Gå til indhold
TILBUDSUGEN.DK ApSOPLØSTEFTERKONKURS

CVR 32082696

TILBUDSUGEN.DK ApS

OPLØSTEFTERKONKURS
AnpartsselskabStiftet 23. mar. 2009HornsletAnden udgivervirksomhed

TILBUDSUGEN.DK ApS (CVR 32082696) er en dansk virksomhed registreret som Anpartsselskab i branchen "Anden udgivervirksomhed", stiftet 23. mar. 2009, med hjemsted i Hornslet og ca. 2 ansatte. Status: OPLØSTEFTERKONKURS.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf→

Kapital

Selskabskapital

200.000 kr.

Beskæftigelse - seneste

2021-07 (seneste estimat)

2

Ansatte

1.27

Årsværk

Interval: 2-4 ansatte

Regnskab og nøgletal for TILBUDSUGEN.DK ApS

Regnskaber - nøgletal

13
Henter regnskabsdata…

Regnskaber - offentliggørelser

RegnskabsperiodeGodkendtDirigentOffentliggjortDokumenter
1. jan. 2021→31. dec. 202128. jun. 2022Mark Neubert-Luckner4. jul. 2022PDFXML
1. jan. 2020→31. dec. 20208. jul. 2021Mark Neubert-Luckner9. jul. 2021PDFXML
1. jan. 2019→31. dec. 2019--10. sep. 2020PDFXML
1. jan. 2018→31. dec. 2018--26. jun. 2019PDFXML
1. jan. 2017→31. dec. 2017--27. jun. 2018PDFXML
1. jan. 2016→31. dec. 2016--4. maj 2017PDFXML
1. jan. 2015→31. dec. 2015--9. jun. 2016PDFXML
1. jan. 2014→31. dec. 2014--5. maj 2015PDFiXBRLXML

Hvem ejer og leder TILBUDSUGEN.DK ApS?

Stiftere

NavnTypeCVR
CODAM MANAGEMENT ApSVIRKSOMHED19746887
HHU HOLDING ApSVIRKSOMHED28107064
1ST-RETAIL HOLDING A/SVIRKSOMHED25437152
HALTRUP MANAGEMENT ApSVIRKSOMHED26506239
DAN-SAR HOLDING ApSVIRKSOMHED27734227
MILLEMMA HOLDING ApSVIRKSOMHED27743579
STRADIR HOLDING ApSVIRKSOMHED31851696

Revision

RevisorStatusPeriode
KR 483 A/SOphørt
10. dec. 2015→4. sep. 2020
4 år 8 mdr.
RISSKOV REVISION STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKABOphørt
23. mar. 2009→10. dec. 2015
6 år 8 mdr.
KNUD ROBÆK'S EFTF. GODKENDT REVISIONSAKTIESELSKABOphørt
2. dec. 2020→23. mar. 2023
2 år 3 mdr.

Tidslinje

57

Hvad er der sket i TILBUDSUGEN.DK ApS?

  1. 2023
  2. 8. september 2023for 3,1 år siden

    Status ændret til OPLØST EFTER KONKURS

  3. 8. september 2023for 3,1 år siden

    Ejerandel ophørte: 5 %

    Ismar Kapetanovic·EJERREGISTER

  4. 8. september 2023for 3,1 år siden

    Ejerandel ophørte: 90 %

    1ST-RETAIL HOLDING A/S·EJERREGISTER

  5. 8. september 2023for 3,1 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1015159886·P-nummer

  6. 23. marts 2023for 3,6 år siden

    Status ændret til UNDER KONKURS

  7. 23. marts 2023for 3,6 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    Jørgen Nilsson·Bestyrelse

  8. 23. marts 2023for 3,6 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    Malene Neubert-Luckner·Bestyrelse

  9. 23. marts 2023for 3,6 år siden

    Fratrådte som direktør

    Mark Neubert-Luckner·Direktion

  10. 23. marts 2023for 3,6 år siden

    Fratrådte som formand

    Mark Neubert-Luckner·Bestyrelse

  11. 23. marts 2023for 3,6 år siden

    Revisor fratrådte

    KNUD ROBÆK'S EFTF. GODKENDT REVISIONSAKTIESELSKAB·Revision

  12. 10. marts 2023for 3,6 år siden

    Status ændret til UNDER REKONSTRUKTION

  13. 6. marts 2023for 3,7 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    Jørgen Nilsson·Bestyrelse

  14. 28. februar 2023for 3,7 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    Nicholai Wiig-Hansen·Bestyrelse

  15. 2022
  16. 4. juli 2022for 4,3 år siden

    Regnskab for 2021 offentliggjort

    Regnskabsperiode 1. jan. 2021 → 31. dec. 2021

Stamdata

StatusOPLØSTEFTERKONKURS
VirksomhedsformAnpartsselskab
Stiftelsesdato23. mar. 2009
Regnskabsår1. januar → 31. december
Vedtægt seneste4. sep. 2020
Revision fravalgtJa
Første regnskab23. mar. 2009 → 31. dec. 2009
ArkivnummerApS453094
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Byvej 1D
8543 Hornslet
SYDDJURS Kommune
Telefon87850010
E-mail-

Formål

Selskabets formål er at drive forbrugersitet www.tilbudsugen.dk samt anden efter bestyrelsens skøn beslægtet virksomhed.

