Gå til indhold
L.S.N Teknik v/Lars Smidth NielsenOphørt

CVR 25862449

L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. mar. 2001HerlevOpførelse af bygninger

L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen (CVR 25862449) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Opførelse af bygninger", stiftet 1. mar. 2001, med hjemsted i Herlev og ca. 0 ansatte. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2009 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Tidslinje

13

Hvad er der sket i L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen?

  1. 2011
  2. 30. september 2011for 15 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Lars Schmidt Nielsen·Interessenter

  3. 30. september 2011for 15 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1013572743·P-nummer

  4. 2008
  5. 1. januar 2008for 19 år siden

    Branche ændret til Opførelse af bygninger

    412000

  6. 2007
  7. 1. september 2007for 19 år siden

    Navn ændret til L.S.N. Tric v/Lars Schmidt Nielsen

  8. 1. september 2007for 19 år siden

    Branche ændret til Bygge- og anlægsentreprenører (bortset fra nedrivnings- og jordarbejdsentreprenører)

    452100

  9. 1. september 2007for 19 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1013572743·P-nummer

  10. 2005
  11. 11. november 2005for 21 år siden

    Navn ændret til Lars Smidth Nielsen

  12. 11. november 2005for 21 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1008239386·P-nummer

  13. 2002
  14. 18. september 2002for 24 år siden

    Adresse flyttet til Ålbrovej 5, 2730 Herlev

    HERLEV Kommune

  15. 2001
  16. 1. marts 2001for 26 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  17. 1. marts 2001for 26 år siden

    Registreret på Kastaniehøj 27, 2730 Herlev

    HERLEV Kommune

  18. 1. marts 2001for 26 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Lars Schmidt Nielsen·Interessenter

  19. 1. marts 2001for 26 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1008239386·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. mar. 2001
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Kastaniehøj 27
2730 Herlev
HERLEV Kommune
Telefon44844303
E-mail-

Branche

412000

Opførelse af bygninger

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen

Hvad laver L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen?

L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen er registreret i branchen "Opførelse af bygninger" (branchekode 412000).

Hvad er CVR-nummeret på L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen?

CVR-nummeret på L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen er 25862449. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK25862449.

Hvornår blev L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen stiftet?

L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen blev stiftet 1. mar. 2001 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 25 år 6 mdr.

Er L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen stadig aktiv?

L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen?

CVR opgør L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen til 0 ansatte og 0 årsværk i 2009. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen?

L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen har registreret adresse på Kastaniehøj 27, 2730 Herlev i HERLEV Kommune.

Historik5 afsnit

Tidligere produktionsenheder

2
P-nummerPeriode
1008239386
1. mar. 200111. nov. 2005
4 år 8 mdr.
1013572743
1. sep. 200730. sep. 2011
4 år

Navnehistorik

3
NavnPeriode
L.S.N Teknik v/Lars Smidth Nielsen
1. mar. 200110. nov. 2005
4 år 8 mdr.
Lars Smidth Nielsen
11. nov. 200531. aug. 2007
1 år 9 mdr.
L.S.N. Tric v/Lars Schmidt Nielsen
1. sep. 200730. sep. 2011
4 år

Adressehistorik

2

Kastaniehøj 27

Herlev

Ålbrovej 5

Herlev

9 år
200220042006200820102012
AdresseKommunePeriode
Kastaniehøj 27, 2730 HerlevHERLEV
1. mar. 200117. sep. 2002
1 år 6 mdr.
Ålbrovej 5, 2730 HerlevHERLEV
18. sep. 200230. sep. 2011
9 år

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon44844303Nej
1. sep. 200730. sep. 2011
4 år

Beskæftigelse - årshistorik

7
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
200900-00
200800-00
200700-00
200400-00
200300-00
200200-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001306852
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId8
Fejl registreretNej
Sidst indlæst8. maj 2024, 15:49
Sidst opdateret5. jan. 2019, 06:36
Antal P-enheder1