Gå til indhold
Hos Judith og JanOphørt

CVR 28612435

Hos Judith og Jan

Ophørt
InteressentskabStiftet 1. jun. 2005BallerupKolonialhandel

Hos Judith og Jan (CVR 28612435) er en dansk virksomhed registreret som Interessentskab i branchen "Kolonialhandel", stiftet 1. jun. 2005 og med hjemsted i Ballerup. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

8

Hvad er der sket i Hos Judith og Jan?

  1. 2005
  2. 30. september 2005for 21 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Faith Anine Ladevig·Interessenter

  3. 30. september 2005for 21 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Folke Jannek Søgaard·Interessenter

  4. 30. september 2005for 21 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1011371864·P-nummer

  5. 1. juni 2005for 21 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Interessentskab

  6. 1. juni 2005for 21 år siden

    Registreret på Egebjergvang 147, 2750 Ballerup

    BALLERUP Kommune

  7. 1. juni 2005for 21 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Faith Anine Ladevig·Interessenter

  8. 1. juni 2005for 21 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Folke Jannek Søgaard·Interessenter

  9. 1. juni 2005for 21 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1011371864·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformInteressentskab
Stiftelsesdato1. jun. 2005
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Egebjergvang 147
2750 Ballerup
BALLERUP Kommune
Telefon-
E-mail-

Branche

521110

Kolonialhandel

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Hos Judith og Jan

Hvad laver Hos Judith og Jan?

Hos Judith og Jan er registreret i branchen "Kolonialhandel" (branchekode 521110).

Hvad er CVR-nummeret på Hos Judith og Jan?

CVR-nummeret på Hos Judith og Jan er 28612435. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK28612435.

Hvornår blev Hos Judith og Jan stiftet?

Hos Judith og Jan blev stiftet 1. jun. 2005 som Interessentskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 21 år 3 mdr.

Er Hos Judith og Jan stadig aktiv?

Hos Judith og Jan står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger Hos Judith og Jan?

Hos Judith og Jan har registreret adresse på Egebjergvang 147, 2750 Ballerup i BALLERUP Kommune.

Historik1 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1011371864
1. jun. 200530. sep. 2005
3 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001505833
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId2
Fejl registreretNej
Sidst indlæst15. jul. 2022, 06:49
Sidst opdateret2. okt. 2014, 22:00
Antal P-enheder1