Gå til indhold
Tropical Entertainment of CopenhagenOphørt

CVR 28601433

Tropical Entertainment of Copenhagen

Ophørt
ForeningStiftet 1. jun. 2005Kgs.LyngbyAndre oplysende og kulturelle foreninger og institutioner

Tropical Entertainment of Copenhagen (CVR 28601433) er en dansk virksomhed registreret som Forening i branchen "Andre oplysende og kulturelle foreninger og institutioner", stiftet 1. jun. 2005 og med hjemsted i Kgs.Lyngby. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

5

Hvad er der sket i Tropical Entertainment of Copenhagen?

  1. 2005
  2. 29. september 2005for 21 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1011439884·P-nummer

  3. 28. juli 2005for 21 år siden

    Navn ændret til Tropical Entertainment of Copenhagen

  4. 1. juni 2005for 21 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Forening

  5. 1. juni 2005for 21 år siden

    Registreret på Vadholm 3 st tv, 2800 Kgs.Lyngby

    GLADSAXE Kommune

  6. 1. juni 2005for 21 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1011439884·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformForening
Stiftelsesdato1. jun. 2005
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Vadholm 3 st tv
2800 Kgs.Lyngby
GLADSAXE Kommune
Telefon-

Branche

913340

Andre oplysende og kulturelle foreninger og institutioner

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Tropical Entertainment of Copenhagen

Hvad laver Tropical Entertainment of Copenhagen?

Tropical Entertainment of Copenhagen er registreret i branchen "Andre oplysende og kulturelle foreninger og institutioner" (branchekode 913340).

Hvad er CVR-nummeret på Tropical Entertainment of Copenhagen?

CVR-nummeret på Tropical Entertainment of Copenhagen er 28601433. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK28601433.

Hvornår blev Tropical Entertainment of Copenhagen stiftet?

Tropical Entertainment of Copenhagen blev stiftet 1. jun. 2005 som Forening. Virksomheden har dermed eksisteret i 21 år 3 mdr.

Er Tropical Entertainment of Copenhagen stadig aktiv?

Tropical Entertainment of Copenhagen står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger Tropical Entertainment of Copenhagen?

Tropical Entertainment of Copenhagen har registreret adresse på Vadholm 3 st tv, 2800 Kgs.Lyngby i GLADSAXE Kommune.

Historik3 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1011439884
1. jun. 200529. sep. 2005
3 mdr.

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Tropical Entertainment of Copenhagen
28. jul. 200529. sep. 2005
2 mdr.
Latin Entertainment Company of Copenhagen
1. jun. 200527. jul. 2005
1 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
E-mail[email protected]Nej
28. jul. 200529. sep. 2005
2 mdr.
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001502167
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId4
Fejl registreretNej
Sidst indlæst24. jun. 2015, 09:19
Sidst opdateret2. okt. 2014, 20:00
Antal P-enheder1