Gå til indhold
LARS HEIBÆKOphørt

CVR 25642511

LARS HEIBÆK

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 31. mar. 1970Nørre SnedeDøgninstitutioner for børn og unge

LARS HEIBÆK (CVR 25642511) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Døgninstitutioner for børn og unge", stiftet 31. mar. 1970 og med hjemsted i Nørre Snede. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2002 K2 (seneste estimat)

-

Ansatte

2

Årsværk

Tidslinje

6

Hvad er der sket i LARS HEIBÆK?

  1. 2002
  2. 31. juli 2002for 24 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Lars Christian Heibæk·Interessenter

  3. 31. juli 2002for 24 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1001586065·P-nummer

  4. 1970
  5. 31. marts 1970for 56 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  6. 31. marts 1970for 56 år siden

    Registreret på Krondalvej 18, 8766 Nørre Snede

    NØRRE SNEDE Kommune

  7. 31. marts 1970for 56 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Lars Christian Heibæk·Interessenter

  8. 31. marts 1970for 56 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1001586065·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato31. mar. 1970
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Krondalvej 18
8766 Nørre Snede
NØRRE SNEDE Kommune
Telefon75770065
Telefax75770565
E-mail-

Branche

853110

Døgninstitutioner for børn og unge

Primær NACE-branche

524830

Forhandlere af gaveartikler og brugskunst (gaveboder)

Bibranche 1

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om LARS HEIBÆK

Hvad laver LARS HEIBÆK?

LARS HEIBÆK er registreret i branchen "Døgninstitutioner for børn og unge" (branchekode 853110). Derudover er virksomheden registreret med bibrancherne Forhandlere af gaveartikler og brugskunst (gaveboder).

Hvad er CVR-nummeret på LARS HEIBÆK?

CVR-nummeret på LARS HEIBÆK er 25642511. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK25642511.

Hvornår blev LARS HEIBÆK stiftet?

LARS HEIBÆK blev stiftet 31. mar. 1970 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 56 år 5 mdr.

Er LARS HEIBÆK stadig aktiv?

LARS HEIBÆK står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har LARS HEIBÆK?

CVR opgør LARS HEIBÆK til 2 årsværk i 2. kvartal 2002. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger LARS HEIBÆK?

LARS HEIBÆK har registreret adresse på Krondalvej 18, 8766 Nørre Snede i NØRRE SNEDE Kommune.

Historik3 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1001586065
31. mar. 197031. jul. 2002
32 år 4 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon75770065Nej
23. jan. 200031. jul. 2002
2 år 6 mdr.
Telefax75770565Nej
23. jan. 200031. jul. 2002
2 år 6 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

6
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
200201-01
2001137-10-195-9
2000127-10-195-9
1999169-10-195-9
1998137-10-195-9
1997116-10-195-9
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001095625
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId6
Fejl registreretNej
Sidst indlæst19. feb. 2021, 14:35
Sidst opdateret3. okt. 2014, 00:00
Antal P-enheder1