Gå til indhold
Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen WorzigerOphørt

CVR 32051251

Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. jan. 2009HolteVirksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse

Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger (CVR 32051251) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse", stiftet 1. jan. 2009 og med hjemsted i Holte. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

6

Hvad er der sket i Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger?

  1. 2010
  2. 31. december 2010for 16 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Nicolai Steen Worziger·Interessenter

  3. 31. december 2010for 16 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1015246339·P-nummer

  4. 2009
  5. 1. januar 2009for 18 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  6. 1. januar 2009for 18 år siden

    Registreret på Kollemosevej 22, 2840 Holte

    RUDERSDAL Kommune

  7. 1. januar 2009for 18 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Nicolai Steen Worziger·Interessenter

  8. 1. januar 2009for 18 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1015246339·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. jan. 2009
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Kollemosevej 22
2840 Holte
RUDERSDAL Kommune
Telefon-

Branche

702200

Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger

Hvad laver Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger?

Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger er registreret i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse" (branchekode 702200).

Hvad er CVR-nummeret på Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger?

CVR-nummeret på Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger er 32051251. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK32051251.

Hvornår blev Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger stiftet?

Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger blev stiftet 1. jan. 2009 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 17 år 8 mdr.

Er Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger stadig aktiv?

Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger?

Worziger Management Consulting v/Nicolai Steen Worziger har registreret adresse på Kollemosevej 22, 2840 Holte i RUDERSDAL Kommune.

Historik2 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1015246339
1. jan. 200931. dec. 2010
1 år 11 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
E-mail[email protected]Nej
1. jan. 200931. dec. 2010
1 år 11 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001752439
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId2
Fejl registreretNej
Sidst indlæst21. maj 2025, 12:21
Sidst opdateret2. okt. 2014, 22:00
Antal P-enheder1