Tegningsregel

Selskabet tegnes af en direktør alene, et bestyrelsesmedlem i forening med en direktør eller af den samlede bestyrelse i forening.

Branche

581900

Anden udgivervirksomhed

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

9

Ofte stillede spørgsmål om TILBUDSUGEN.DK ApS

Hvad laver TILBUDSUGEN.DK ApS?

TILBUDSUGEN.DK ApS er registreret i branchen "Anden udgivervirksomhed" (branchekode 581900). Formålet er ifølge vedtægterne: Selskabets formål er at drive forbrugersitet www.tilbudsugen.dk samt anden efter bestyrelsens skøn beslægtet virksomhed.

Hvad er CVR-nummeret på TILBUDSUGEN.DK ApS?

CVR-nummeret på TILBUDSUGEN.DK ApS er 32082696. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK32082696.

Hvornår blev TILBUDSUGEN.DK ApS stiftet?

TILBUDSUGEN.DK ApS blev stiftet 23. mar. 2009 som Anpartsselskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 17 år 7 mdr.

Er TILBUDSUGEN.DK ApS stadig aktiv?

TILBUDSUGEN.DK ApS står registreret med status "OPLØSTEFTERKONKURS" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har TILBUDSUGEN.DK ApS?

CVR opgør TILBUDSUGEN.DK ApS til 2 ansatte og 1.27 årsværk i juli 2021. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger TILBUDSUGEN.DK ApS?

TILBUDSUGEN.DK ApS har registreret adresse på Byvej 1D, 8543 Hornslet i SYDDJURS Kommune.

Hvor stor er selskabskapitalen i TILBUDSUGEN.DK ApS?

Den registrerede kapital i TILBUDSUGEN.DK ApS er 200.000 kr.

Hvornår har TILBUDSUGEN.DK ApS sidst offentliggjort regnskab?

Seneste regnskab blev offentliggjort 4. jul. 2022 og dækker perioden 1. jan. 2021 - 31. dec. 2021. I alt 13 regnskaber er tilgængelige her på siden med link til de originale dokumenter fra Erhvervsstyrelsen.

Hvem kan tegne TILBUDSUGEN.DK ApS?

Tegningsreglen lyder: Selskabet tegnes af en direktør alene, et bestyrelsesmedlem i forening med en direktør eller af den samlede bestyrelse i forening.

Historik5 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1015159886
23. mar. 2009→8. sep. 2023
14 år 5 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon87850010Nej
21. aug. 2009→8. sep. 2023
14 år

Beskæftigelse - årshistorik

1
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201811-11

Ledelse - historisk

10

Jørgen Nilsson

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

Malene Neubert-Luckner

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

12 år

Mark Neubert-Luckner

FORMAND · Bestyrelse

14 år

Mark Neubert-Luckner

DIREKTØR · Direktion

12 år

Nicholai Wiig-Hansen

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

3 år 8 mdr.

Claus Peter Nykjær

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

10 år 3 mdr.

Niels Peder Møller Jensen

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

Niels Peder Møller Jensen

DIREKTØR · Direktion

Lars Brun Nielsen

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

Kenneth Bo Codam

BESTYRELSESMEDLEM · Bestyrelse

2010201220142016201820202022
NavnOrganFunktionPeriode
Jørgen NilssonBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
6. mar. 2023→23. mar. 2023
17 dage
Malene Neubert-LucknerBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
23. mar. 2011→23. mar. 2023
12 år
Mark Neubert-LucknerBestyrelseFORMAND
23. mar. 2009→23. mar. 2023
14 år
Mark Neubert-LucknerDirektionDIREKTØR
17. mar. 2011→23. mar. 2023
12 år
Nicholai Wiig-HansenBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
24. jun. 2019→28. feb. 2023
3 år 8 mdr.
Claus Peter NykjærBestyrelseBESTYRELSESMEDLEM
23. mar. 2009→24. jun. 2019
10 år 3 mdr.

Ejere - historisk

4

1ST-RETAIL HOLDING A/S

90 %

5 år 2 mdr.

Ismar Kapetanovic

5 %

7 år 6 mdr.

DAN-SAR HOLDING ApS

25 %

4 år 7 mdr.

1ST-RETAIL HOLDING A/S

66.7 %

4 år 7 mdr.
20152017201920212023
NavnTypeEjerandelPeriode
1ST-RETAIL HOLDING A/SVIRKSOMHED90 %
22. jun. 2018→8. sep. 2023
5 år 2 mdr.
Ismar KapetanovicPERSON5 %
7. mar. 2016→8. sep. 2023
7 år 6 mdr.
DAN-SAR HOLDING ApSVIRKSOMHED25 %
20. nov. 2013→22. jun. 2018
4 år 7 mdr.
1ST-RETAIL HOLDING A/SVIRKSOMHED66.7 %
20. nov. 2013→21. jun. 2018
4 år 7 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001746862
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId70
Fejl registreretNej
Sidst indlæst22. okt. 2026, 09:41
Sidst opdateret17. okt. 2023, 14:33
Antal P-enheder1