Gå til indhold
MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor BergkeOphørt

CVR 30401077

MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 18. apr. 2007SilkeborgKurertjeneste og udbringning af dagblade

MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke (CVR 30401077) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Kurertjeneste og udbringning af dagblade", stiftet 18. apr. 2007 og med hjemsted i Silkeborg. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

6

Hvad er der sket i MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke?

  1. 2007
  2. 30. september 2007for 19 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Michael Berke·Interessenter

  3. 30. september 2007for 19 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1013236786·P-nummer

  4. 18. april 2007for 19 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  5. 18. april 2007for 19 år siden

    Registreret på Arendalsvej 30 1 th, 8600 Silkeborg

    SILKEBORG Kommune

  6. 18. april 2007for 19 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Michael Berke·Interessenter

  7. 18. april 2007for 19 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1013236786·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato18. apr. 2007
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Arendalsvej 30 1 th
8600 Silkeborg
SILKEBORG Kommune
Telefon29292296
E-mail-

Branche

641200

Kurertjeneste og udbringning af dagblade

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke

Hvad laver MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke?

MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke er registreret i branchen "Kurertjeneste og udbringning af dagblade" (branchekode 641200).

Hvad er CVR-nummeret på MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke?

CVR-nummeret på MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke er 30401077. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK30401077.

Hvornår blev MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke stiftet?

MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke blev stiftet 18. apr. 2007 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 19 år 5 mdr.

Er MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke stadig aktiv?

MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke?

MB Berke Transport v/Michaell Oliver Victor Bergke har registreret adresse på Arendalsvej 30 1 th, 8600 Silkeborg i SILKEBORG Kommune.

Historik2 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1013236786
18. apr. 200730. sep. 2007
5 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon29292296Nej
18. apr. 200730. sep. 2007
5 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001615610
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId2
Fejl registreretNej
Sidst indlæst3. jul. 2020, 20:31
Sidst opdateret2. okt. 2014, 22:00
Antal P-enheder1