Gå til indhold
Palle ChristiansenAktiv

CVR 28215339

Palle Christiansen

Aktiv
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. jan. 2005RibeDyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø

Palle Christiansen (CVR 28215339) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø", stiftet 1. jan. 2005, med hjemsted i Ribe og ca. 0 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2014 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Hvem ejer og leder Palle Christiansen?

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Palle ChristiansenPERSON---1. jan. 2005

Tidslinje

7

Hvad er der sket i Palle Christiansen?

  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Branche ændret til Dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø

    011100

  3. 2008
  4. 1. januar 2008for 19 år siden

    Branche ændret til Dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø

    011100

  5. 2007
  6. 1. januar 2007for 20 år siden

    Adresse flyttet til Favrlundvej 14, 6760 Ribe

    ESBJERG Kommune

  7. 2005
  8. 1. januar 2005for 22 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  9. 1. januar 2005for 22 år siden

    Registreret på Favrlundvej 14, 6760 Ribe

    RIBE Kommune

  10. 1. januar 2005for 22 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Palle Christiansen·Interessenter

  11. 1. januar 2005for 22 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1011041147·P-nummer

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. jan. 2005
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Favrlundvej 14
6760 Ribe
ESBJERG Kommune
Telefon-
E-mail-

Branche

011100

Dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1011041147
1. jan. 2005nu
21 år 8 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Palle Christiansen

Hvad laver Palle Christiansen?

Palle Christiansen er registreret i branchen "Dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø" (branchekode 011100).

Hvad er CVR-nummeret på Palle Christiansen?

CVR-nummeret på Palle Christiansen er 28215339. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK28215339.

Hvornår blev Palle Christiansen stiftet?

Palle Christiansen blev stiftet 1. jan. 2005 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 21 år 8 mdr.

Er Palle Christiansen stadig aktiv?

Ja. Palle Christiansen står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer Palle Christiansen?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes Palle Christiansen af Palle Christiansen. Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvor mange ansatte har Palle Christiansen?

CVR opgør Palle Christiansen til 0 ansatte og 0 årsværk i 2014. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Palle Christiansen?

Palle Christiansen har registreret adresse på Favrlundvej 14, 6760 Ribe i ESBJERG Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik2 afsnit

Adressehistorik

2

Favrlundvej 14

Ribe

Favrlundvej 14

Ribe

19 år 8 mdr.
2007201020132016201920222025
AdresseKommunePeriode
Favrlundvej 14, 6760 RibeRIBE
1. jan. 200531. dec. 2006
1 år 11 mdr.
Favrlundvej 14, 6760 RibeESBJERG
1. jan. 2007nu
19 år 8 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

3
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201400-00
201200-00
201100-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001483892
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId5
Fejl registreretNej
Sidst indlæst14. sep. 2026, 13:20
Sidst opdateret28. dec. 2024, 09:54
Antal P-enheder1