE ApS er 125.000 kr.

Hvornår har KRUSÅ EL-SERVICE ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 14. maj 2026 og dækker perioden 1. jan. 2025 - 31. dec. 2025. I alt 17 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne KRUSÅ EL-SERVICE ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af direktionen

Har KRUSÅ EL-SERVICE ApS andre navne?

KRUSÅ EL-SERVICE ApS er også registreret under binavnet NORMAN EL SERVICE ApS. Et binavn er et lovligt alternativt navn for den samme juridiske enhed - samme CVR-nummer.

Historik4 afsnit

Binavne

1
BinavnPeriode
NORMAN EL SERVICE ApS
31. mar. 2009nu
17 år 5 mdr.

Adressehistorik

2

Skrænten 10

Kruså

9 år 6 mdr.

Egelund 5

Kruså

7 år 10 mdr.
201120142017202020232026
AdresseKommunePeriode
Skrænten 10, 6340 KrusåAABENRAA
31. mar. 200924. okt. 2018
9 år 6 mdr.
Egelund 5, 6340 KrusåAABENRAA
25. okt. 2018nu
7 år 10 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon40824939Nej
23. sep. 2019nu
6 år 11 mdr.
E-mail[email protected]Nej
23. sep. 2019nu
6 år 11 mdr.
Hjemmesidewww.krusaa-el.dkNej
23. sep. 2019nu
6 år 11 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

9
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201874-5-92-4
201765-5-95-9
201666-5-95-9
201565-5-95-9
201454-5-92-4
201385-5-95-9
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001744141
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId189
Fejl registreretNej
Sidst indlæst18. sep. 2026, 06:22
Sidst opdateret8. sep. 2026, 12:18
Antal P-enheder1