Gå til indhold
Tandlæge Per NielsenOphørt

CVR 25563506

Tandlæge Per Nielsen

Ophørt
EnkeltmandsvirksomhedStiftet 1. okt. 2000HillerødPraktiserende tandlæger

Tandlæge Per Nielsen (CVR 25563506) er en dansk virksomhed registreret som Enkeltmandsvirksomhed i branchen "Praktiserende tandlæger", stiftet 1. okt. 2000, med hjemsted i Hillerød og ca. 0 ansatte. Status: Ophørt.

KoncernSe ejerskab & datterselskaber som graf

Kapital

-

Beskæftigelse - seneste

2012 (seneste estimat)

0

Ansatte

0

Årsværk

Interval: 0 ansatte

Tidslinje

8

Hvad er der sket i Tandlæge Per Nielsen?

  1. 2023
  2. 31. december 2023for 2,7 år siden

    Fratrådte som interessenter

    Per Nielsen·Interessenter

  3. 31. december 2023for 2,7 år siden

    Produktionsenhed lukket

    1007850227·P-nummer

  4. 2018
  5. 29. november 2018for 7,8 år siden

    Adresse flyttet til Helsingørsgade 7A 1, 3400 Hillerød

    HILLERØD Kommune

  6. 2008
  7. 1. januar 2008for 19 år siden

    Branche ændret til Praktiserende tandlæger

    862300

  8. 2000
  9. 1. oktober 2000for 26 år siden

    Virksomheden blev stiftet

    Enkeltmandsvirksomhed

  10. 1. oktober 2000for 26 år siden

    Registreret på Helsingørsgade 7 1, 3400 Hillerød

    HILLERØD Kommune

  11. 1. oktober 2000for 26 år siden

    Tiltrådte som interessenter

    Per Nielsen·Interessenter

  12. 1. oktober 2000for 26 år siden

    Produktionsenhed oprettet

    1007850227·P-nummer

Stamdata

StatusOphørt
VirksomhedsformEnkeltmandsvirksomhed
Stiftelsesdato1. okt. 2000
Regnskabsår-
Vedtægt seneste-
Revision fravalgt-
Første regnskab-
Arkivnummer-
Brancheansv.kode-

Kontakt

Adresse

Helsingørsgade 7 1
3400 Hillerød
HILLERØD Kommune
Telefon48261288
E-mail-

Branche

862300

Praktiserende tandlæger

Primær NACE-branche

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Tandlæge Per Nielsen

Hvad laver Tandlæge Per Nielsen?

Tandlæge Per Nielsen er registreret i branchen "Praktiserende tandlæger" (branchekode 862300).

Hvad er CVR-nummeret på Tandlæge Per Nielsen?

CVR-nummeret på Tandlæge Per Nielsen er 25563506. Det samme nummer bruges som momsnummer med landekode foran: DK25563506.

Hvornår blev Tandlæge Per Nielsen stiftet?

Tandlæge Per Nielsen blev stiftet 1. okt. 2000 som Enkeltmandsvirksomhed. Virksomheden har dermed eksisteret i 25 år 11 mdr.

Er Tandlæge Per Nielsen stadig aktiv?

Tandlæge Per Nielsen står registreret med status "Ophørt" i CVR. Virksomheden er ikke slettet, men statussen er ikke normal drift.

Hvor mange ansatte har Tandlæge Per Nielsen?

CVR opgør Tandlæge Per Nielsen til 0 ansatte og 0 årsværk i 2012. Tallet stammer fra virksomhedens indberetning af beskæftigelse og opdateres løbende.

Hvor ligger Tandlæge Per Nielsen?

Tandlæge Per Nielsen har registreret adresse på Helsingørsgade 7 1, 3400 Hillerød i HILLERØD Kommune.

Historik4 afsnit

Tidligere produktionsenheder

1
P-nummerPeriode
1007850227
1. okt. 200031. dec. 2023
23 år 2 mdr.

Adressehistorik

2

Helsingørsgade 7

Hillerød

18 år 1 mdr.

Helsingørsgade 7A

Hillerød

5 år 1 mdr.
200320072011201520192023
AdresseKommunePeriode
Helsingørsgade 7 1, 3400 HillerødHILLERØD
1. okt. 200028. nov. 2018
18 år 1 mdr.
Helsingørsgade 7A 1, 3400 HillerødHILLERØD
29. nov. 201831. dec. 2023
5 år 1 mdr.

Kontakthistorik

TypeOplysningHemmeligPeriode
Telefon48261288Nej
21. maj 200131. dec. 2023
22 år 7 mdr.

Beskæftigelse - årshistorik

2
ÅrAnsatteÅrsværkInkl. ejereInterval (ansatte)Interval (årsværk)
201200-00
201100-00
Systemmetadata

Systemmetadata

Enhedsnummer4001297029
EnhedstypeVIRKSOMHED
SamtId6
Fejl registreretNej
Sidst indlæst28. aug. 2024, 23:31
Sidst opdateret1. jan. 2024, 00:05
Antal P-enheder1