Gå til indhold
Esperanto PizzaBar v/Nurullah TürkOphørt

CVR 25572440

Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. jul. 2000RødovreUoplyst

Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk (CVR 25572440) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Uoplyst", stiftet 1. jul. 2000, med hjemsted i Rødovre og ca. 0 ansatte. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2000 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Tidslinje

14

Hvad er der sket i Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk?

  1. 2003
  2. 31. marts 2003for 23 år siden

    Branche ændret til Uoplyst

    980000

  3. 31. marts 2003for 23 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Nurullah Türk·Interessenter

  4. 31. marts 2003for 23 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1011285976·P-nummer

  5. 31. marts 2003for 23 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1011285976·P-nummer

  6. 30. marts 2003for 23 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1011227879·P-nummer

  7. 2002
  8. 5. december 2002for 24 år siden

    Navn ændret til Nurullah Kevin Türk

  9. 5. december 2002for 24 år siden

    Adresse flyttet til Vesterbrogade 29F 2 th, 1620 København V

    KØBENHAVN Kommune

  10. 5. december 2002for 24 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1011227879·P-nummer

  11. 2000
  12. 1. december 2000for 26 år siden

    Adresse flyttet til Einer-Jensens Vænge 44, 2000 Frederiksberg

    FREDERIKSBERG Kommune

  13. 1. december 2000for 26 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1007860508·P-nummer

  14. 1. juli 2000for 26 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  15. 1. juli 2000for 26 år siden

    Registreret på Rødovrevej 322, 2610 Rødovre

    RØDOVRE Kommune

  16. 1. juli 2000for 26 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Nurullah Türk·Interessenter

  17. 1. juli 2000for 26 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1007860508·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. jul. 2000
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Rødovrevej 322
2610 Rødovre
RØDOVRE Kommune
Telefon36412752
E-mail-

Branche

980000

Uoplyst

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk

Hvad laver Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk?

Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk er registreret i branchen "Uoplyst" (branchekode 980000).

Hvad er CVR-nummeret på Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk?

CVR-nummeret på Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk er 25572440. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK25572440.

Hvornår blev Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk stiftet?

Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk blev stiftet 1. jul. 2000 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 26 år 2 mdr.

Er Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk stadig aktiv?

Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk?

CVR opgør Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk til 0 ansatte og 0 årsværk i 2000. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk?

Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk har registreret adresse på Rødovrevej 322, 2610 Rødovre i RØDOVRE Kommune.

Historik5 afsnit

Tidligere produktionsenheder

3
P-nummerPeriode
1007860508
1. jul. 20001. dec. 2000
5 mdr.
1011227879
5. dec. 200230. mar. 2003
3 mdr.
1011285976
31. mar. 200331. mar. 2003

Navnehistorik

2
NavnPeriode
Esperanto PizzaBar v/Nurullah Türk
1. jul. 20004. dec. 2002
2 år 5 mdr.
Nurullah Kevin Türk
5. dec. 200231. mar. 2003
3 mdr.

Adressehistorik

3

Rødovrevej 322

Rødovre

4 mdr.

Einer-Jensens Vænge 44

Frederiksberg

2 år

Vesterbrogade 29F

København V

200120022003
AdresseKommunePeriode
Rødovrevej 322, 2610 RødovreRØDOVRE
1. jul. 200030. nov. 2000
4 mdr.
Einer-Jensens Vænge 44, 2000 FrederiksbergFREDERIKSBERG
1. dec. 20004. dec. 2002
2 år
Vesterbrogade 29F 2 th, 1620 København VKØBENHAVN
5. dec. 200231. mar. 2003
3 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon36412752Nej
11. sep. 200031. mar. 2003
2 år 6 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

1
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
200000-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001297376
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId11
Fejl registreretNej
Sidst indlæst20. maj 2025, 05:26
Sidst opdateret23. okt. 2018, 06:36
Antal P-enheder1