Gå til indhold
Anders Haar OlesenAktiv

CVR 26234913

Anders Haar Olesen

Aktiv
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. okt. 2001SorøLevering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom

Anders Haar Olesen (CVR 26234913) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom", stiftet 1. okt. 2001, med hjemsted i Sorø og ca. 0 ansatte. Status: Aktiv.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2011 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Hvem ejer og leder Anders Haar Olesen?

Ejere - aktuelle

1
NavnTypeCVREjerandelStemmeretAktiv fra
Anders Haar OlesenPERSON---16. jun. 2025

Tidslinje

15

Hvad er der sket i Anders Haar Olesen?

  1. 2025
  2. 16. juni 2025for 1,3 år siden

    Virksomhedsform ændret til Enkeltmandsvirksomhed

    ENK

  3. 16. juni 2025for 1,3 år siden

    Navn ændret til Anders Haar Olesen

  4. 16. juni 2025for 1,3 år siden

    Branche ændret til Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom

    811000

  5. 16. juni 2025for 1,3 år siden

    Adresse flyttet til Vestergade 22 1, 4180 Sorø

    SORØ Kommune

  6. 16. juni 2025for 1,3 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Anders Haar Olesen·Interessenter

  7. 16. juni 2025for 1,3 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1031401220·P-nummer

  8. 2014
  9. 13. maj 2014for 12 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Anders Haar Olesen·Interessenter

  10. 13. maj 2014for 12 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1008672012·P-nummer

  11. 2010
  12. 21. maj 2010for 16 år siden

    Branche ændret til Udlejning af erhvervsejendomme

    682040

  13. 2008
  14. 1. januar 2008for 19 år siden

    Branche ændret til Dyrkning af korn (undtagen ris), bælgfrugter og olieholdige frø

    011100

  15. 2007
  16. 1. januar 2007for 20 år siden

    Adresse flyttet til Hørhavevej 2, 4250 Fuglebjerg

    NÆSTVED Kommune

  17. 2001
  18. 1. oktober 2001for 25 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  19. 1. oktober 2001for 25 år siden

    Registreret på Hørhavevej 2, 4250 Fuglebjerg

    FUGLEBJERG Kommune

  20. 1. oktober 2001for 25 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Anders Haar Olesen·Interessenter

Stamdata

StatusAktiv
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. okt. 2001
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Vestergade 22 1
4180 Sorø
SORØ Kommune
Telefon57862222

Branche

811000

Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom

Primær NACE-branche

Produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1031401220
16. jun. 2025nu
1 år 3 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Anders Haar Olesen

Hvad laver Anders Haar Olesen?

Anders Haar Olesen er registreret i branchen "Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom" (branchekode 811000).

Hvad er CVR-nummeret på Anders Haar Olesen?

CVR-nummeret på Anders Haar Olesen er 26234913. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK26234913.

Hvornår blev Anders Haar Olesen stiftet?

Anders Haar Olesen blev stiftet 1. okt. 2001 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 24 år 11 mdr.

Er Anders Haar Olesen stadig aktiv?

Ja. Anders Haar Olesen står registreret med status "Aktiv" i CVR og er ikke ophørt.

Hvem ejer Anders Haar Olesen?

Efter de legale ejere og fuldt ansvarlige deltagere, der er registreret i CVR, ejes Anders Haar Olesen af Anders Haar Olesen. Ejerandele under 5 % skal ikke registreres, så billedet kan være ufuldstændigt.

Hvor mange ansatte har Anders Haar Olesen?

CVR opgør Anders Haar Olesen til 0 ansatte og 0 årsværk i 2011. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Anders Haar Olesen?

Anders Haar Olesen har registreret adresse på Vestergade 22 1, 4180 Sorø i SORØ Kommune. Virksomheden har desuden 1 aktive produktionsenhed (P-numre) registreret.

Historik5 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1008672012
1. okt. 200113. maj 2014
12 år 7 mdr.

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Anders Haar Olesen
1. okt. 200113. maj 2014
12 år 7 mdr.
Anders Haar Olesen
16. jun. 2025nu
1 år 3 mdr.

Adressehistorik

3

Hørhavevej 2

Fuglebjerg

5 år 2 mdr.

Hørhavevej 2

Fuglebjerg

7 år 4 mdr.

Vestergade 22

Sorø

200420082012201620202024
AdresseKommunePeriode
Hørhavevej 2, 4250 FuglebjergFUGLEBJERG
1. okt. 200131. dec. 2006
5 år 2 mdr.
Hørhavevej 2, 4250 FuglebjergNÆSTVED
1. jan. 200713. maj 2014
7 år 4 mdr.
Vestergade 22 1, 4180 SorøSORØ
16. jun. 2025nu
1 år 3 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon57862222Nej
28. nov. 200113. maj 2014
12 år 5 mdr.
E-mail[email protected]Nej
16. jun. 2025nu
1 år 3 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

3
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201100-00
200800-00
200600-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001350762
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId7
Fejl registreretNej
Sidst indlæst17. sep. 2026, 13:09
Sidst opdateret25. sep. 2025, 00:17
Antal P-enheder1