Gå til indhold
Biludlejning Jens Errebo LarsenOphørt

CVR 32035809

Biludlejning Jens Errebo Larsen

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 16. apr. 2009HillerødUdlejning og leasing af biler og lette motorkøretøjer

Biludlejning Jens Errebo Larsen (CVR 32035809) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Udlejning og leasing af biler og lette motorkøretøjer", stiftet 16. apr. 2009 og med hjemsted i Hillerød. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

6

Hvad er der sket i Biludlejning Jens Errebo Larsen?

  1. 2010
  2. 31. december 2010for 16 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Jens Errebo Larsen·Interessenter

  3. 31. december 2010for 16 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1015214135·P-nummer

  4. 2009
  5. 16. april 2009for 17 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  6. 16. april 2009for 17 år siden

    Registreret på Frejasvej 46B, 3400 Hillerød

    HILLERØD Kommune

  7. 16. april 2009for 17 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Jens Errebo Larsen·Interessenter

  8. 16. april 2009for 17 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1015214135·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato16. apr. 2009
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Frejasvej 46B
3400 Hillerød
HILLERØD Kommune
Telefon22314989
Telefax48260302
E-mail-

Branche

771100

Udlejning og leasing af biler og lette motorkøretøjer

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Biludlejning Jens Errebo Larsen

Hvad laver Biludlejning Jens Errebo Larsen?

Biludlejning Jens Errebo Larsen er registreret i branchen "Udlejning og leasing af biler og lette motorkøretøjer" (branchekode 771100).

Hvad er CVR-nummeret på Biludlejning Jens Errebo Larsen?

CVR-nummeret på Biludlejning Jens Errebo Larsen er 32035809. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK32035809.

Hvornår blev Biludlejning Jens Errebo Larsen stiftet?

Biludlejning Jens Errebo Larsen blev stiftet 16. apr. 2009 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 17 år 5 mdr.

Er Biludlejning Jens Errebo Larsen stadig aktiv?

Biludlejning Jens Errebo Larsen står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger Biludlejning Jens Errebo Larsen?

Biludlejning Jens Errebo Larsen har registreret adresse på Frejasvej 46B, 3400 Hillerød i HILLERØD Kommune.

Historik2 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1015214135
16. apr. 200931. dec. 2010
1 år 8 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon22314989Nej
16. apr. 200931. dec. 2010
1 år 8 mdr.
Telefax48260302Nej
16. apr. 200931. dec. 2010
1 år 8 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001758362
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId2
Fejl registreretNej
Sidst indlæst21. okt. 2021, 00:31
Sidst opdateret2. okt. 2014, 22:00
Antal P-enheder1