Gå til indhold
Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine MadsenOphørt

CVR 27757197

Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen

Ophørt
InteressentskabStiftet 1. maj 2004Uoplyst

Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen (CVR 27757197) er en dansk virksomhed registreret som Interessentskab i branchen "Uoplyst", stiftet 1. maj 2004. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

-

Tidslinje

11

Hvad er der sket i Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen?

  1. 2004
  2. 17. juni 2004for 22 år siden

    Branche ændret til Uoplyst

    980000

  3. 17. juni 2004for 22 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Ruth Sørensen·Interessenter

  4. 17. juni 2004for 22 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Kristine Madsen·Interessenter

  5. 17. juni 2004for 22 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1010723848·P-nummer

  6. 17. juni 2004for 22 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1010723848·P-nummer

  7. 16. juni 2004for 22 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1010591216·P-nummer

  8. 1. maj 2004for 22 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Interessentskab

  9. 1. maj 2004for 22 år siden

    Registreret på 94

    LEMVIG Kommune

  10. 1. maj 2004for 22 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Ruth Sørensen·Interessenter

  11. 1. maj 2004for 22 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Kristine Madsen·Interessenter

  12. 1. maj 2004for 22 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1010591216·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformInteressentskab
Stiftelsesdato1. maj 2004
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

94

LEMVIG Kommune
Telefon-
E-mail-

Branche

980000

Uoplyst

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

5

Ofte stillede spørgsmål om Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen

Hvad laver Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen?

Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen er registreret i branchen "Uoplyst" (branchekode 980000).

Hvad er CVR-nummeret på Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen?

CVR-nummeret på Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen er 27757197. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK27757197.

Hvornår blev Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen stiftet?

Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen blev stiftet 1. maj 2004 som Interessentskab. Virksomheden har dermed eksisteret i 22 år 4 mdr.

Er Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen stadig aktiv?

Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor ligger Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen?

Bjerghytten/Ruth Sørensen/ Kristine Madsen har registreret adresse på 94 i LEMVIG Kommune.

Historik1 afsnit

Tidligere produktionsenheder

2
P-nummerPeriode
1010591216
1. maj 200416. jun. 2004
1 mdr.
1010723848
17. jun. 200417. jun. 2004
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001469698
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId3
Fejl registreretNej
Sidst indlæst28. maj 2019, 02:04
Sidst opdateret2. okt. 2014, 22:00
Antal P-enheder1