Gå til indhold
Foreningskonsulenten v/Lars BroOphørt

CVR 31681960

Foreningskonsulenten v/Lars Bro

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. okt. 2008RoskildeVirksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelseReklamebeskyttet

Foreningskonsulenten v/Lars Bro (CVR 31681960) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse", stiftet 1. okt. 2008, med hjemsted i Roskilde og ca. 0 ansatte. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2017 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Tidslinje

8

Hvad er der sket i Foreningskonsulenten v/Lars Bro?

  1. 2018
  2. 22. februar 2018for 8,6 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Lars Bro·Interessenter

  3. 22. februar 2018for 8,6 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1014772754·P-nummer

  4. 2017
  5. 16. marts 2017for 9,5 år siden

    Navn ændret til Hobby og Passion v/Lars Bro

  6. 2015
  7. 1. juli 2015for 11 år siden

    Virksomhedsform ændret til Personligt ejet Mindre Virksomhed

    PMV

  8. 2008
  9. 1. oktober 2008for 18 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  10. 1. oktober 2008for 18 år siden

    Registreret på Ejboparken 31, 4000 Roskilde

    ROSKILDE Kommune

  11. 1. oktober 2008for 18 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Lars Bro·Interessenter

  12. 1. oktober 2008for 18 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1014772754·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. okt. 2008
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-
ReklamebeskyttelseJa

Kontakt

Adresse

Ejboparken 31
4000 Roskilde
ROSKILDE Kommune
Telefon46373867

Branche

702200

Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Foreningskonsulenten v/Lars Bro

Hvad laver Foreningskonsulenten v/Lars Bro?

Foreningskonsulenten v/Lars Bro er registreret i branchen "Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse" (branchekode 702200).

Hvad er CVR-nummeret på Foreningskonsulenten v/Lars Bro?

CVR-nummeret på Foreningskonsulenten v/Lars Bro er 31681960. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK31681960.

Hvornår blev Foreningskonsulenten v/Lars Bro stiftet?

Foreningskonsulenten v/Lars Bro blev stiftet 1. okt. 2008 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 17 år 11 mdr.

Er Foreningskonsulenten v/Lars Bro stadig aktiv?

Foreningskonsulenten v/Lars Bro står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har Foreningskonsulenten v/Lars Bro?

CVR opgør Foreningskonsulenten v/Lars Bro til 0 ansatte og 0 årsværk i 2017. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Foreningskonsulenten v/Lars Bro?

Foreningskonsulenten v/Lars Bro har registreret adresse på Ejboparken 31, 4000 Roskilde i ROSKILDE Kommune.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1014772754
1. okt. 200822. feb. 2018
9 år 4 mdr.

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Foreningskonsulenten v/Lars Bro
1. okt. 200815. mar. 2017
8 år 5 mdr.
Hobby og Passion v/Lars Bro
16. mar. 201722. feb. 2018
11 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon46373867Nej
1. okt. 200830. jun. 2015
6 år 8 mdr.
E-mail[email protected]Nej
1. okt. 200829. jun. 2015
6 år 8 mdr.
E-mail[email protected]Nej
30. jun. 201522. feb. 2018
2 år 7 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

3
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201700-00
201200-00
201100-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001709693
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId6
Fejl registreretNej
Sidst indlæst9. maj 2025, 09:05
Sidst opdateret21. feb. 2018, 18:09
Antal P-enheder1